بدرد خوردن Alterra نزدیک 49 اسکی در میان شیوع ویروس

سالت لیک سیتی (AP) — به عنوان اسکی در سراسر ایالات متحده با دست و پنجه نرم چگونه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus بدون نیاز به غول صنعت Vail Resorts و Alterra کوه شرکت تصمیم گرفت روز شنبه آنها خواهد شاتر 49 آمریکای شمالی شناخته شده ترین استراحتگاه.

Vail Resorts گفت: این امر خود را تعطیل 34 تفریحی برای حداقل یک هفته قبل از ارزیابی مجدد در حالی که Alterra است که بسته شدن آن 15 تا اطلاع ثانوی.

این تعطیلی مشخص شده یک تغییر ناگهانی البته پس از این که اکثریت کشور استراحتگاه قول داد زودتر به مناسبت روز باز در طول بحران در حالی که اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

یک پیست اسکی است که باقی می ماند باز است در اسپن کلرادو که در آن شده اند وجود دارد چند اخیر presumptive مثبت آزمون در شهرستان ها است. آسپن اسکی شرکت گفت: این موارد همه به یک بازدید گروهی از استرالیا و وعده داده شده به سخت کوش برای محافظت از بازدید کنندگان و کارکنان.

بدرد خوردن را استراحتگاه شامل شامل بدرد خوردن کیستون و Breckenridge در کلرادو; پارک شهر رفت و آمد مکرر کوه در ایالت یوتا; آسمانی, Northstar و کیرکوود در دریاچه تاهو منطقه از کالیفرنیا و نوادا; استو کوه در ورمونت; و Whistler Blackcomb در بریتیش کلمبیا, کانادا.

Alterra را شامل Steamboat و زمستان در پارک در کلرادو; اسکو دره ماموت و خرس بزرگ کوه در کالیفرنیا; کریستال کوه در واشنگتن; Stratton و Sugarbush در ورمونت; و دره آهو و به تنهایی در ایالت یوتا است.

Vail رفت و آمد مکرر مدیر عامل راب کاتز عذرخواهی کرد در انتشار اخبار به صورت کوتاه اطلاع قبلی و به خصوص برای مهمانان در حال حاضر در استراحتگاه و یا برنامه ریزی برای آمدن این هفته است. او اذعان کرد ممکن است گیج کننده به نظر می رسد با توجه به زودتر اطلاعیه ها.

“این تصمیم گیری را فراهم می کند یک توقف برای کل اکوسیستم ما رفت و آمد مکرر کوه جوامع” کاتز گفت. “آن را می دهد هر زمان برای ارزیابی وضعیت, پاسخ به همیشه در حال تغییر تحولات و ارزیابی رویکرد برای بقیه فصل, اگر ما معتقدیم بهتر است یا عملی را دوباره باز کنید.”

Alterra مدیر عامل شرکت زنگ زده گرگوری همچنین عذرخواهی کرد اما آن را به نام یک تصمیم در بهترین مورد علاقه مهمانان است.

هر دو شرکت وعده داده شده برای کار با اسکی بازان که بلیط و یا برنامه های به آمده است.

آنها به دنبال تعطیلی اعلام کرد پیش از آن توسط سه نفر از کوچکتر تفریحی: Taos Ski Valley در نیومکزیکو جی قله توچال در ورمونت و Shanty نهر رفت و آمد مکرر در میشیگان. تائوس را برای شروع فصل 22 مارس در حالی که جی اوج و کلبه در حال بسته شدن برای شروع فصل آخر این هفته.

این استراحتگاه دیگر که باز باقی می ماند در حال بسته شدن محصور گوندولا یا هوایی تراموا در حالی که دیگران در حال تشویق بازان سوار آسانسور با مردم تنها آنها می دانند که آنها پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تقریبا هر رفت و آمد مکرر است که امیدوار کننده اضافی شستشو و تمیز کردن فضاهای عمومی بیشتر ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و تعهد به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. چند استراحتگاه از جمله

هنوز هم برخی از اسکی و اسکی شهر توریستی مقامات شعار محبوب زمستان فعالیت به عنوان یک نسبتا امن گزینه برای انحراف به عنوان کنسرت, رویدادهای ورزشی و موزه ها ،

“اسکی بازان بسیار خوبی تحت پوشش از سر به پا و بودن در خارج از منزل, آلودگی عامل به حداقل رسیده است گفت:” تام Watkinson مدیر ارتباطات برای بازدید تلورید.

