تصویری: trump’s که اعلام

در این ویدئو ما نگاهی به برخی از ادعا می کند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده زمانی که او اعلام کرد دولت او خواهد توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی است.

ویدیو بررسی این اظهارات که رئیس جمهور ساخته شده در مارس 14 اطلاعیه:

  • تهمت های مکرر خود را بی اساس ادعا می کنند که اگر او تا به حال قرار دادن محدودیت در سفر از چین “احتمالا صدها هزار نفر بیشتر” فوت کرده اند از رمان coronavirus. تحقیقات نشان می دهد محدودیت های مسافرتی می تواند به تاخیر صادرات, موارد, اما آنها نمی تواند شامل گسترش ویروس.
  • رئیس جمهور اغراق آمیز هنگامی که او گفت که “در واقع مبارزه” ایالات متحده بیش از تصمیم خود برای اعمال محدودیت های مسافرتی در چین است. که توصیه کشورها به تصویب محدودیت های مسافرتی اما کسانی که رهبران آن نه علنا به انتقاد از آمریکا برای تصمیم گیری است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از “چین اطمینان” در مورد کوروناویروس “در صورت ارزش … حتی ستایش چین برای آن به اصطلاح شفافیت است.” اما در اوایل تهمت همچنین تشکر چین برای “tوارث تلاش و شفافیت است.”
  • رئیس جمهور گفت: کسانی که موفق به بررسی “گزارش های معتبری” از انسان به انسان انتقال در دسامبر 2019 ادعا آژانس گفت: ویروس “بود و نه عدالت.” اما این که نبود اطلاع از شیوع در ووهان تا دسامبر. 31 و هرگز از آن گفت: این ویروس نیست مسری.

برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما داستان “FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به چه کسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de