TOPEKA کن. (AP) — سقط جنین مخالفان که تبدیل شده و مورد استفاده قرار گیرد برای دادن سفارشات به کانزاس قانونگذاران در جمله بندی دقیق از محدودیت های جدید در حال مانع در حال حاضر که آنها با به خطر انداختن برای دریافت پیشنهادی ضد سقط جنین اصلاحیه به دولت و قانون اساسی در انتخابات.

پس از سقوط کوتاه در یک مجلس رای سه هفته پیش سقط جنین مخالفان را تحت فشار ده نفر که رای دادند و بدون وزش جمهوری خواهان و دموکرات ها که کاتولیک یا که به نمایندگی نسبتا محافظه کار و یا به شدت کاتولیک منطقه. کسانی که قانونگذاران آب گرفتگی شده است با ایمیل و پست الکترونیکی خود را در مناطق و سقط جنین دشمنان در حال مسدود کردن یک طرح دو حزبی از قانونگذاران به طور کلی به نفع گسترش مدیکید دولت برنامه.

اما این تاکتیک ها کار نمی رتبهدهی نشده است. هدف قانونگذاران به نظر می رسد به عنوان dug-به عنوان همیشه در نقطه نیمه راه قوه مقننه را در جلسه سالانه.

Kansans برای زندگی, دولت تاثیر گذار ترین ضد سقط جنین و یک توافق قدرت-کارگزار برای سال قانونگذاران گفت چه پیشنهادی برای دنبال کردن و تماشای آنها را تایید گروه زبان و پژواک آن صحبت امتیاز. این گروه و متحدان آن باقی می ماند و تمایلی به قطع معامله به اکثریت دو سوم مورد نیاز بر ضد سقط جنین متمم و ممکن است کاملا نمی دانند که چگونه برای بستن یک داشتن نیست تا به حال به سازش به اقدامات دیگر از طریق جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری زمانی که یک اکثریت ساده بسنده.

“آنها هرگز در این موقعیت که در آن آنها نمی توانید دقیقا آنچه آنها می خواستند” گفت: رهبر اکثریت سنا جیم Denning, یک, کانزاس, شهرستان-منطقه جمهوریخواه که پشتیبانی از اصلاح و کمک به پیش نویس طرح مدیکید. “این چیزی است که شما باید برای یادگیری به پرواز در این کسب و کار است.”

ضد سقط گروه’ اندازه گیری خواهد سرنگونی یک کانزاس تصمیم دیوان عالی کشور در سال گذشته اعلام کرد که دسترسی به سقط جنین یک “اساسی” حق تحت دولت لایحه حقوق. آنها می خواهند برای قرار دادن آن را به یک رای در سراسر ایالت در ماه اوت اولیه زمانی که کوچکتر رای دهندگان کج محافظه کار و اندازه گیری است به احتمال زیاد به تصویب.

اگر حامیان می توانید دو سوم اکثریت در هر دو مجلس آنها نیاز به قرار دادن اصلاحیه پیشنهادی در رای گیری تایید و با اکثریت رای دهندگان خواهد تغییر دولت اساسی است. جمهوری خواهان که فمن در هر دو مجلس و اندازه گیری به تصویب مجلس سنا در ماه ژانویه است.

اما در خانه آن کاهش یافت و چهار رای خجالتی 84 125 رای مورد نیاز است. هیچ دموکراتها از آن حمایت کرد و چهار جمهوری خواهان رای دادند هیچ.

اندازه گیری خواهد اعلام کند که دولت در قانون اساسی نیست “امن” حق سقط جنین و اجازه می دهد قانونگذاران برای محدود کردن آن حتی در موارد تجاوز به عنف یا زنای با محارم و یا زمانی که زندگی یک زن در خطر است. منتقدان ادعا اصلاح ادعا می کنند این امر منجر به بان کی مون اگر دیوان عالی ایالات متحده لغو تاریخی خود را 1973 Roe v. Wade تصمیم قانونی سقط جنین در سراسر کشور.

