عکس های ویروسی را نشان نمی مینیاپولیس افسر فلوید مورد

سریع نگاهی به

سیاسی به اتهام رسانه های اجتماعی پست ها را به اشتباه شناسایی شده به عنوان تصاویر نشان مینیاپولیس افسر پلیس است که دیده می شود دو زانو بر گردن جورج فلوید که مدت کوتاهی پس از درگذشت. دو عکس در گردش را نشان نمی دهد افسر درک چوین.


داستان کامل

مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا پس از دستگیری او در مارس 25 وادار به داد و بیداد و اعتراض در خیابانهای شهر.

فلوید یک مرد سیاه و سفید در مدت کوتاهی پس از او بازداشت شد, توسط ماموران. یک ویدیو از دستگیری پدید آمده است که در آن فلوید شنیده می شود بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان یک افسر زانو زده در گردن او برای چند دقیقه. مینیاپولیس اداره پلیس تایید کرده است در بیانیه ای که FBI بررسی خواهد شد و شهردار این شهرستان گفت که “fما پاسخ MPD افسران درگیر در مرگ جورج فلوید شده اند خاتمه داده شود.”

اما دیوانگی آنلاین در بار همراه بوده است و با لحاظ سیاسی به اتهام اطلاعات غلط در مورد افسر در مرکز مورد درک چوین — که شناسایی شده در گزارش های خبری به عنوان افسر دیده زانو در Floyd گردن.

ویروسی پست در Facebook و Twitter را به دروغ ادعا کرد که دو عکس متفاوت از دو مردان مختلف نشان می دهد چوین. آنها نمی.

در یک مورد یک عکس از یک مرد که کاربران رسانه های اجتماعی ادعا چوین دیده می شود پوشیدن یک کلاه قرمز خواندن “را به سفیده بزرگ دوباره.”

“آیا این تعجب هر یک از شما ؟” خوانده شده یکی Facebook الگوی رفتاری نشان دادن تصویر در کنار یک تصویر از چوین از تصویری از فلوید بازداشت. رپر Ice Cube نیز مشترک این دو عکس در کنار هم در توییتر نوشته: “گرگ در لباس گرگ. شیاطین در میان ما هستند. #Fightthecowards.” صدای جیر جیر خود را به اشتراک گذاشته شد بیش از 50,000 بار.

مرد در کلاه نیست چوین. مرد بعد از شناسایی توسط HuffPost خبرنگار لوقا اوبراین به عنوان جاناتان لی ثروت است که شناخته شده برای خود میل شدید برای پر کردن پرونده های حقوقی. اوبراین برفلد ثروت در یک 2019 داستان.

ثروت است “ثبت هزاران نفر از اقدامات در دادگاه فدرال در سراسر کشور که بسیاری از آنها اخراج شده اند به عنوان احمق مخرب و یا عدم به دولت ادعا می کنند که بر اساس آن تسکین می تواند اعطا” یک مونتانا قاضی فدرال نوشت: در حالی که برکناری 2016 شکایت او علیه آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در این شکایت ثروت گفت: او حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن “100%” و “من عاشق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مثل یک برادر/پدر” اما به دنبال دستور به توقف او را از در حال اجرا برای رئیس جمهور زیرا او می ترسید برای مغلوب ساختن پیشی جستن ایمنی.

این HuffPost داستان در ثروت دقیق خود را “چرخش” شیوه از جمله راه اندازی جعلی حساب های رسانه های اجتماعی.

عکس از ثروت شد ارسال شده در یک پس-غیر فعال Facebook حساب تحت نام “Derek چوین” در مه 26, یک روز پس از فلوید مرگ با عنوان “بار بهتر است.” که مشخصات دیگر فعال است.

ما رسیده از طریق ثروت’ Facebook مشخصات به طور مستقیم برای نظر و نمی شنوند. اما یک حساب متصل به خود را — یکی برای “جوزف اردوگاه” — که روز را صرف مارس 27 ارسال در مورد ویروسی عکس و پوشش اخبار آن باعث گرفتن بود به ما. (اردوگاه و ثروت پروفیل لیست یکی دیگر به عنوان یک شریک داخلی در Facebook, هر چند اردوگاه گفت: آنها در واقع در یک همکاری داخلی.)

