لاهه هلند (AP) — همه آن را در زمان چند محکم نوسانات با پتک و باارزش نقاشی های ونسان ون گوگ رفته بود.

یک هلندی جرم متلاشیکننده تلویزیون نشان می دهد به پخش تصاویر و فیلم نشان میدهد که چگونه یک هنر دزد شکست راه خود را از طریق تقویت شده با درب های شیشه ای در یک موزه در ساعات اولیه مارس 30. او بعدها با عجله خود را به موزه هدیه فروشگاه با وینسنت ون گوگ نقاشی جمع شده در زیر بازوی راست و پتک در دست چپ خود را.

پلیس امید است که انتشار این تصاویر به آنها کمک خواهد کرد پیگیری کردن دزد که به سرقت برده ون گوگ “به Parsonage باغ در نونن در بهار سال 1884” از خواننده لارن موزه در حالی که آن را تعطیل با توجه به کروناویروس مهار اقدامات است.

هیچ کس دستگیر شده است و در سرقت و نقاشی بود که در وام از یکی دیگر از هلندی موزه که از آن به سرقت رفته بود هنوز هم گم شده است.

پلیس نکردن دیگر فیلم از داخل موزه در لارن یک شهر در شرق آمستردام برای محافظت از خود را بررسی است. آنها هم تصویری هوایی از خارج از موزه از دزد ،

بیش از 40 نکات جدید جریان در, از مردم به عنوان یک نتیجه, نشان می دهد, سخنگوی پلیس جوست Lanshage گفت:, و اضافه کرد که روشن نیست اگر دزد به تنهایی عمل کرده. پلیس نیز به دنبال اطلاعات در مورد یک ون سفید نشان داده شده در فیلم رانندگی گذشته موزه.

25-توسط-57 سانتی متر (10-توسط-22-inch) روغن بر روی کاغذ نقاشی را نشان می دهد یک فرد ایستاده در یک باغ احاطه شده توسط درختان با یک برج کلیسا در پس زمینه.

“به نظر می رسد مانند آنها بسیار به عمد هدف قرار داده این یکی از ون گوگ نقاشی” یکی دیگر از پلیس سخنگوی Maren تعجب گفت: Opsporing Verzocht نشان می دهد در پنج شنبه شب پخش.

این آثار هنری تاریخ به زمانی که این هنرمند تا به حال نقل مکان کرد و به خانواده اش در یک منطقه روستایی از هلند و رنگ زندگی او را دیدم وجود دارد از جمله کار معروف خود “سیب زمینی خورها” در بیشتر غم انگیز زنگ.

با تعجب گفت: محققان می خواهید به شنیدن از هر شاهدان بالقوه را دیدم که دزد می رسند در خارج از موزه بر روی یک موتور سیکلت. او همچنین می خواهد موزه بازدید کنندگان برای به اشتراک گذاشتن با پلیس هر عکس یا تصویری از آنها در زمان در این موزه در روز قبل از آن تعطیل برای دیدن اگر کسی پوشش این موزه قبل از سرقت.

“مردم می تواند کمک کند اگر آنها در حال حاضر متوجه است که یکی دیگر از بازدید کنندگان شد رفتار مشکوکی” او گفت:. “این امر می تواند بسیار مفید اگر بازدید کنندگان به موزه باید عکس و یا فیلم های ضبط شده با دیگر مردم در آنها است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im