اما بریتنی جونز, حمایت مدیر برای ضد سقط جنین, خانواده, سیاست داد از کانزاس به نام اندازه گیری “یک دقت گردد سند قانونی” برای بازگرداندن قانونگذاران سنتی قدرت به تنظیم سقط جنین.

“ما فکر می کنم ما به خود جلب کرد که خط بسیار خوب تهیه, بسیار دقیق, زبان,” او گفت:.

ضد سقط جنین شدند که بدون ترس اصلاح, دولت, دادگاه های واژگون قایق از محدودیت تصویب بیش از دو دهه گذشته و یا حتی سفارش بودجه انتخابی سقط جنین. رفتار آنها با تهدید به عنوان اجتناب ناپذیر و قریب الوقوع است.

آنها همچنین استدلال می کنند که پیشنهاد اصلاح را از دست داده و در انتخابات ماه نوامبر با انتخابات ریاست جمهوری.

Kansans برای زندگی لابی جین Gawdun نسبت به قانونگذاران’ تمایل به تسلیم به گروه او به تمایل خود را به دنبال تجارت گروه های مشاوره در مورد سیاست کشاورزی.

“این منطقه که در آن ما تخصص,” او گفت:. “ما همیشه مایل به اشتراک گذاشتن آن با قانون گذاران و آنها به ما اعتماد.”

دولت از سوی دیگر ، دیوید هیلی شهر کانزاس دموکرات و آواز سقط جنین را به حامی گفت که او مطمئن نیست که چرا متمم حامیان به دنبال سازش است.

“آنها به اندازه کافی در حال حاضر به احساس مانند آن را در قابل توجه محدوده,” او گفت:.

مجلس ران Ryckman جونیور شهر کانزاس-منطقه جمهوریخواه گفت که او مایل به بحث در مورد تغییرات بالقوه در اصلاحیه پیشنهادی, اما می خواهد مردم به دنبال آنها را به ارتکاب به رای دادن بله. جونز گفت که او در انتظار نمایندگان مجلس که رای داده ام نه به جلو آمده و با پیشنهادات از آنجا که “من قصد ندارم به مذاکره با خودم.”

اما هدف قانونگذاران گفت که آنها در حال دیدن ناسازگاری از اصلاح حامیان.

“آنها شما را با یک خط که نمی تواند قرض خود را به سازش در همه,” گفت: Rep. Jan Kessinger یک شهر کانزاس-منطقه خواه.

تشکر. جف Pittman شهر کانزاس-منطقه دموکرات گفت: او در رد درخواست که قانون تجدید نظر برای تضمین صراحت که نمایندگان مجلس نمی تواند ممنوعیت سقط جنین در موارد تجاوز به عنف یا زنای با محارم و یا زمانی که زندگی یک زن در خطر است.

“وجود دارد یک ذهنیت است که با این حال آنها می خواهند به زبان است و راه آن خواهد بود,” او گفت:.

و برخی از قانونگذاران می خواهید برای قرار دادن اصلاحیه پیشنهادی در انتخابات در ماه نوامبر هنگامی که مردم در انتخابات قطعی است به بالاتر.

سه جمهوری خواهان رای گیری بدون گفت که موضوع خود را. دموکراتیک تشکر. کتی ولف مور, کانزاس, شهرستان گفت: در منطقه, یکی از دولت چند دموکراتیک پایگاههای ممکن است هیچ اصلی مسابقات را به رای دهندگان.

“من خوب با آن در جریان رای گیری و من خوب است با ارائه آن به شهروندان است. من فقط فکر می کنم آن را باید در یک انتخابات که در آن مردم خواهد شد و در واقع به نوبه خود,” او گفت:. “من خواهد بود بیش از شاد به رای دادن برای اصلاح قانون اساسی با برخی از تغییرات است.”

___

دنبال جان هانا در توییتر https://twitter.com/apjdhanna

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im