Veep که از حباب DC متنفر است فرار او را در نظر می گیرد

[ad_1]

در داخل دفتر هریس و در میان مشاوران، معتمدان و متحدان نزدیک او، تقریباً یک باور جهانی وجود دارد که او در تناقض فرو رفته است: در حالی که او یکی از قدرتمندترین افراد در جهان است، به دلیل رشد سریعش در سیاست ملی، مردم هنوز این کار را نمی کنند. او را در سطوحی که نیاز دارند نمی شناسند.

آن‌ها به مواردی اشاره می‌کنند که کار او نادیده گرفته می‌شود یا مجموعه سیاست‌های او به اشتباه تعبیر می‌شود، به‌عنوان شواهدی که نشان می‌دهد او نه تنها تعریف ضعیفی ندارد، بلکه توسط عموم تعریف نشده است. آن‌ها مجموعه‌ای از نظرسنجی‌های اخیر را شناسایی کرده‌اند که در آن رای‌دهندگان به هریس و جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن نمره‌های مشابهی برای رتبه‌بندی مخالفت‌شان می‌دهند، اما در آن‌ها میزان محبوبیت او چند امتیاز کمتر از او است. آنها این نابرابری را صرفاً به عنوان محصول جانبی مبارزات اولیه و گاهی خودآزاری او توضیح نمی‌دهند، بلکه آمریکایی‌ها نمی‌دانند او چه کار کرده است. و دستیاران و متحدان بر این باورند که سپاه مطبوعاتی DC به سبک و سیاق بیش از محتوا وسواس دارد، به خصوص وقتی صحبت از رئیس آنها می شود.

مکالمات اخیر آنها فقط تمرین انگشت نشان دادن و دمیدن بخار نیست. امتناع هریس از «بازی کردن» در واشنگتن، به قول یکی از متحدان نزدیکش، احتمالاً به قیمت شک و تردید نظر سازندگان دی سی تمام شده است.

دستیاران او به طور فزاینده ای اذعان می کنند که بخشی از این شکست بر دوش آنها می افتد.

جمال سیمونز، مدیر ارتباطات جدید هریس، به POLITICO گفت: «سال اول به گذراندن چیزهای زیادی سپری شد، انجام کارهای زیادی که مردم آمریکا به آن نیاز داشتند. او گفت که اکنون هریس و بایدن «نیاز دارند زمان بیشتری را برای گفتن این مزایا به مردم اختصاص دهند. و همچنین ارتباط افرادی که در واشنگتن زندگی نمی کنند به این کار تا آنها بفهمند که چگونه سود می برند.”

شرکت کنندگان گفتند که در جلسه با رهبران زنان سیاه پوست، هریس پذیرای پیشنهادهایی بود که او رویدادهای عمومی و سالن های شهر بیشتری را در برنامه خود قرار دهد. هریس اشاره کرد که او حکمت توضیح بهتر پیچیدگی‌های مجموعه سیاست‌های خود را نمی‌داند، بلکه رویکرد او به شغل معاون رئیس‌جمهور، با وظایف اغلب در حال تغییر آن را نیز می‌داند. او پاداش‌های بالقوه اشتراک‌گذاری بیشتر درباره خودش را تشخیص داد – و او توافق کردم که انجام همه این کارها در زمانی که در DC گیر کرده اید دشوارتر باشد

دونا برزیل، یکی از متحدان کاخ سفید که بخشی از یک شبکه غیررسمی سست از کاخ سفید است، می‌گوید: «شما زمانی که در واشنگتن هستید دچار تب کابین می‌شوید، در فاصله 1.5 مایلی از ساختمان کنگره تا کاخ سفید احساس خستگی می‌کنید. هریس معتمدانی است که به عنوان یک تابلوی صدا عمل می کند. DC یک پس‌زمینه عالی است، اما تنها پس‌زمینه نیست. گاهی برای داشتن تصویر بهتر باید در حیاط پشتی کسی باشی.»
از قبل تغییراتی در دفتر معاون رئیس جمهور برای پایان دادن به سال در جریان بود، از جمله مصاحبه های ملی بیشتر پس از یک سال که عمدتاً بر مطبوعات محلی و منطقه ای متمرکز شد. این تغییر با پذیرش اینکه هریس سوالات بیشتری را در مورد توطئه‌های پشت صحنه مطرح می‌کند، رخ داد.

هریس نیز سفر خود را افزایش می دهد. و این انتظار وجود دارد که انتخابات میان‌دوره‌ای به او فرصتی طبیعی برای افزایش مبارزات انتخاباتی بدهد، که می‌تواند او را پس از ماه‌ها در حالت تدافعی به حالت تهاجمی بازگرداند.

