تصویری: مغلوب ساختن پیشی جستن تاب Fauci کلمات

در این ویدئو ما نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقل قول نابجا Dr. Anthony Fauci اظهارات در اواخر فوریه در مورد تهدید است که رمان coronavirus مطرح شده برای آمریکایی ها.

در کاخ سفید در آوریل 28, مغلوب ساختن پیشی جستن — در دفاع از خود پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس — به دروغ ادعا کرد که در اواخر ماه فوریه Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این مشکلی نیست. این است رفتن به ضربه بیش از.”

در یک Feb. 29 مصاحبه Fauci خواسته بود اگر آمریکایی ها باید “تغییر عادات ما.” او در پاسخ توصیف خطر “در حال حاضر و در این لحظه” به عنوان “کم” بنابراین وجود “عدم نیاز” برای مردم “برای تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز.” اما او افزود که “این می تواند تغییر” است که مردم نیاز به با احتیاط از “جامعه گسترش” است و این توسعه می تواند به یک “عمده شیوع.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این ادعای نادرست در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال 3 مه. “همه حتی تونی Fauci بود گفت:” آن را به تصویب نمی خوای تواند یک معامله بزرگ'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سالن شهر.

از صبح روز 4 ماه مه در ایالات متحده تا به حال بیش از 1.1 میلیون تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و 67,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی.

برای اطلاعات بیشتر به عنوان خوانده شده ما داستان “تهمت Misquotes Fauci در Coronavirus تهدید.”

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de