ویروسی پست تاب بایدن کلمات مورد VP نامزد

سریع نگاهی به

یک ویروسی در رسانه های اجتماعی ارسال به اشتباه آمده است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: اهدا کنندگان “او نمی خواهد رئیس جمهور برای مدت طولانی” اگر انتخاب شود. بایدن صرفا گفت که به دنبال یک تجربه معاون ریاست جمهوری همسر در حال اجرا خواهد بود که آماده به گام به ریاست “اگر چیزی اتفاق افتاده است.”


داستان کامل

ویروسی پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook misconstrues نظرات ساخته شده توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در طول جمع آوری کمک مالی تماس با گرجستان اهدا کنندگان.

پست که سرچشمه در یک نرم افزار-برنی ساندرز حساب توییتر گمراه کننده می گوید بایدن اشاره به اهدا کنندگان است که او ممکن است قادر به انجام دوره ریاست جمهوری خود را با توجه به سلامت فقیر.

در این پست آمده است: “شکستن: بایدن نشانه به او اهدا کنندگان امروز او را نمی خواهد رئیس جمهور برای مدت طولانی… امروز گفت: گرجستان اهدا کنندگان خود را نامزد معاونت را به آماده را به سرعت به بالا است.”

این پست شامل یک تصویر — اما نه یک لینک به یک NBC news, مقاله در بایدن جمع آوری کمک های مالی تماس به 70 گرجستان اهدا کنندگان در مارس 22. طی تماس بایدن بازگو اخیر گفتگو با رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مورد انتخاب یک معاون ریاست جمهوری نامزد.

“مهم ترین چیز — و من در واقع صحبت به باراک در مورد این — مهم ترین چیزی است که وجود دارد به کسی که بعد از آنها برداشت شده است آماده می شود رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اگر چیزی اتفاق افتاده است” بایدن گفت: اهدا کنندگان.

اما هرگز او گفت که او “نخواهد بود رئیس جمهور برای مدت طولانی” اگر او انتخاب به عنوان ویروسی پست ادعا می کند.

با توجه به NBC داستان بایدن گفت: مخاطبان در تاون هال نشست در نیوهمپشایر ماه گذشته “من به انتخاب کسی که اگر خدای ناکرده فردا اگر من قرارداد چه پسر من بود و یا چیزی شبیه به آن است که فرد آماده است در یک روز به رئیس جمهور ایالات متحده است.” بایدن بود ارجاع اواخر پسر بیو بایدن که از سرطان مغز در 2015.

بایدن خواهد بود 78 ساله در روز افتتاح در ماه ژانویه 2021 — قدیمی ترین فرد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

در ماه دسامبر بایدن انتخاباتی منتشر شد گزارش خود را از پزشک مراقبت های اولیه خود را با شرح تاریخچه پزشکی و سلامت فعلی شرایط که شامل ضربان قلب نامنظم و کلسترول بالا. در این گزارش آمده است که بایدن یک “سالم, شدید, 77 ساله نر که مناسب است برای موفقیت در اجرای وظایف ریاست جمهوری است.”

در دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در مارس 15, بایدن متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا اما نشان داد انتخاب نشده است. او با ذکر یک میزبان از تجربه های بالقوه نامزد از جمله بهداشت ، کامالا هریس کالیفرنیا سن. ctq از ایالت مینه سوتا و بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست.

اگر چه بایدن با تاکید بر تمایل خود را برای انتخاب یک تجربه معاون رئیس جمهور که بلافاصله می تواند گام به موقعیت رئیس جمهور اگر لازم به او نمی گویند که او قادر به انجام مدت خود را در صورت انتخاب شدن.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

هریس ریچارد. “جو بایدن است ‘سالم’ و ‘شدید’ با توجه به پزشک گزارش کنید.” NPR. 17 Dec 2019.

به دنبال به جلو به رای گیری برای برنی در اورگان. (@MediaWatch_2020).BREAKING: بایدن نشانه به او اهدا کنندگان امروز او را نمی خواهد رئیس جمهور برای مدت طولانی…امروز گفت: گرجستان اهدا کنندگان خود را نامزد معاونت را به آماده را به سرعت به بالا است.” توییتر. 23 Mar سال 2020 است.

Liptak کوین. “کمال بایدن پسر معاون رئیس جمهور سابق و دلاور AG می میرد 46.” سی ان ان. 31 مارس 2015.

گزارش پزشکی از جو بایدن. جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده پزشکی. 15 Dec 2019.

Merica, دن, Arlette Saenz و سارا Mucha. “جو بایدن گفت که انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. در اینجا است که می تواند در لیست خود.” سی ان ان. 16 Mar سال 2020 است.

اسمیت, جری. “بایدن خواهد بود قدیمی ترین نشسته اگر رئیس جمهور منتخب در سال 2020 است.” ویلمینگتون اخبار مجله. 8 Mar 2019.

ستمیر ماریانا و تیم Stelloh. “بایدن صحبت با اوباما در مورد امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.” NBC News. 22 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im