این بخشی از یک تغییر استراتژیک بزرگتر از کاخ سفید است که بزرگ نوشته شده است، اما موضوعی است که برای هریس، که هنوز در تلاش است تعادلی را ایجاد کند که چقدر باید به سنت های DC خم شود، هرچند ناراحت کننده باشد، یا سعی در تغییر آن دارد، افزایش یافته است. آنها

برزیل گفت: “برای قرار دادن او در جعبه ای که باید برای بازی چکرز برود، بازی شطرنج را از دست می دهید.” «هر سیاستمدار متفاوت است. هر «اول» این چالش را دارد که سعی کند خودش را تعریف کند. هر کس مسیر خود را مشخص می کند و معاون رئیس جمهور هم همینطور.»

حتی با وجود تغییرات اخیر، حامیان هریس فکر می کنند که او ممکن است نیاز به انجام کارهای بیشتری داشته باشد تا به جایی برسد که نقش مکمل بایدن را ایفا کند، اما همچنان در زندگی مردم حضور بیشتری دارد.

ناتان بارانکین، یکی از باسابقه‌ترین دستیاران هریس که رئیس دفتر او در سنا و یکی از کارکنان ارشد دفتر دادستان کل کالیفرنیا بود، گفت که از شور و نشاطی که از جلسات او با رهبران و فعالان به وجود آمده تعجب نمی‌کند. . آنها تقریباً همیشه با انرژی و هیجان بیرون می آیند، حتی اگر به آنچه می خواستند نرسند.»

او پس از ماه ها نتایج ناامیدکننده از رویکرد جدید استقبال کرد.

از زمانی که اسپیرو اگنیو، معاون رئیس‌جمهور، بدون هیچ تجربه‌ای در کنگره آمریکا (به‌جز مدتی به‌عنوان کارمند مجلس نمایندگان) روی کار آمد، معاون رئیس‌جمهوری تا این حد خارج از واشنگتن نبوده است. به طور معمول، این روسای جمهور هستند که خارجی‌ها هستند و مجبور می‌شوند صریحاً یک «ویپ» را انتخاب کنند تا به آنها اعتبار تأسیس، تجربه واشنگتن و ارتباط با کارگزاران قدرت DC بدهند.

“تفکر متعارف، که من به طور کامل با آن موافق نیستم، این است که این یک نقص بزرگ برای یک معاون رئیس جمهور از خارج است، زیرا بخشی از چیزی است که مردم را دوست دارند. [Walter] موندال یا [Dick] چنی یا بایدن تأثیرگذار این واقعیت بود که آنها این همه تجربه را داشتند و می توانستند به نوعی به رئیس جمهور و اطرافیانش آموزش دهند.

پیروزی بایدن در انتخابات مقدماتی دموکرات ها این را تغییر داد. او بدون نیاز به کسی که تجربه بیشتری را برای بلیطش ارائه دهد، با هریس، یک زن رنگین پوست تاریخ ساز، به عنوان اشاره ای به پرورش نسل جوان دموکرات و رای دهندگان سیاهپوست که نامزدی او را نجات دادند، رفت.

توصیه او این نیست که به بایدن توضیح دهد که واشنگتن چگونه کار می کند یا دیپلماسی چگونه کار می کند [but] این بدان معنا نیست که او نمی تواند بسیار مهم باشد. گلدشتاین افزود، ممکن است به این معنی باشد که پیامد او متفاوت است.

زندگی سیاسی هریس در دوران تحصیلش در دی سی بسته شده است. او به عنوان دانشجو در دانشگاه هوارد، در اعتراض به مسائلی مانند آپارتاید راهپیمایی کرد. اما او همچنین به دنبال جای پایی در راهروهای قدرت خود بود و دوره های کارآموزی را می گذراند، از جمله یکی در دفتر سنای کالیفرنیا ایالات متحده که روزی آن را متعلق به خود می خواند.

هریس که پیش از انتخاب شدن به عنوان دادستان منطقه سانفرانسیسکو، یک دادستان بود، بخش عمده ای از دوران حرفه ای خود را صرف بالا رفتن از رده های سیاسی مجری قانون در کالیفرنیا کرد. او یکی از اولین سیاستمداران بزرگ در ایالت خود بود که از باراک اوباما برای ریاست جمهوری حمایت کرد و در طوفان های برفی آیووا در پارکی رفت و آمد کرد تا برای او خانه به خانه برود. بعداً نام او برای پست دادستان کل ایالات متحده و نامزد احتمالی دیوان عالی در دوره اوباما ذکر شد.

