چند روز پس از Azam Jangravi دستگیر شد و در تهران دو سال پیش برای از بین بردن او روسری به اعتراض این کشور با دادن یک قاضی به او گفت که او در عمل نشان داد او ذهنی نا مناسب و نباید اجازه داده می شود به کار مطالعه و یا بالا بردن دخترش.

قاضی او را به نام یک “روسپی” و تهدید به از بین بردن زندگی خود را. او تلاش کرد.

Jangravi گفت: RFE/RL رادیو فردا در این هفته از کانادا تبعید که او از کار اخراج شد کار خود را در ایران موسسه تحقیقات مانع از اتمام مطالعات خود را در یک دانشگاه خصوصی محکوم به 3 سال زندان و تهدید توسط یک دادگاه با از دست دادن دختر خود را به شوهر سابق او را که تا به حال بازدید این کودک برای چندین سال.

ترس از دست دادن او تنها فرزند Jangravi از ایران گریخت.

او یکی از چندین ایرانیان به جلو آمده با داستان خود را در برخورد با قضاوت غلامرضا منصوری که خود تبدیل به یک فراری از ایران قبل از او مرده پیدا شد در تاریخ 19 ژوئن پس از یک غیر قابل توضیح از سقوط از طبقه بالا از رومانی هتل جایی که او اقامت داشت.

52 ساله قاضی و روحانی بود “تحت کنترل قضایی” پس از دستگیری توسط اینترپل در ژوئن 12 زیر یک درخواست توسط تهران است.

Gholamreza Mansuri was found dead on June 19.


غلامرضا منصوری مرده پیدا شد در ژوئن 19.

او تا به حال شده است ممنوع خروج از کشور بود و موظف به ارائه خود را به مقامات به طور منظم. رومانیایی مقامات در حال تنظیم در 10 ژوئیه مهلت برای تهران به پرونده استرداد اسناد و مدارک.

دستگاه قضایی ایران بود به دنبال منصوری به اتهام فساد از جمله برخی از 500,000 یورو ($566,425) در رشوه در حالی که گزارشگران بدون مرز (RSF) و دیگر گروه های حقوق بشر می خواستم او را تحت تعقیب برای نقش خود در “دستگیری و شکنجه” حداقل 20 روزنامه نگاران در سال 2013.

RSF شکایت منصوری در اوایل این ماه در آلمان که در آن او تا به حال برای اولین بار به نظر می رسد پس از فرار از ایران. قاضی ادعا کرده است که او چپ ایران به صورت نامشخص در درمان های پزشکی و برنامه ریزی شده بود به محض بازگشت سفر از محدودیت های بیش از coronavirus همه گیر برداشته شد.

“او مورد آزار و اذیت بسیاری از با استفاده از قدرت خود را به عنوان یک سطح پایین رسمی” با توجه به Shadi Sadr, یک وکیل حقوق بشر است که مدیر اجرایی مستقر در لندن عدالت برای ایران و مصاحبه با چند تن زندانیان سابق که موارد به کار گرفته شد توسط منصوری.

صدر گفت: او معتقد است منصوری مشغول به کار تحت هدایت ایران را هوش و دستگاه امنیتی.

“او به عنوان امضای خود دستگاه برای هر دو سوی وزارت اطلاعات و سپاه (سپاه). او آنچه او گفته شد در مواردی که هر دو بدن خواهد ساخت در برابر روزنامه نگاران اینترنت فعالان و دیگران” صدر گفت: RFE/RL.

صدر گفت: زندانیان باید مخلوط داستان در مورد چگونه منصوری درمان آنها.

“برخی می گویند که او آنها را بسیار شدت; دیگران از جمله روزنامه نگاران من صحبت کرد و گفت که او را به شوخی با آنها اما پس از آن او را به ارسال آنها را به سلول انفرادی در زندان اوین,” او گفت: با اشاره به بدنام تاسیسات در تهران.

یکی نیست تبدیل شدن به یک دزد شبانه’

پس از منصوری به عنوان یک codefendant در عمده فساد محاکمه شد که در تهران در اوایل این ماه چندین روزنامه نگاران که او می خواهم آزار و اذیت قرار گرفت و به رسانه های اجتماعی به انتشار خود plights.

یکی Pouria مونی العلمی به نقل از منصوری به گفته مادر خود را که او صادر شده و احکام خود را “به خاطر خدا.”

منصوری همچنین متهم دستور بازداشت خواهر و برادر سر of GEM TV, انگلیسی, ملی, سعید کریمیان, به زور او را به تعطیل دبی سرگرمی های مبتنی بر شبکه. کریمیان محکوم شد به صورت غیابی توسط یک ایرانی دادگاه, پخش كردن, ضد دولتی در تبلیغات و بعد از آن به ضرب گلوله در استانبول در سال 2017; دولت ترکیه پیشنهاد قتل آن مربوط به معاملات مالی.

Forensic workers carry the body of Gholamreza Mansuri out of the hotel in downtown Bucharest.


پزشکی قانونی کارگران حمل بدن از غلامرضا منصوری در خارج از هتل در مرکز شهر بخارست است.

تهران-بر اساس وکیل نعمتالله احمدی به نام منصوری “کمی مرتضوی” یک مرجع به سابق دادستان تهران سعید Motazavi شناخته شده به عنوان “قصاب مطبوعات” برای نقش خود را در بسته شدن ده ها تن از نشریات اصلاح طلب و زندانی کردن روزنامه نگاران است.

نعمتی سوال چگونه مقامات داده بود مهار آزاد به منصوری به خدمت “در پست کلیدی.”

“یکی نیست تبدیل شدن به یک دزد یک شبه” احمدی به نقل از به نقل از رسانه های ایران.

محافظه کار سابق مجلس Alireza او به یاد می آورد منصوری به عنوان “یک به ظاهر همه انقلابی خوشخو و مرد مذهبی” اما نشان می دهد که در پشت خود را “انقلابی” رفتار hid سنگین دخالت در فساد است.

سردبیر در رئیس محافظه کار جمهوری اسلامی روزانه, حجت الاسلام Masih Mohajeri گفت: منصوری را مورد بود “هشدار” به روحانیت.

“با وجود سابقه جنایی, او تا به حال شده است قادر به دسترسی به برخی از حساس ترین موقعیت ها با توسل به این و آن و با نزدیک شدن به بالاترین مقامات قضایی” Mohajeri نوشت: این هفته است.

صدر گفت: در این مورد برجسته تثبیت فساد در دستگاه قضایی ایران این است که متهم به ابزار سرکوب دولتی.

“فساد است بنابراین [گسترده] در قوه قضائیه است که کسی به عنوان فاسد به عنوان منصوری بود در یک نقطه قرار داده و مسئول یک دادگاه است که در برخورد با زمین گرفتن” او گفت:.

“آنها مانند یک مافیا, گروه,” او اضافه شده است.

رومانیایی رسانه ها اشاره کرد پلیس محققان نشان می دهد که منصوری از مرگ به نظر می رسد به یک خودکشی اما با توجه به RFE/RL در رومانیایی سرویس امکان بازی ناپاک است نه رد.

RSF دبیر کل کریستف Deloire گفت: در تاریخ 19 ژوئن که منصوری مرگ ناگهانی شد “محرومیت از عدالت است.”

Jangravi که در حال حاضر زندگی با دخترش در کانادا گفت که او نا امید شده بود که روحانی درگذشت قبل از مواجهه با عدالت است.

“من می خواستم او را به محاکمه عادلانه و شفاف دادگاه,” او گفت:.

RFE/RL رادیو فردا و رومانیایی خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de