اردوگاه گفت: در یک پیام: “JLR(c) و من در حال, سیاسی, طنز, هنرمند, که هر دو به خوبی شناخته شده برای بحث طنز” و “JLR(c) است که فرد در تصویر است.” او ادعا کرد این کلاه در تصویر ویروسی شده بود فتوشاپیه — هر چند او نمی توانست با ارائه یک عکس اصلی برای حمایت از این ادعا است.

ما پرسید که آیا ثروت ایجاد “Derek چوین” حساب است که ارسال عکس و اردوگاه گفت: “من نمی توانم تایید یا رد اگر JLR(c) ایجاد حساب در سوال اما من را تایید خواهد کرد که آقای ثروت متهم شده است یا فرض به ایجاد پروفایل های رسانه های اجتماعی, گروه ها و صفحات در تلاش برای استفاده از طنز برای اثبات یک نقطه است.”

به طور جداگانه دیگری ویروسی عکس نشان می دهد یک پیکان با اشاره به یک مرد در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و به نظر می رسد با نوشتن شرح تصاویر و شناسایی این مرد به عنوان چوین. این تجمع عکس گرفته شده در اکتبر 2019 کمپین تجمع در مینیاپولیس را نشان می دهد و شرکت کنندگان با پوشیدن پیراهن خواندن “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما مینیاپولیس پلیس سرهنگ باب Kroll رئیس پلیس فدراسیون مینیاپولیس است که دیده می شود در عکس آسوشیتدپرس گفت که “هیچ یک از افسران در [جورج فلوید] حادثه در نزدیکی تهمت رالی.” او گفت: فرد در این تجمع عکس است در واقع مایکل گالاگر جمهور از بلومینگتون افسران پلیس فدراسیون.

کرول و گالاگر نمی بازگشت ما درخواست دهید.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

فری یعقوب (@MayorFrey). “چهار پاسخ MPD افسران درگیر در مرگ جورج فلوید را فسخ شده است. این درست است تماس بگیرید.” توییتر. 26 مه سال 2020 است.

ابراهیم مختار پور “‘تهمت متنفر آمریکا: رئیس جمهور مینیاپولیس مشاهده می شود هیچ خوش آمدید از مینه سوتا سومالی.” Sahan مجله/MPR اخبار. 11 Oct 2019.

“تحقیقی به روز رسانی انتقادی حادثه است.” آزادی مطبوعات, مینیاپولیس, اداره پلیس. 26 مه سال 2020 است.

“Pres. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد Mpls. پلیس سرهنگ باب Kroll در صحنه است.” KARE 11 News. یوتیوب. 10 Oct 2019.

Mannix اندی. “آنچه ما در مورد درک چوین و Tou Thao, دو نفر از ماموران گرفتار در مرگ جورج فلوید.” استار تریبیون. 26 مه سال 2020 است.

Michels اسکات و سارا Netter. “جهانی ترین دعوایی مرد تحت پیگرد کتاب رکوردهای جهانی گینس?” ABC News. 12 مه 2009.

اوبراین لوقا. “هر کسی می تواند Trolled — حتی نیویورکر.” HuffPost. 4 Mar 2019.

اوبراین لوقا (@lukeobrien). “ثروت فقط به من ایمیل فرستاده. که عکس از او شروع به گردش پس از او اذیت و آزار مردم چوین را در FB و سعی در دخالت او ادعا می کند. FB کاربران به عهده گرفت او یکی از بستگان. ‘در زمان یک عکس از من و گسترش آن را مانند من [چوین].’ (او همچنین ادعا می کند کلاه فوتوشاپ نیست.).” توییتر. 27 مه سال 2020 است.

Swenson, علی. “افسر که kneeled در را گردن نمی شد روی صحنه در مینیاپولیس تهمت رالی.” آسوشیتد پرس. 28 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de