در طول مسیر، به نظر می‌رسید که جمهوری‌خواهان در واشنگتن تهدیدی که او ایجاد می‌کرد را تشخیص می‌دادند، به طوری که یک سازمان به کمک کارل روو مبالغ قابل توجهی را در کالیفرنیا برای سرنگون کردن او هزینه کرد. در سال 2009 قبل از اینکه ستاره اش طلوع کند کارساز نبود، اما مشاوران به این تلاش به عنوان لحظه ای چشم نواز و حتی شکل دهنده برای هریس اشاره می کنند. چشیدن طعم سیاست های حزبی بی بند و باری که در شرق در انتظار او بود.

در حالی که او در سال 2016 مسیر نسبتاً آسانی برای رسیدن به سنا داشت، دستیاران و دوستان به یاد می‌آورند که مجبور شدن به نقل مکان به واشنگتن یکی از مهمترین ملاحظات او در هنگام تصمیم به کاندیداتوری بود. او در سال 2017 وارد شد و به زودی با سخنرانی خود در ماه مارس زنان و به عنوان بازجوی اصلی نامزدهای دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا، از خود به یادگار ماند.

جنبه های دیگر زندگی در واشنگتن کمتر مورد توجه او قرار گرفت. به عنوان مثال، او به طور منظم در جمع آوری کمک های مالی برای همکاران سنا و در رویدادهای کمیته کمپین انتخاباتی سناتورهای دموکرات شرکت می کرد، اما ترجیح می داد دور اتاق یا مشابه آن بچرخد، با تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان به تبادل نظر بپردازد و سپس برای شام خود ترک کند. دستیاران یادآوری کردند.

قبل از اینکه مستقر شود، از قبل به دفتر بعدی چشم دوخته بود. نامزدی او برای ریاست‌جمهوری بخش زیادی از سال 2019 را به خود اختصاص داد. و در حالی که با سر و صدای زیادی شروع شد – و همچنین انبوه جمع‌آوری کمک‌های مالی شگفت‌انگیز – بی‌سروصدا به پایان رسید. متحدان و حامیان هریس از انتخاب او به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن هیجان زده شدند، اما حتی در آن زمان نیز هشدار دادند که او باید در چشمان عمومی بهتر تعریف شود.

هریس به طور مشابه از اوقات خصوصی خود به عنوان معاون رئیس جمهور محافظت می کند، و اولویت را برای گردهمایی با خانواده و دوستان نزدیک در اقامتگاه رصدخانه نیروی دریایی و در موارد معدود زمانی که به خانه به کالیفرنیا باز می گردد، قرار داده است.

بیشتر فعالیت های فوق برنامه شناخته شده هریس، از جمله پیاده روی ها و پیاده روی هایی که او با همسرش در اطراف شهر انجام می دهد، تنها زمانی به طور عمومی شناخته می شوند که این زوج توسط عابران مشاهده شوند. اعضای تیم او گفتند که تلاش می‌کنند تا به او اجازه دهند ظاهری عادی در دی سی داشته باشد (دستیاران از ارائه گزارش کامل‌تری از آخر هفته‌های او در واشنگتن خودداری کرده‌اند.)

در طول روزهای کاری، بخشی از تنش حول برنامه هریس حول فشار او برای جلسات و رویدادهایی است که همیشه توسط قدرت‌داران سنتی ارزش قائل نبوده‌اند.

کارن فینی، یک استراتژیست دموکرات که ماه گذشته در جلسه با هریس شرکت کرد، به میزگردهایی با اعضای انجمن سیاهپوست، فعالان حقوق رای و رویدادی پیرامون بحران مرگ و میر مادران به عنوان نمونه هایی از این موارد اشاره کرد. اما او همچنین استدلال کرد که این رویدادها و جلسات نباید نادیده گرفته شوند یا نادیده گرفته شوند. آنها اثر چند برابری دارند که وقتی شرکت کنندگان تجربیات شخصی خود را در جلسه با معاون رئیس جمهور به اشتراک می گذارند، در خانه طنین انداز می شود.

فینی گفت شاید مدتی طول بکشد تا همه اینها در خود فرو برود.

او گفت: “این وظیفه واشنگتن است که سعی کند او را به همان شکلی که ما ممکن است معاونان دیگر را دیده‌ایم نبیند، زیرا صادقانه بگویم که قبلا هرگز این کار را انجام نداده است.”

فینی افزود: «ما باید در زمانی که کشور دستخوش تغییرات گسترده است به خود یادآوری کنیم که نقش معاون رئیس جمهور نیز دستخوش تغییر قابل توجهی شده است.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna