ما به بررسی چهار ادعا می کند از Feb. 19 دموکراتیک بحث در این ویدیو:

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به اشتباه گفت: توقف-و-frisk پلیس سیاست تحت سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ: “به این دلیل است که توقف و frisk تغییر است چرا که باراک اوباما فرستاده مدیران برای دیدن آنچه که قرار بود.” اما تعدادی از ایستگاههای در حال حاضر کاهش یافته است 71 درصد از سه ماهه اول سال 2012 به سه ماهه دوم سال 2013 قبل از دولت اوباما ساخته شده خود را برای اولین بار رسمی مداخله در این مورد.
  • سناتور. الیزابت وارن به دروغ متهم بلومبرگ از “سرزنش آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین” برای سال 2008 مسکن سقوط. بلومبرگ 2008 سخنان سرزنش سیاستمداران و بانکداران و فدرال رزرو خانه سازندگان و وال استریت. او در مورد “redlining” اما توصیف وام دهی بانک ها به “همه” از جمله کسانی که فقیر بودند ریسک اعتباری نیست هر گروه نژادی.
  • سناتور. برنی ساندرز گفت: مدیران اجرائی در مراقبت های بهداشتی و صنایع دارویی “در حال کمک به پیت کمپین” با اشاره به سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. این درست اما ساندرز نیز دریافت کرده است از جمله سهم. این مقدار برای هر دو کوچک در مقایسه با مجموع کمک های مالی.
  • Buttigieg با استفاده از اختلاف صحبت کردن نقطه است که شرکت “مانند آمازون و یا شورون” در حال “پرداخت به معنای واقعی کلمه صفر بر میلیاردها دلار سود.” که بر اساس یک چپ متمایل فکر می کنم تانک و تحلیل سال گذشته است. اما شرکت اظهارنامه مالیاتی خصوصی تحت قانون فدرال و وال استریت ژورنال حدود 8 درصد نرخ مالیات را برای آمازون بیش از 2012-2018 مالیاتی سال است.

برای اطلاعات بیشتر در این ادعا و دیگران در بحث ما داستان “FactChecking لاس وگاس بحث دموکراتیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im