واتیکان تعلیق تحقیقی ماموریت به مکزیک بیش ویروس

MEXICO CITY (AP) — واتیکان به حالت تعلیق در یک ماموریت به بررسی روحانیت سوء استفاده در مکزیک با توجه به گسترش coronavirus در ایتالیا و اخیرا واتیکان مکزیک کنفرانس اسقفی جمعه اعلام کرد.

واتیکان به حالت تعلیق در تمام سفر خارجی پس از ثبت نام اولین آزمون مثبت منجر به تعویق افتادن این سفر که به تازگی اعلام شده است دوشنبه, اسقف گفت.

واتیکان گفته بود که محققان — اسقف اعظم چارلز Scicluna معاون وزیر جماعت برای دکترین از ایمان و Monsignor Jordi Bertomeu — خواهد بود در مکزیکو سیتی مارس 20-27. هیچ تاریخ جدید برای خود ماموریت اعلام شد.

آنها انتظار می رود برای دیدار با قربانیان سوء استفاده اسقف ها و رهبران مذهبی ، دو prelates شد همان مقامات واتیکان که رفت به شیلی در سال 2018 به بررسی یک مورد و بازگشت با 2,600 صفحات اظهارات از بیش از 60 قربانیان. تحقیقات خود را به رهبری پاپ فرانسیس به آمرزش و تصویب اقدامات جدید برای برگزاری اسقف پاسخگو برای پوشش سوء استفاده.

این ماموریت به مکزیک شناخته شده بود که احساس خطر برخی در مکزیک در سلسله مراتب است.

مکزیک که دومین شماره از کاتولیک در جهان است جمع آوری شده است موارد سوء استفاده و پوشش یو پی اس برای سال.

روز جمعه در بیانیه ای گفت: یک حساب ایمیل راه اندازی برای دریافت گزارش از روحانی سوء استفاده ادامه خواهد داد عملکرد برای کسانی که می خواستند برای برقراری ارتباط با واتیکان نمایندگان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>