و حرکت را به حالت تعلیق جدید GI bill ثبت نام در 5 دانشگاه

واشنگتن (AP) — وزارت امور کهنه سربازان در حال حرکت است به نوار جدید GI Bill دانش آموزان از ثبت نام در پنج دانشگاه با استناد به “تبلیغات فروش و یا ثبت نام شیوه های غلط و فریبنده یا گمراه کننده است.”

مدارس مشخص شد که دانشگاه ققنوس, کلرادو, دانشگاه فنی, American InterContinental University, Bellevue دانشگاه و دانشگاه.

این گروه در بیانیه ای گفت که این مدارس خواهد بود معلق از دستگاه گوارش لایحه برنامه فراهم می کند که کمک های مالی دانشجویی به جانبازان مگر اینکه اقدام اصلاحی گرفته شده است ظرف مدت 60 روز.

آن را روشن ساخته است که دانشجویان فعلی را نمی توان با عمل است. اما آن را نیز اشاره کرد که سازمان های دولتی مسئول برای تصویب برنامه ها ممکن است را انتخاب کنید تا اقدامات خود را بر اساس VA تصمیم و است که می تواند بر زمان دانش آموزان به عنوان به خوبی به عنوان جدید. “و اقدامات مناسب را برای حفظ ذینفع اطلاع از هر گونه تحولات که تاثیر آنها” آژانس گفت.

مدارس متعهد پاسخ های سریع.

“ما فقط دریافت این اطلاعیه از وزارت امور سربازان بازنشسته خواهد شد و در پاسخ به درخواست برای نشان دادن قابل توجهی اقدامات اصلاحی که انجام شده,” معبد در بیانیه ای گفت.

و دانشگاه ققنوس گفت: “ما در اسرع وقت پاسخ به VA تیم های که در حال دست زدن به فرایند بررسی و ما در حال کار برای اطمینان از هیچ اختلالات موجود و یا جدید دانش آموزان در حال حاضر و یا در آینده.”

دیگر مدارس را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

VA وجود دارد گفت: در مجموع 16,615 GI Bill دانش آموزان در پنج دانشگاه.

شکست به گزارش آژانس: 11,159 در دانشگاه ققنوس; 2,992 در کلرادو Tech; 1,202 در دانشگاه بین المللی آمریکا; 483 در معبد و 779 در Bellevue.

“هدف ما در مصرف این عمل برای محافظت از جانبازان و وابستگان خود را’ GI Bill, مزایا و مطابق با قانون” گفت: VA وزیر رابرت Wilkie. “گروه متعهد به کمک به بهره برداران برای جلوگیری از هر گونه عواقب منفی که ممکن است در نتیجه.”

این سازمان گفت: آن رسیده عزم خود پس از بررسی یافته ها توسط کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل دفاتر.

کری Wofford رئیس انجمن حمایت از جانبازان آموزش و پرورش موفقیت در بیانیه ای گفت که VA تصمیم شد “بیش از توجیه” می فرستد و این پیام است که “دولت فدرال و مالیات دهندگان را دیگر تحمل مدارس که به دنبال فریبکاری جانبازان و نظامی دیگر متصل شده دانش آموزان از خود را سخت به دست آورده فدرال آموزش و پرورش ،

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>