• 1.8 K

ما واقعیت-بررسی چند ادعا می کند از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه و یکی از دموکراتیک پاسخ در این ویدیو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ خورده حقایق در این ادعا اقتصاد “بهترین بوده است” پس از “سال از فروپاشی اقتصادی.” تیوی اقتصاد شد و در حال حاضر در حال تجربه رشد مداوم در خروجی شغل و درآمد در سال قبل از او در زمان ، حدود 1.3 میلیون شغل بیشتر اضافه شد در 35 سال قبل از او رئيس جمهور شد از در 35 ماه پس از. و اقتصاد نیست “بهترین آن تا کنون بوده است.” رشد تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و به 2.3 درصد در سال گذشته و اقتصاددانان پیش بینی کاهش بیشتر این سال است.
  • او مدعی جدید موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک “ایجاد خواهد شد نزدیک به 100,000 … خودکار شغل است.” اما ایالات متحده در تجارت بین المللی کمیسیون مستقل فدرال و آژانس قرار می دهد این کار سود در 28,000 بیش از پنج سال است.
  • رئیس جمهور گیلاس برداشت مرز دلهره ارقام گفت: “غیر قانونی گذرگاه” در جنوب غربی مرز “در حال پایین 75% از آنجا که ممکن است.” به طور کلی مرز دغدغه های تحت تهمت هستند تا 81 درصد بالاتر در سال 2019 در مقایسه با سال 2016 سال قبل از او افتتاح شد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه سیب و پرتقال در این ادعا دو برابر شدن حق بیمه در پنج سال قبل از او در زمان دفتری و “ارزان” برنامه در حال حاضر. ارزان تر گزینه های تحت مدیریت خود را خواهد هزینه کمتر به دلیل آنها نمی خواهد که به پوشش مزایای خاص و متفاوت باشد می تواند حق بیمه به طور گسترده تر از قانون مراقبت مقرون به صرفه اجازه می دهد تا.
  • میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ادعا در دموکراتیک پاسخ که “دستمزد راکد در حالی که مدیر عامل شرکت پرداخت سر به فلک کشید است.” دستمزد تنظیم شده برای تورم در حال افزایش است بیش از گذشته چندین ریاست جمهوری.

برای اطلاعات بیشتر در این ادعا و دیگران ما را ببینید Feb. 5 داستان “FactChecking دولت از اتحادیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im