ویروسی نوشته های گمراه در COVID-19 تلفات در مراقبت های بهداشتی کارگران

سریع نگاهی به

رسانه های اجتماعی پست های دروغ نشان می دهد که بسته بندی گوشت می آمد کارگران رنج می برد بیشتر COVID-19 نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد افزایش خطر برای کارگران در هر دو حرفه اما وجود داشته اند به طور قابل توجهی بیشتر از موارد گزارش شده در میان نفر از کارکنان مراقبت سلامت.

داستان کامل

پرسنل بهداشت و درمان شده اند در خط مقدم نبرد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. هر روز آنها را مستقیم یا غیر مستقیم در مواجهه با بیماران آلوده یا عفونی مواد.

با وجود بهترین تلاش خود را برای محافظت از خود در طول همه گیر ساخته شده دشوار است با توجه به کمبود گسترده در تجهیزات حفاظت فردی — بیش از 9,200 مراقبت های بهداشتی کارگران بوده است آلوده به این بیماری در ایالات متحده به عنوان از آوریل 17, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما ویروسی الگوهای رفتاری در Facebook گسترش اطلاعات غلط در مورد تاثیر این رمان coronavirus تا به حال در کارکنان مراقبت های بهداشتی. در یکی از پست های Facebook کاربر به اشتراک گذاشته یک الگوی رفتاری است که عنوان خوانده شده “آیا شما پیدا کردن آن بسیار جالب توجه است که از 5000 بسته بندی گوشت آزمایش مثبت! نه 5,000 پرستاران & پزشکان!”

یک پست مشابه به اشتراک گذاشته شده با عنوان “آماده برای کمبود مواد غذایی?” — یادآوری میکند که یک کمبود گوشت است که به عمد برنامه ریزی شده است.

این بسته بندی گوشت می آمد صنعت شده است و آمار به خصوص سخت با این بیماری است. بیش از 4,900 کارگران در 115 گوشت و مرغ و امکانات پردازش شده اند آلوده به ویروس و 20 فوت کرده اند با توجه به مه 8 گزارش منتشر شده توسط CDC. عوامل متعددی بازی کرده اند به افزایش عفونت در صنعت مواد غذایی با توجه به CDC از جمله “مشکلات با محل کار فیزیکی فاصله و بهداشت و شلوغ زندگی می کنند و حمل و نقل شرایط است.”

COVID-19 شيوع در میان مواد غذایی پردازش کارگران باعث شده است که اختلال در این صنعت است. حداقل 30 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بسته اند در برخی از نقطه در طول دو ماه گذشته و همه گیر باعث شده است که 40 درصد کاهش در گوشت خوک کشتار ظرفیت و 25 درصد کاهش در گوشت گاو کشتار ظرفیت با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

در تلاش برای حفظ مواد غذایی زنجیره تامین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در 28 آوریل که منجر به بازگشایی 14 امکانات بسته بندی گوشت می آمد.

اما UFCW بین المللی رئیس جمهور مارک Perrone مخالف این اقدام بدون ارتقاء ایمنی و گفت: بسته بندی گوشت می آمد کارگران “قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز به مطمئن شوید که خانواده های ما باید مواد غذایی آنها نیاز دارید” و به نام او برای حفاظت بیشتر برای کارکنان از گیاهان است.

هنوز memes’ بیانیه که بیشتر meatpackers آلوده شده اند از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی نادرست است که ما اشاره کرده ایم.

بیش از 9,200 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند در ایالات متحده از جمله 27 کارگران که فوت کرده اند با توجه به مارس 17 گزارش از CDC. تعداد کسانی که به احتمال زیاد یک undercount آژانس گفت: از آنجا که تنها 16 درصد از COVID-19 موارد گزارش شده به سی دی شامل اطلاعات در مورد اینکه آیا یا نه بيمار کارکنان مراقبت های بهداشتی. این گزارش همچنین اشاره کرد که پرسنل بهداشت و درمان با خفیف یا بدون علامت عفونت ممکن است “کمتر احتمال دارد به آزمایش می شود در نتیجه کمتر به احتمال زیاد گزارش شده است.”

یک CDC سخنگو به ما گفت که آژانس نمی باید اطلاعات به روز بر تعداد کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده.

اما CDC گزارش کرده است که تعدادی از COVID-19 موارد در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی “انتظار می رود که بیشتر در آمریکا و جوامع تجربه گسترده انتقال است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان یافت در اینجا.

منابع

“ویژگی های پرسنل بهداشت و درمان با COVID-19 — ایالات متحده مارس 12–9 آوریل سال 2020 است.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری COVID-19 تیم پاسخ. 17 مارس سال 2020 است.

“COVID-19 در میان کارگران و گوشت و مرغ و امکانات پردازش ― 19 متحده مارس سال 2020 است.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری . 8 مارس سال 2020 است.

Nordlund, کریستن. امور عمومی سخنگوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ایمیل به FactCheck.org. 8 مارس سال 2020 است.

Schlanger, Zoe. “التماس برای دماسنج بدن, کیف و لباس: آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19.” زمان. 20 مارس سال 2020

“UFCW تماس در ایالات متحده تمام فرمانداران برای اجرای دستورالعمل CDC برای محافظت از عرضه مواد غذایی و بسته بندی گوشت می آمد کارگران از شیوع کروناویروس.” ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه. 29 مارس سال 2020 است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن منظور دوباره باز 14 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان نتواند به افزایش Coronavirus تست ایمنی و اقدامات مورد نیاز برای محافظت از مواد غذایی تامین و کارگران است.” ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه. 8 مارس سال 2020 است.

“امریکا بسته بندی گوشت می آمد امکانات تمرین امن بازگشایی برای اطمینان از ثبات عرضه مواد غذایی.” ایالات متحده وزارت کشاورزی. 8 مارس سال 2020 است.

“فرمان اجرایی در واگذاری قدرت تحت DPA با توجه به مواد غذایی و زنجیره تامین منابع در طول ملی اضطراری ناشی از وقوع COVID-19.” کاخ سفید. 28 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de