ونزوئلا در دستور کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار با برزیل رهبر

پالم بیچ فلوریدا. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد مرتکب شنبه برای ادامه برگزاری در هدف قرار دادن برزیل با تعرفه های واردات آن از آلومینیوم و فولاد گفت: “من نمی هر وعده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که تهمت بود میزبانی برای شام در رفت و آمد مکرر در جنوب فلوریدا.

در یک صدای جیر جیر در ماه دسامبر نسبت ناروا متهم Bolsonaro دولت از صدمه زدن به کشاورزان آمریکایی با دستکاری ارز آن است. او متعهد به سیلی تعرفه های برزیلی آلومینیوم و فولاد اما انصراف تهدید روز بعد.

“ما رابطه بسیار خوبی به عنوان تعرفه … ما می خواهیم برای همیشه کمک به برزیل گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن که به نظر می رسد با Bolsonaro در درب جلو خود را Mar-a-لاگو و مستغلات. ایالات متحده و برزیل پرچم fluttered در نسیم در دو طرف راهرو.

“این دوستی است که احتمالا قوی تر در حال حاضر از این هرگز شده است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پرسید که آیا نظرات خود را به معنای هیچ تعرفه های جدید در برزیل مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به ارتکاب.

“من نمی هر وعده او گفت:” قبل از او به رهبری Bolsonaro به یک میز شام در باشگاه شلوغ پاسیو در فضای باز. آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و شوهرش جارد کوشنر هر دو ارشد کاخ سفید مشاوران نیز در این جدول به همراه چند تن از مقامات دولتی برزیل.

تهمت نیز ستایش Bolsonaro رهبری است.

“او را به انجام یک کار فوق العاده. کار بزرگ است. برزیل او را دوست دارد و ایالات متحده آمریکا را دوست دارد او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مقامات کاخ سفید گفت: بحران در ونزوئلا ممکن است ایالات متحده آمریکا-برزیل معامله تجارت و مخابرات شرکت Huawei شد موضوعات بحث برای رهبران.

حفاظت از جنگل ها نیز در دستور کار است.

Bolsonaro است که در یک سفر سه روزه به ایالات متحده است که شامل سفر به میامی ستاد فرماندهی جنوبی ایالات متحده که نظارت بر عملیات نظامی ایالات متحده در آمریکای جنوبی و مرکزی و کارائیب. Bolsonaro همچنین جلسات برنامه ریزی با فلوریدا سنسور. مارکو روبیو و ریک اسکات, هر دو حزب جمهوریخواه. مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا از طریق پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است مهم ترین متحد ونزوئلا مخالفان پس از ژوئن Guaidó پریدم به مرکز ونزوئلا پر سر و صدا چشم انداز سیاسی بیش از یک سال پیش. او متعهد به زور رئیس جمهور نیکولاس مادورو از قدرت و برقراری دموکراسی است.

هر چند Guaidó دارای پشتوانه بیش از 60 سازمان ملل محبوبیت او کم رنگ شده همراه با یک شکست نظامی قیام.

ایالات متحده است که در ادامه آن “حداکثر فشار” علیه ونزوئلا و ادامه خواهد داد به کار نامشخص “تنگناها” به یک توافقنامه تجاری با برزیل گفت: ارشد تهمت رسمی دولت که در جریان خبرنگاران قبل از رهبران ملاقات کرد.

ایالات متحده شده است فشار دولت ها در سراسر جهان به ممنوعیت چینی غول تکنولوژی Huawei از داشتن هر گونه سهام را در شبکه های 5G. اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ضربه زمانی که آمریکا متحد بریتانیا تصمیم به اعطای Huawei محدود نقش مهمی در تامین جدید با سرعت بالا و تجهیزات شبکه به حامل های بی سیم. ایالات متحده می بیند Huawei به عنوان یک هوش تهدید.

Bolsonaro به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن از مناطق استوایی” تبدیل شده است رابطه اش با رئیس جمهور آمریکا به یک بنای خود را در سياست خارجی. راست برزیلی رهبر استفاده کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن به ساحل تا پایگاه خود را اغلب او را ستایش و ارسال ویدئوها از خود در رسانه های اجتماعی به سادگی تماشای تهمت سخنرانی در تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد Bolsonaro و می گوید آنها یک رابطه خوب است. او میزبانی Bolsonaro در کاخ سفید در ماه مارس گذشته.

ایالات متحده سفر می آید به عنوان یک خوش آمدید مهلت برای Bolsonaro که در خانه است در برخورد با یک اقتصاد ضعیف و یک رابطه تیره و تار با کنگره است. چند احزاب مخالف با انتشار مانیفست این هفته تشویق برزیلی به رفتن به خیابان و نشان دادن در برابر دولت است.

Bolsonaro متحدان دیدن دعوت به شام در Mar-a-لاگو تهمت خصوصی غرامت پرداخت باشگاه در ساحل پالم به عنوان نشانه دیگری است که Bolsonaro تراز با آمریکا پرداخت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته اعطا برزیل وضعیت ممتاز متحد در خارج از ناتو و حمایت پیشنهاد خود را برای عضویت در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.

اما ایالات متحده پشتیبانی می تواند بی ثبات و منتقدان دولت سوال که آیا برزیل به ظاهر بی قید و شرط آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن را با نام تجاری از سیاست و عملکرد هر گونه منافع واقعی. مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع متعهد به نگه داشتن در تعرفه ها به احتمال زیاد خواهد بود به عنوان مثال.

برزیل نیز در حال تلاش برای مبارزه با رشد غیر قانونی جنگل زدایی در قریب به اتفاق جنگل های بارانی آمازون و انتقاد قرار گرفته بود برای آن فقیر دست زدن ویرانگر آتش سوزی در این منطقه در تابستان گذشته.

مقامات دولتی در ابتدا سعی کردم به بازی کردن گسترش زمین گرفتن غیر قانونی استخراج معادن و یا تهاجم بومی ذخایر. Bolsonaro که پشتیبانی از توسعه اقتصادی از جمله در آمازون مناطق حفاظت شده است سرزنش های غیر دولتی و حتی بازیگر و فعال محیط زیست لئوناردو دی کاپریو برای اینکه تا حدی مسئول این آتش سوزی.

یک گزارش دولت در ماه نوامبر گفت: جنگل زدایی شد و در بدترین حالت آن در بیش از یک دهه.

___

Jeantet گزارش از ریو دو ژانیرو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>