ازبک ها با دیدن رنگ قرمز بیش از اینکه مجبور به پرداخت برای اندیجان سبز-شهر طرح

یک ازبک فرماندار طرح به کاشت هزاران درخت برای زیباسازی خود گرد و خاکی سرمایه اندیجان قطعا صدا مانند یک ایده عالی برای ساکنان شهر.

اما قبل از آنها پیدا کردن که آنها را مجبور به خرید درخت نهال مورد نیاز به نوبه خود اندیجان به یک شهر سبز.

“اکو-شهرستان مبارزات انتخاباتی آغاز شد و در فوریه 25 بر فرماندار Shuhrat Abdurahmonov ابتکار” یک مدیر مدرسه در اندیجان را اسکا منطقه گفت: RFE/RL.

“به عنوان بخشی از این کمپین من دستور داده شد برای خرید 50 شاه درخت درخت نهال” ناراضی مدیر که نخواست نامش فاش شود گفت: در 4 مارس.

سهم هزینه خواهد شد رسمی حدود 100 دلار نزدیک به نیمی از حقوق ماهانه.

بسیاری از کارکنان دولت و محله و اعضای کمیته در شرق ازبکستان استان دستور داده شده است به پرداخت برای درختان جوان چند مقامات محلی ادعا کرد.

اما آنها گفتند: “بیش از حد ترس” به چالش Abdurahmonov را به عنوان مخالفت است که به ندرت قابل تحمل در به شدت کنترل آسیای مرکزی کشور است.

Andijon

اندیجان

یک محله عضو کمیته در آساکا منطقه ساخته شده مشابه ادعا در مورد مجبور بودن به زمین به محیط زیست شهر پروژه.

“هر محله کمیته باید گیاه 500 درختان در امتداد پیاده رو,” او گفت:. “علاوه بر این ما نیاز به گیاه سه یا چهار درختان در مقابل هر خانه مسکونی در این منطقه است. ما مجبور به پرداخت برای همه این درختان از خود ما جیب.”

مرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود از ترس عواقب برای انتقاد از مقامات.

اندیجان مقامات منطقه ای نمی گرداند, RFE/RL را خواستار اظهار نظر در مورد اتهام کارگران مجبور به کمک به محیط زیست-پروژه شهری در شرق کلانشهر برخی از 400000 نفر.

اما دولت کارگر گفت: کارکنان دولت های منطقه شده بود مجبور به دادن پول به فرماندار شهر سبز پروژه.

صحبت های ناشناس رسمی گفت که او “مجبور به خرید نهال” در حدود $125 بزرگ دنت در خود ماهانه بودجه خانواده.

“ما خرید نهال در بازار و یا در هر کجا که هستند به فروش می رسد,” او گفت:. “این ناعادلانه است که من مجبور به پرداخت نیمی از حقوق و دستمزد به خرید درختان برای آنها است.”

این مقام گفت که او فکر نمی کند که مردم باید به پرداخت برای هر گونه ابتکار عمل دولت است و فرماندار باید پول اختصاص داده شده از بودجه دولت برای “محوطه سازی شهر” پروژه.

“اما هیچ کس جرات نداره به درخواست فرماندار [چرا او نیست]” این مقام گفت: RFE/RL.

دیگر شهروندان و کارکنان دولت در حال پرداخت پول برای دولت “سبز” پروژه های دیگر در ازبکستان مناطق از جمله استان تاشکند گزارش شد در ماه گذشته.

چند پدر و مادر در تاشکند را آلمالیق منطقه گفت: RFE/RL که ادارات مدرسه گفتن در دانش آموزان به کمک پول به خرید درختان.

تماس با RFE/RL, مدیران مدرسه در آلمالیق اصرار سهم بود “داوطلبانه”.

مقامات دولت محلی خودداری کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>