ویروسی بایدن تصویری است که فریب آمیزی ویرایش

سریع نگاهی به

فریب آمیزی ویرایش کلیپ از جو بایدن باعث می شود آن را مانند نگاه او به تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در واقع او گفت که تهمت خواهد بود و انتخاب مجدد اگر دموکرات دستمزد منفی مبارزه است.


داستان کامل

یک کلیپ از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت در میسوری در مارس 7 متصلب است تا صدها هزار نفر از ها و نظرات محافظه کار به حساب های رسانه های اجتماعی. اما آن را گمراه کننده ویرایش شده است.

در اینجا چیزی است که بایدن گفت:

بایدن مارس 7: اگر شما می خواهید یک نامزد که به این حزب هم که اجرا خواهد شد مترقی, مثبت, کمپین و به نوبه خود به نوبه خود این اولیه از یک کمپین است که در مورد حملات منفی به یک مورد آنچه که ما را برای, از آنجا که ما نمی تواند دوباره انتخاب نمی توانیم با پیروزی در این انتخابات مجدد — ببخشید ما فقط می توانیم دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در واقع ما درگیر در این دایره تیرباران در اینجا — آن را به یک مثبت, کمپین پس به ما بپیوندید.”

کوتاه نسخه قطع آخرین بخش از بایدن گفته است و آن را نگاه مثل او فکر کرد و گفت: “[W]e تنها می تواند دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اصلی تصویری به اشتراک گذاشته شده در بایدن کانال یوتیوب رو 21,000 انداز از مارس 9. در حالی که یک نسخه از کلیپ ویرایش شد بیش از 95,000 نمایش در یوتیوب.

آن را نیز به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر که در آن رئیس جمهور را بازتوییت کرد دو نسخه کوتاه تصویری — یکی از مدیر رسانه های اجتماعی در کاخ سفید دن Scavino و یکی از بنیانگذار محافظه کار سازمان نقطه عطف USA, Charlie کرک.

توییتر با برچسب ویرایش فیلم به عنوان “دستکاری رسانه” تحت سیاست جدید به آدرس جعلی و یا گمراه کننده ارتباط صوتی و تصاویر. این اولین بار است که از توییتر استفاده کرده است این برچسب پس از اجرای این سیاست در مارس 5, با توجه به شرکت. از مارس 9, چند, ویژگی های یک قطعی شد نگه داشتن این برچسب از نشان دادن است تا در برخی از نمایش صدای جیر جیر با توجه به توییتر. هنگامی که این برچسب است که به درستی کار کاربران می توانند از طریق کلیک کنید برای دیدن پوشش اخبار در مورد فریبنده ویرایش.

کلیپ ویرایش شده و به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook و Instagram, که در آن یک نسخه جایگزین بایدن کمپین امضا بر روی سکو با یک تهمت کمپین ثبت نام و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور مشترک یک نسخه با متن بیش از این بالا که گفت: “ما فقط می توانیم دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” پسر رئيس جمهور همچنین شامل برخی از خنده emojis شاید نشان می دهد که بایدن – که شناخته شده است برای gaffes – تا به حال به طور تصادفی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما هیچ یک از این پست ها دقت منعکس کننده آنچه بایدن در واقع گفت.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

بایدن, جو. تصویری. “من در مورد به مرحله از میسوری. اتصال به پخش زنده:” یوتیوب. 7 Mar سال 2020 است.

مصنوعی و دستکاری رسانه های سیاست. توییتر. دیده 9 Mar سال 2020 است.

Scavino دن (@DanScavino). “خواب آلود جو در سنت لوئیس میسوری امروز:” ما تنها می تواند دوباره انتخاب realDonaldTrump.’ #KAG2020LandslideVictory.” توییتر. 7 Mar سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد جونیور (donaldjtrumpjr). “ما 100% با شما در این یک جو. این واقعا غم انگیز برای من است که دموکرات ها و حتی خانواده اش اجازه می دهد در این بازی به ادامه. این فقط یکی از صدها نمونه ای از یک مرد است که کاملا با آن نیست. اگر realdonaldtrump ساخته شده یکی از این ورقه یک بار در سال هر کس در رسانه ها می گویند او خود را از دست داده داشته باشید. زمانی که جو آن را هر روز و دچار سردرگمی چیز ساده (مانند که دفتر او در حال اجرا است که فرد همسر خود را چه در دولت او و که او می تواند انتخاب برای موقعیت های مختلف) آنها می گویند آن را زیبا و خنده دار. این دیگر زیبا و خنده دار و آنها باید متوقف مزخرف است.” Instagram. 8 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>