Va. redistricting تغییر تایید وجود مخالفت برخی از نمایندگان مجلس

تغییرات برای redistricting در ویرجینیا پیشرفته روز شنبه با وجود مخالفت از قانونگذاران در مجلس نمایندگان.

خانه باریک تصویب اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده است که در حال حاضر به رای دهندگان این سقوط بود و شاید بزرگترین رای در یک روز پیچیده.

برای حفظ برخی از لوایح زنده هر دو مجلس نمایندگان و سنا تحت درمان جمعه به عنوان اگر آن را هنوز هم پنج شنبه به صورت قانونی اهداف است.

بالا قانونگذاران نیز همچنان به کار در پشت صحنه به توافق در دو سال بودجه.

این جلسه قرار است به پایان شنبه, اما می تواند تمدید اجازه می دهد تا برای زمان بیشتری برای بررسی نهایی بودجه مقابله و یا برای تکمیل کار های دیگر مانند یک برنامه برای بالا بردن حداقل دستمزد و یک روند برای دولت های محلی به حرکت و یا بافت بناهای تاریخی به کنفدراسیون.

قانونگذاران آیا رسیدن به توافق تا روز جمعه شب در لوایح از جمله “حذف قانون اقتصاد” که با هدف محدود کردن آلودگی و برنامه ریزی برای جرم زدایی ساده در اختیار داشتن ماری جوانا.

فراگیر قانون با هدف پرداختن به نگرانی های زیست محیطی نیز با هدف از بین بردن گازهای گلخانه ای از نیروگاه بیش از 25 سال آینده به منظور کاهش تقاضای انرژی اجازه می دهد برای بیشتر انرژی های تجدید پذیر و راه اندازی یک فرایند که در آن بیشتر تخفیف ارائه می شود می تواند برای کم درآمد مشتریان.

گلدان در اختیار داشتن تغییرات آن را تنها یک مدنی خوب از 25 دلار به بالا برای هر اونس ماری جوانا برای استفاده شخصی است.

انتخابات & Redistricting

این 54-46 مجلس رای به تایید متمم قانون اساسی ایجاد دو حزبی redistricting کمیسیون از جمله بالا قانونی رهبران از هر حزب آمد و پس از نزدیک به دو ساعت از تیز بحث است.

متعدد, سیاه, نمایندگان صحبت می کرد با زور و اجبار در برابر متمم خواستار آن یک اشتباه است که می تواند از بین بردن اقلیت نمایندگی در دهه آینده و جلوگیری واقعا حزبی redistricting روند.

“صدای ما لطفا” دلم. جف بورن گفت.

دلم. لوقا Torian از Prince William County گفت: متمم قانون اساسی و قوانین دیگر مانند آن “dims امید” از آمریکایی های سیاه و سفید برای رسیدن به رویای آمریکایی است.

یک جایگزین ارائه شده توسط دل. مارکوس سیمون که شامل بیشتر حمایت مانع از قانونگذاران از خدمت در redistricting پنل و که گرفته اند که دادگاه عالی ایالت ویرجینیا از روند رد شد 47-53.

اگر این تغییر شده بود و تصویب متمم قانون اساسی را به رای دهندگان این سقوط. ویرجینیا قانون اساسی نیاز به همان زبان بود تصویب شده توسط مجمع عمومی در دو انتخابات در بین, برای اصلاح در انتخابات.

در پایان اصلی تصویب قطعنامه با حمایت از جمهوری خواهان و برخی از دموکرات ها که گفت که در حالی که اصلاح کامل نیست, آن است که بهتر از هیچ چیز است.

سنا اجازه یک نسخه از قانون قرار دادن اصلاح در انتخابات برای رای دهندگان این سقوط به تایید استفاده از خانه زبان برای جلوگیری از هر گونه دیگر سکسکه در این فرآیند است.

حزب دموکرات با صدور بیانیه ای ستایش عبور از اصلاح. این بیانیه شامل پشتیبانی از سه نفر نمایندگان مجلس — جلسه صندلی ممی لاک رئیس Pro Tempore لوئیس لوکاس و جنیفر McClellan — که ستایش تعداد بسته بندی از اصلاح قانون اساسی و قوانین مرتبط با آن تصویب در لایحه ای جداگانه است که کمیسیون یا مجلس باید به دنبال.

خانه رای دادند و در امتداد خط حزب در اوایل روز با دموکرات ها در حمایت و جمهوری خواهان در برابر, برای ارسال یک لایحه تخمگذاری سخت redistricting معیارهای فرماندار میز که اعمال می شود با یا بدون کمیسیون.

این لایحه به طور موثر ممنوعیت gerrymandering مهم نیست که چگونه خطوط کشیده شده در سال آینده دلم. سیا قیمت و دلم. مارکوس سیمون گفت: اما می توان با تغییر آینده مجامع عمومی برای 2031 و فراتر از آن.

این لایحه به طور خاص ممنوعیت کلیت هر مجمع عمومی و کنگره نقشه در یک ایالت اساس از بی جهت علاقه و یا disfavoring هر حزب سیاسی.

این لایحه همچنین نیاز به حمایت در روند نژادی و زبان گروه اقلیت مستلزم آن است که مناطق بود جمع و جور و تغییرات روند شمارش ویرجینیایی که در زندان آنها را به حساب قبلی خود را در آدرس به جای در محل خود در پشت میله های زندان.

