خشونت استقبال ووهان Evacuees به محض ورود در اوکراین در شهر

خشونت فوران به عنوان اولین گروه از اوکراین تخلیه شده از چین در شهر ووهان — کانون شیوع کروناویروس — وارد شهر نوی Sanzhary در شرق منطقه Poltava.

ساکنان مخالف این حرکت را به طور بالقوه افراد آلوده به این منطقه در فوریه 20 فلسطینی در آسمان و با پلیس درگیر شدند.

مقامات اوکراین گفت: 45 اوکراین و 27 خارجی و همچنین پرسنل پزشکی و خدمه بودند داخل هواپیما بود که تخلیه این گروه از ووهان.

این ملیت از شهروندان خارجی بودند بلافاصله شناخته شده است.

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy نوشت: در Facebook در 20 فوریه, که هواپیمای حامل هر دو اوکراینی و چند خارجی ها ساخته شده سریع توقف برای سوخت گیری در کیف را Borispil فرودگاه قبل از فرود در خارکف, که در آن گروه بود bused به محل تعیین شده از قرنطینه.

Zelenskiy گفت: تمام افرادی که وارد از ووهان را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در گارد ملی را به مرکز پزشکی نوی Sanzhary.

نقاب evacuees peered از طریق اتوبوس های ویندوز به عنوان آنها را تحت سنگین پلیس اسکورت.

سنگ را در هم کوبید یک پنجره در یکی از اتوبوس ها اما هنوز روشن نیست که اگر وجود دارد هر گونه آسیب در خودرو.

پلیس در بیانیه ای گفت که نه افسر و یک غیر نظامی در بیمارستان بستری شد پس از درگیری و که 24 معترضان بازداشت شده است.

Zelenskiy گفت: معترضان تا به حال نمایش داده شده “بهترین نیست طرف از شخصیت ما” و اصرار داشت که قرنطینه افراد را نه تهدیدی برای ساکنان.

در تلاش برای اطمینان بخشیدن به ساکنان اوکراین بهداشت وزیر Zoryana Skaletska گفت: او زندگی را با آسمان در قرنطینه به مدت دو هفته.

به طور جداگانه در غرب منطقه لویو معترضان مسدود شده یکی از بزرگراه ها برای یک زمان کوتاه در میان شایعاتی که برخی از کسانی که تخلیه از ووهان می تواند قرار داده شده در قرنطینه در یک بیمارستان نظامی در این منطقه است. مقامات محلی رد شایعات.

چین گزارش کرده است 2,233 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر ناشی از این بیماری حدود 75,000 مجموع عفونت.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که 1,076 موارد گزارش شده در حدود 30 کشور دیگر.

مقامات شده اند ووهان با جمعیت برخی از 11 میلیون نفر در یک مجازی مستند و اکثر کشورهای تخلیه اتباع خود از این شهرستان قرار دادن آنها در نوعی از قرنطینه.

با گزارش AP به یمن و اوکراین پراودا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت