تصویری را نشان نمی دهد ‘#ElectionFraud’ در ایالت ایلینوی

سریع نگاهی به

رسانه های اجتماعی پست ها ادعا می کنند که یک ویدئو کلیپ شواهدی از “#ElectionFraud.” این کلیپ که به طور تصادفی پخش شده در تلویزیون, در واقع نشان می دهد یک تلویزیون استاندارد newsroom تمرین پیش از ایلینوی مقدماتی.


داستان کامل

معمولا عمل می کند. اما این مورد برای یکی ایلینوی مرکزی ایستگاه خبری این هفته است.

در مارس 16, WCIA-تلویزیون در Champaign, Illinois آماده شد برای پوشش اولیه انتخابات برنامه ریزی شده برای روز بعد انجام یک اجرا از طریق با مسخره کردن گرافیک. اما یک کلیپ کوتاه از این تمرین به طور تصادفی پخش شده برای حدود یک دقیقه طول “قیمت مناسب” صبح پیش از انتخابات.

اگر چه این ایستگاه ارسال شده در داستان توضیح آنچه اتفاق افتاده بود یک خطا در حال حاضر آغاز شده بود به گردش در رسانه های اجتماعی.

یکی Facebook پست ادعا کرد: “در خبری دیگر ایلینوی اولیه فردا است و آنها تصمیم به ارسال نتایج انتخابات یک روز کامل در اوایل. چگونه ممکن است ؟ #ElectionFraud #VoterSuppression.”

و یک پرینت از حساب با #NeverBiden در آن زیستی ادعا کرد: “ایلینوی ایستگاه پخش برنامه های قبل از تقلب در نتایج انتخابات روز قبل از انتخابات (بایدن 50% برنی 45%) #ElectionFraud.”

اما این ویدئو نشان میدهد هیچ چیز مانند.

“این یک خطا بود و به هیچ وجه نشان دهنده نتایج از سه شنبه شب ایلینوی اولیه انتخابات” ایستگاه گفت: در آن داستان. آن را نیز توضیح داد که, “[t]او در مجموع رای ها فقط تست اعداد و صفر را پس از تمرین.”

این عمل استاندارد برای پخش اخبار به انجام run-throughs مانند این در پیش از انتخابات بتسی غرب یک استاد در کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری و امی و برنده تولید خبری گفت: ما در یک مصاحبه. او اشاره کرد که این ایستگاه نیاز به تمرین با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات گرافیک “قبل از آنها زندگی می کنند.”

البته تمرین نمی کند و معمولا تا پایان در هوا. این واقعیت است که آن را در این مورد ثابت نمی کند ادعای “#ElectionFraud” که در حال گردش آنلاین ،

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

WCIA.com. “انتخابات تمرین airs در خطا است.” 16 Mar سال 2020 است.

غرب بتسی. استاد Columbia Journalism School. مصاحبه تلفنی. 17 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>