تصویری: تهمت را تکرار Coronavirus ادعا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها misstated حقایق در کاخ سفید coronavirus جلسات.

در این ویدئو ما از ویژگی های پنج نمونه از داستان ما “یک مه پر از تکرار.”

نه یک “سفر بان کی مون.” حداقل چهار بار در مارس رئیس جمهور گفت که او تا به حال تحمیل یک “سفر بان کی مون” در چین و یا “از مرز بسته.” اما برگ برنده دولت محدودیت های مسافرتی را متوقف خوبی از “بان کی مون.” تیوی سیاست که در زمان اثر Feb. 2 ممنوع شهروندان غیر آمریکایی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده, اما قوانین جدید اعمال نمی به شهروندان قانونی اقامت دائم و فوری خود را به اعضای خانواده.

گمراه کننده ادعای یک “سیستم های شکسته.” سراسر مه تهمت بارها و بارها ادعا کرد که او “به ارث برده یک سیستم شکسته” از تست از دولت های قبلی. او با اشاره به آن به عنوان یک “شکسته تست.” به ما توضیح داد که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تنهایی نمی تواند انجام مقدار تست این بیماری همه گیر خواستار بود اما هرگز برای آن طراحی شده است — یک نقطه Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده است. “CDC طراحی یک سیستم خوب است.” Fauci گفت: در مارس 13. “اگر شما می خواهید برای دریافت نوع پتو تست و در دسترس است که هر کسی می تواند آن را دریافت و یا شما حتی می تواند انجام نظارت برای پیدا کردن آنچه penetrance این است که شما باید به آغوش بخش خصوصی است.”

نه “بزرگترین اقتصاد است.” در 11 نوبت در ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده تا به حال “بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان” قبل از آن تعطیل توسط coronavirus بیماری همه گیر. در آوریل 10, او همچنین با استفاده از یک تنوع “بزرگترین اقتصاد تا کنون ایجاد شده” و در مارس 4, او حل و فصل برای بیشتر از متوسط “بزرگترین اقتصاد در جهان است.” تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد بود و در شکل و خوب است اما از آن ثانیهکه از طریق بسیاری از دوره قوی تر رشد از آن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. بیش از 39 سال گذشته — آشنایی به رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری — کشور واقعی سالانه رشد اقتصادی رسیده و یا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را سال اوج 2.9% 19 بار از جمله هنگامی که تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

هل دادن یک درمان اثبات نشده. در روز حداقل پنج نوبت در مارس تهمت های نادرست و گمراه کننده ادعا می کند در مورد مزایای استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 در حالی که کم اهمیت جلوه دادن ضد مالاریا دارو خطرات. تیوی رئیس جمهور گفت که هیدروکسی کلروکین است “به دنبال آن است که با داشتن برخی از نتایج خوب” حتی پس از Fauci هشدار داد که تنها وجود شواهد. تهمت و ادعا کرد که “هیچ یک مطالعه که افراد مبتلا به لوپوس نمی ابتلا به این ویروس وحشتناک” هنگامی که در واقعیت وجود ندارد و مطالعه بیماران مبتلا به لوپوس انجام قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. و او ادعا کرد “مالاریا کشورهای … بسیار کمی از این ویروس” وجود ندارد با استناد به “مطالعات.” ما در بر داشت که هیدروکسی کلروکین به طور گسترده ای استفاده می شود برای مالاریا در بسیاری از نقاط جهان. در آوریل 8, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او تا به حال خریداری شده “30 میلیون دوز” از هیدروکسی کلروکین بر اساس “بسیاری از داستان های خوب” و “برخی از نتایج بسیار خوب” که مواد مخدر کار می کرد در برابر COVID-19. اما در مارس 24, FDA هشدار علیه استفاده از “هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.”

استراتژیک ملی ذخایر نبود “خالی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ادعا — دروغ — که فدرال ذخایر طب اورژانس و تامین شد “خالی” و یا “سر” هنگامی که او در زمان ، دولت فاش نمی کند دقیق شمارش از ذخیره محتویات اما به عنوان 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار وجود دارد حداقل شش انبارها برگزاری “حدود 7 میلیارد دلار در محصولات در سراسر بیش از 900 جداگانه اقلام خط” با توجه به یک گزارش از آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی است.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de