ازبک و بدون ثبت نام رسمی در تاشکند مجاز به خرید ملک در پایتخت

تاشکند — ازبکی جمهور Shavkat Mirziyoev را امضاء کرده است یک فرمان اجازه می دهد افرادی که ثبت نام به عنوان زندگی در تاشکند به خرید املاک و مستغلات در پایتخت به عنوان از آوریل 1.

این کشور دولتی رسانه ها گزارش شده در مارس 2 که Mirziyoev ساخته شده حرکت در پشت سر هم با لغو دوران شوروی سیستم که منع مردم از مناطق روستایی از ساکن و مشغول به کار در پایتخت و در نزدیکی مناطق.

این حرکت بخشی از Mirziyoev طرح برای آزاد سازی داخلی مهاجرت در آسیای مرکزی ترین-پرجمعیت کشور از 32 میلیون.

“درست است که ما را نگه داشته و مردم ما محدود به 30 سال” Mirziyoev گفت: اعلام این طرح در ماه ژانویه و افزود زمان آن رسیده است که برای جلوگیری از این عمل به عنوان آن را تحت فشار قرار دادند و صدها نفر از هزاران نفر از ازبک ها به دنبال شغل در کشورهای دیگر.

Mirziyoev سابق نخست وزیر و رئیس جمهور شد پس از سلف اسلام کریم اف را مرگ اعلام شد در ماه سپتامبر 2016. کریموف حکومت ازبکستان با مشت آهنین پس قبل از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991.

Mirziyoev گرفته است گام برای تقویت این کشور در مبارزه اقتصادی و اجرای اصلاحات در ازبکستان — که در آن نقض حقوق شده بود گسترده تحت کریموف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>