در دیگر انتخابات مهم مربوط به تغییرات مجلس نمایندگان و سنا مذاکره کنندگان توافق کردند که به تصویب یک لایحه راه اندازی در همان روز ثبت نام رای دهندگان در ویرجینیا.

رای دهندگان خواهد بود قادر به ثبت نام و از جمله در روز انتخابات در محلی ثبت در دفتر و یا در پای صندوقهای رای است.

قانونگذاران نیز پیشبرد لایحه که موسسه یک دولت در سطح رای گیری حقوق قانون نیاز اکثر دولت های محلی به دریافت تایید از یک قاضی یا وکیل دولت به طور کلی قبل از رای گیری حوزه و یا تغییرات مرتبط.

مجلس نمایندگان و سنا در حال بحث که آیا این لایحه نیاز به بودجه اضافی در بودجه دولت است.

کیسه های پلاستیکی, هزینه

دولت های محلی می تواند در موسسه 5 درصد مالیات بر کیسه های پلاستیکی شبیه به هزینه در محل در سی و قطعات مریلند تحت یک توافق بین مجلس نمایندگان و سنا.

این لایحه که اجازه می دهد شهرستانهای استان و یا شهرستانها برای اجرای این هزینه است که با هدف محدود کردن آلودگی شروع و یا بعد از Jan. 1, 2021.

خرده فروشان را 2 سنت از 5 درصد هزینه در سال 2021 و 2022. پس از آن لایحه مسابقات دیگر حوزه های قضایی که در آن فروشگاه نگه داشتن 1 درصد از پنج.

بقیه پول را باید اختصاص داده شده به طور خاص برای پاکسازی محیط زیست و یا آموزش و پرورش محدود کردن آلودگی و بستر و یا ارائه کیسه های قابل استفاده مجدد برای افرادی که به مواد غذایی و یا مزایای مشابه.

در زیر یکی دیگر از لایحه تا حدودی به هدف قرار دادن بستر کانتی فیرفکس و آرلینگتون خواهد بود قادر به نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی و دیگران پاسخگو برای چرخ دستی های خرید که ترک اموال خود را و در نهایت پرتاب در creeks و یا در جای دیگر.

دولت محلی خواهد هشدار شرکت به دریافت خود را در چرخ دستی های خرید, و اگر چرخ دستی باقی می ماند این شرکت می تواند جریمه و یا شارژ برای پاکسازی.

ایده این است برای تشویق فروشگاه به انجام بیشتر برای نگه داشتن چرخ دستی در خواص خود را از طریق سیستم خودکار قفل چرخ.

انسولین هزینه های

یک لایحه عنوان به رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم کلاه کردن از جیب انسولین هزینه در 50 دلار در هر ماه برای افراد با بیمه بهداشت و درمان.

سنا اصلاح این لایحه به منظور بالا بردن copay کلاه از 30 دلار در ابتدا پیشنهاد شده است.

حیوانات

تغییرات به سگ, اتصال اینترنت خود را تنظیم محدودیت های جدید در خروج حیوانات خانگی خارج در آب و هوای شدید و نیاز به دیگر tethers برای حیوانات حداقل 15 فوت یا چهار بار حیوان ظهر.

توافق بین مجلس نمایندگان و سنا خواهد نوار, هوای آزاد, اتصال اینترنت در طول طوفان طوفان گرمسیری یا دیگر هشدار آب و هنگامی که درجه حرارت بیش از 85 درجه یا زیر 32 درجه.

این لایحه دارای یک استثنا اگر یک حیوان افسر کنترل تعیین کننده حیوانات خواهد بود از شکارچیان در امان است و مجهز به تحمل آن محیط زیست است.

لایحه دیگری می افزاید: دولت حیوان خانگی فروشگاه قوانین و مقررات برای حفاظت از سگ و گربه.

تغییرات محل کار

همه کارکنان دولت را دریافت توانمندی های فرهنگی آموزشی با هدف کاهش تبعیض است.

این لایحه در ابتدا پیشنهاد تنها پوشش جامعه تجاوز شد اما گسترش پس از حامیان متوجه وجود ندارد مشابه موجود آموزشی مورد نیاز برای پوشش گروه های دیگر.

تغییرات دیگر در مسیر رفتن به فرماندار میز شامل یک لایحه برگزاری پیمانکاران عمومی مسئول عدم پرداخت حقوق توسط پیمانکاران فرعی در موارد خاص و با یک تماس به صورت یک گزارش در مورد تغییراتی که ممکن است مورد نیاز در ساختمان های دولتی به نشانی فعال تیرانداز پاسخ.

آن را به نظر می رسد مجلس نمایندگان و سنا شدند و نزدیک شدن به یک توافق جمعه که اجازه می دهد هر شهرستان و یا شهر و یا هیئت مدیره مدرسه به انتخاب کردن در به اجازه چانه زنی جمعی برای کارکنان خود از جمله معلمان است.

زندان

چندین لوایح در حال پیشرفت است که بان کی مون به نوار جستجو از کودکان در بازدید از ویرجینیا زندان و زندانها.

لایحه دیگری با مجلس نمایندگان و سنا توافق نیاز به یک گزارش سالانه به مرگ و میر در پشت میله های زندان.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>