ویدئو: آشنایی با COVID-19 آنتی بادی آزمون

در این ویدئو ما نگاهی به COVID-19 تست آنتی بادی است که می تواند نشان دهد که آیا کسی که قبلا با آلوده رمان coronavirus — و توضیح دهد که چرا یک نتیجه مثبت یا منفی ممکن است همیشه نمی شود بسیار آسان به تفسیر.

آنتی بادی های Y شکل پروتئین های بدن تولید به عنوان بخشی از یک پاسخ ایمنی به پاتوژن خاص. به دلیل پروتئین بسیار خاص آزمون است که می تواند برای بررسی حضور آنتی بادی در خون یک فرد دارای پتانسیل برای شناسایی افرادی که در حال حاضر با آن مواجه ویروس.

این اطلاعات بسیار مهم است تا بدانند چگونه به طور گسترده ای رمان coronavirus یا SARS-CoV-2, گسترش یافته است و همچنین می تواند مورد استفاده برای شناسایی افرادی که سیستم ایمنی هستند.

اما این آزمون تنها شروع به نورد و بسیاری از آنها به اندازه کافی دقیق برای استفاده است.

بیشتر پیچیده هر گونه استفاده از این تست در کلینیک است که دانشمندان نمی دانم که آیا آنتی بادی محافظت می کسی از آلوده شدن دوباره با COVID-19. در حالی که کارشناسان به شدت مشکوک است که خواهد شد مورد آن شناخته شده نیست برای برخی هنوز نه روشن است چه مدت هر بالقوه ایمنی گذشته خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در تست آنتی بادی از جمله اصول اولیه چگونه در آزمون کار, دیدن, داستان ما, “Q&A در COVID-19 آنتی بادی آزمایش.”

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>