Snowbird رفت و آمد مکرر در ایالت یوتا گفت: آن را هوایی تراموا اما باز بماند. لازم به توضیح در آنلاین پست که اسکی است “مفید برای روح به زندگی و لذت بردن از ماجراجویی, شیوه زندگی—و این امر به ویژه در مورد زمان مثل این که اضطراب و استرس بالا هستند.”

مشتاق بازگشت به کشور اسکی باز میشل Dauber به شدت معتقد است که استراحتگاه باید تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این است که چرا دیزنی لند بسته شده است. این است که چرا کشتی حس را ندارد. پیست اسکی فقط یک کشتی کروز در برف” گفت: Dauber که یک خانه در خرس دره منطقه در کالیفرنیا و استاد در دانشگاه استنفورد. “مردم فقط به طور مداوم به پاک کردن بینی خود را و آنها با پوشیدن دستکش و پس از ضد عفونی کننده دست نیست این موضوع.”

استیو کلاوسون 57 ساله کنترلر برای دنور مدارس دولتی رفت اسکی برای حدود شش ساعت در وایل در روز شنبه. طرح او بود و سر به Breckenridge در روز یکشنبه. اما به عنوان او ساخته شده راه خود را به پارکینگ خود را به نام و اطلاع او از اخبار از Vail Resorts.

او bummed خود را به اسکی برنامه ها نقش برآب شد اما او را درک.

“همه ما نیاز به انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از گسترش” گفت: کلاوسون که لغو سفر آینده به لاس وگاس به دلیل نگرانی بیش از ویروس. “همه گرفتن یک ضربه. بدرد خوردن نیاز به یک ضربه بیش از حد و من حدس می زنم من نیاز به گرفتن آمار از بودن قادر به اسکی. من خوب با آن است.”

او افزود: “ما باید به نگاه کردن برای ما حرفه ای پزشکی. اگر ما توقف گسترش بیمارستان های ما در حال رفتن به زیر آب رفته.”

یک متصدی بار در یوتا اسکی شهر پارک سیتی آزمایش مثبت برای coronavirus ایالتی یوتا مقامات بهداشتی میگویند. یک county رسمی بهداشت گفت: توصیه می کنیم خاموش کردن نزدیک استراحتگاه اما هشدار داد در برابر سفر به این منطقه است. یکی از کلرادو اولین مواردی بود که یک مرد در 30s بازدید کلرادو در یک تعطیلات اسکی.

Coronavirus تلقی یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی آلوده بیش از 150 ، 000 نفر کشته و بیش از 5700. این بیماری برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

جکسون هول در ایالت وایومینگ خود را بسته هوایی تراموا و محدود تعداد زیادی از مردم در گوندولا. پودر کوه در ایالت یوتا متوقف snowcat اسکی به دلیل تنگ محله های داخل وسایل نقلیه.

Whiteface کوه پیست اسکی در نزدیکی Lake Placid در نیویورک بسته شده است آن گوندولا و محدود کردن چگونه بسیاری از مردم در آسانسور. رفت و آمد مکرر است که همچنین اجازه می دهد تنها نیمی از این مقدار از مردم به طور معمول مجاز در داخل سالن و امکانات.

ایالات متحده اسکی و اسنوبرد سازمان گفت: تمام رقابت های آینده در ایالات متحده شده بود لغو شد.

استراحتگاه حساب های رسانه های اجتماعی بودند ترکیبی از اخبار در مورد اقدامات گرفته شده به آدرس coronavirus و مبارک تصاویر و ویدئوها از اسکی بازان کنده کاری از طریق برف تازه.

پودر کوه در ایالت یوتا نوشته شده یک تصویر از یک گروه کوچک از اسکی بازان در آسانسور خط احاطه شده توسط بکر پوشیده از برف درختان و کوه های اطراف او را با عنوان: “صبح به خیر و مبارک شنبه از پودر کوه! خارج و امکان استفاده از باقی مانده روزهای زمستان.”

___

گراهام گزارش از دنور.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

____

این داستان درست شده است نشان می دهد که تام Watkinson است با مراجعه تلورید نه تلورید اسکی رفت و آمد مکرر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>