تصویری: FactChecking 10 دموکراتیک بحث

در این ویدئو ما به بررسی سه ادعا می کند از Feb. 25 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در کارولینای جنوبی:

  • سناتور. برنی ساندرز است برای انتقاد کرد و گفت در 60 دقیقهکه همه چیز بد بود تحت دیکتاتوری فیدل کاسترو با اشاره به برنامه های سواد آموزی که در کوبا آغاز شده است. اما در همان مصاحبه ساندرز نیز محکوم کرد و گفت “اقتدارگرا طبیعت کوبا” بر خلاف بایدن ادعا می کنند که ساندرز “را محکوم نمی آنچه آنها انجام داد.”
  • مایک بلومبرگ که زیر آتش از سوی دیگر ، الیزابت وارن برای انتشار خود اظهارنامه مالیاتی گمراه کننده ادعا کرد که “زمانی که من شهردار نیویورک, ما تا به حال ما اظهارنامه مالیاتی را 12 سال در یک ردیف.” او هرگز خود را منتشر پر بازده ارائه تنها redacted نسخه برای رسانه ها به نقد و بررسی “چند ساعت” با توجه به 2013 وال استریت ژورنال گزارش. این redactions شامل ارائه “یک کد نامه به نمایندگی از محدوده مقدار دلار” در محل درآمدها و سایر اطلاعات مالی.
  • ساندرز پرداختن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و بایدن گمراه کننده گفت: رای دهندگان “نمی خواهم نامزدها به در حال اجرا برای میلیاردرهای برای مقدار بسیار عظیمی از منابع مالی است.” با توجه به فوربس تحلیل 56 میلیاردرهای یا همسر خود را اهدا کرد به Buttigieg و 60 اهدا به بایدن از دسامبر. اما حتی اگر همه آنها اهدا حداکثر مجاز آن کمک خواهد مجموع بیش از 0.4 درصد و 0.5 درصد از مقدار Buttigieg و بایدن مطرح کرده بود که از پایان ماه دسامبر بود.

برای اطلاعات بیشتر در این ادعا و چندین نفر دیگر در این بحث نگاه کنید به “FactChecking کارولینای جنوبی بحث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>