تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘چوک’ نقل قول اشاره به رقبای سیاسی

سریع نگاهی به

کلیپ های ویدئویی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهر به خفه کردن در حالی که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” شده اند و گردش با گمراه کننده پیشنهاد شد که او به جورج فلوید. فیلم های قبل از تاریخ فلوید مرگ و نشان می دهد که رئیس جمهور به رقبای سیاسی خود — نه فلوید.

داستان کامل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: از چند رقبای سیاسی که آنها را “خفه.” او پس از آن قرار می دهد دست خود را به گلو و می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم.”

او را در تظاهرات پس از سال 2016 مرجع میت رامنی مایکل بلومبرگ (دو بار) و ctq.

اما پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس مارس 25 و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” کلیپ تصویری از رئیس جمهور ساخت این بیانیه اخير در رسانه های اجتماعی.

برخی از نسخه های غفلت شامل تاریخ ویدئو کلیپ و یا توضیح در این زمینه در حالی که دیگران بیشتر آشکارا حاکی از آن است که تهمت با اشاره به جورج فلوید.

هیچ کدام از کلیپ ها نشان می دهد رئیس جمهور صحبت کردن در مورد فلوید.

بسیاری از آنها را نشان می دهد Feb. 20 تجمع در کلرادو اسپرینگز کلرادو است که در محل شب پس از یک دموکرات اصلی بحث است. در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار “نگاه بلومبرگ یک احمق از خود گذشته ، او فشرد. او یکی دیگر, او, ” من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم.'”

اما این تنها بخشی از تصویری که نشان داده شده است در این کلیپ این است که وقتی رئیس جمهور می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم” و feigns خفگی.

عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” شده اند پاره ای در تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از اریک گارنر گفت: آنها قبل از مرگ در بازداشت پلیس در شهر نیویورک در سال 2014.

و تهمت استفاده از این عبارت ذکر شده است قبل از.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Factbase تصویری. “گفتار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رم, NY – مارس 12, 2016.” یوتیوب. 12 May 2016.

رئیس جمهور تهمت تجمع مبارزات انتخاباتی در کلرادو اسپرینگز کلرادو. C-SPAN. 20 Feb 2020.

رئیس جمهور تهمت کمپین تجمع در لاس وگاس. C-SPAN. 21 Feb 2020.

افسانه هاو روایات قومی دایان. “مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی اریک گارنر آخرین کلمات در انتقاد از میت رامنی.” SILive.com. 13 May 2016.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de