ونزوئلا دریافت COVID-19 کمک های پزشکی از ایران

ونزوئلا دریافت جایزه حمل و نقل هوایی حمل و نقل کمک از ایران در یکی دیگر از نشانه آن است که روابط بین جمهوری اسلامی ایران و کشور آمریکای جنوبی — هر دو به اهداف از تحریم های ایالات متحده — در حال تقویت.

پرواز انجام کمک های انسان دوستانه برای COVID-19 بيمار از جمله تست کیت و لوازم پزشکی, برنامه ریزی وزیر ریکاردو منندز گفت.

او همچنین گفت: رئیس جمهور نیکولاس مادورو بازدید خواهد کرد ایران را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای تشکر از آن را برای کمک های انسان دوستانه و برای نفت خام آن به تازگی فرستاده شده به ونزوئلا است.

مادورو در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای سفر به ایران برای امضای, انرژی, مالی, نظامی, کشاورزی, تکنولوژی و بهداشت و درمان می پردازد.

ایران تبدیل به یک متحد مهم به ونزوئلا پس از واشنگتن ایجاد شده گسترده تحریم برنامه علیه مادورو در تلاش برای وادار کردن او از قدرت است.

واشنگتن به مدت طولانی متهم کرملین-حمایت ونزوئلا از پیشرو فاسد و وحشیانه رژیم شارژ ونزوئلا رهبر را رد کرده است.

منندز گفت: ونزوئلا و ایران ایجاد شد “گسترده ای در دستور کار توسعه” علیه “امپریالیسم” که شامل همکاری های صنعتی مسکن و مواد غذایی بخش و همچنین همکاری های علمی در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

سفیر ایران بهروز سلطانی گفت که او با افتخار از “اخوان” با ونزوئلا “در حالی که دشمنان ما سعی در تحریم ما است.”

ونزوئلا تایید کرده است 2,377 coronavirus عفونت و 22 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما رقم واقعی اعتقاد بر این است به طور قابل ملاحظه ای بالاتر است.

کارشناسان بهداشت می گویند ونزوئلا در معرض خطر در این بیماری همه گیر به دلیل گسترده و فروپاشی اقتصادی است که به شدت تضعیف بیمارستان های دولتی و تضعیف خدمات عمومی است.

ایران فرستاده است پنج تانکر پر از نفت به این کشور آمریکای جنوبی که بزرگترین در جهان اثبات شده ذخایر نفت است اما درد و رنج از مشکلات عرضه پس از سال ها از سوء مدیریت و فساد و عدم تعمیر و نگهداری.

این کشور آمریکای جنوبی را در صنعت نفت در حال حاضر به سختی تولید بنزین در هر همه و تلاش برای وارد کردن آن به دلیل تحریم ها را ترک کرده اند اکثر شرکت ها تمایلی به ارائه آن است.

وزارت خارجه ایران سخنگوی عباس موسوی گفت: هفته گذشته که تهران همچنان به صادرات سوخت به ونزوئلا اگر کشور درخواست بیشتر منابع.

ایالات متحده هشدار داده است دولت, بنادر, شرکت های باربری و بیمه است که آنها می توانند در صورت اقدامات اگر آنها کمک تانکرهای.

با گزارش dpa و سلامت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de