سهام ایالات متحده افزایش 2nd مستقیم بعد در پایان یک هفته

سهام ایالات متحده از بهبود اولیه تلو تلو خوردن و رهبری شدند بالاتر در معاملات صبح روز جمعه گسترش سود جامد از یک روز قبل از آن به عنوان دیوار خیابان گرد دیگری آشفته هفته.

اگر دستاوردهای نگه دارید و آنها را علامت گذاری به عنوان back-to-back برای پیشبرد بازار در بیش از پنج هفته است.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 200 امتیاز یا 1.3% به 20,344. S&P 500 معیار برای بسیاری از وجوه شاخص و اندازه گیری ترجیح داده شده توسط سرمایه گذاران حرفه ای, اضافه 1.1%.

زیر چند مجازات قطره شاخص هنوز هم در مسیر سنگین هفتگی ضرر و زیان برای هفته دوم در یک ردیف. سرمایه گذاران وزن احتمال این که اقتصاد جهانی در حال ورود به یک رکود اقتصادی به دلیل عظیم خاموش شدن ناگهانی و اخراج های ناشی از شیوع کروناویروس در برابر اقدامات بانک مرکزی و دولت به سهولت اقتصادی درد.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده پایین بود 4.8 درصد به 24 دلار در هر بشکه رسید. بازده اوراق قرضه بطور گسترده پایین تر است. عملکرد 10 ساله خزانه توجه به تضعیف 1.03% از 1.12% اواخر پنج شنبه.

S&P 500 به پایین است که تقریبا 28 درصد پس از رسیدن به رکورد یک ماه پیش. آن را نزدیک به پایین ترین نقطه آن از اواخر سال 2018 است.

مخلوط شروع برای شاخص های ایالات متحده آمریکا به دنبال سود جامد سراسر بازار در اروپا است. بازارهای سهام در آسیا بسته شده بالاتر است.

بازارهای اروپایی شد تا آنجا که 4.3 درصد بالاتر شانگهای و هنگ کنگ و دیگر بازارهای آسیایی پیشرفته. سئول رسید 7.4%.

امیدوار است در حال افزایش است که وجود خواهد داشت پیشرفت در پیدا کردن ویروس و درمان است که “boatload از محرک های اقتصادی توسط بانک مرکزی و دولت قرار داده خواهد شد اقتصاد جهانی در موقعیت U شکل بازیابی گفت:” ادوارد ملا از Oanda در یک گزارش.

اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی شد برگزاری جمعه در کاپیتول هیل برای راه اندازی مذاکرات با مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها مسابقه پیش نویس $1 تریلیون دلار به علاوه بسته نجات اقتصادی میان شیوع کروناویروس.

این بزرگترین و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده به عنوان همه گیر و خود را در سراسر کشور خاموش کردن hurtles این کشور نسبت به احتمال رکود است.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک برنامه برای تزریق پول به بازارهای اعتباری خرید به 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار در اوراق قرضه. بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم از 0.1% و راه اندازی مجدد برنامه خود پول تزریق به سیستم مالی است. استرالیا در بانک مرکزی قطع آن معیار اعطای وام به نرخ 0.25%. بانک های مرکزی در تایوان و اندونزی و فیلیپین و همچنین کاهش نرخ بهره.

آنها در حال تلاش برای کاهش تاثیر رکود اقتصادی جهانی که پیش بینی می گویند به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان ایالات متحده و دیگر دولت های سفت سفر کنترل نزدیک کسب و کار و به مصرف کنندگان و مسافران را به ماندن در خانه.

ایالات متحده فدرال رزرو پرده از اقدامات شنبه برای حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض از دلار به عنوان سرمایه گذاران در بازار در سراسر جهان با عجله برای ساخت پول نقد به عنوان بیمه در برابر سقوط قیمت دارایی ها.

سرمایه گذاران در حال متلاطم با توجه به عدم اطمینان در مورد اندازه و مدت تاثیر coronavirus شیوع و گسترش موج از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به معنای کمک به آن داشته باشد.

بیش از 10000 نفر کشته شده اند. وجود دارد بیش از 246,000 موارد در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

وال استریت است منعکس بالا و پایین ضبط-تنظیم حاشیه تا 12 درصد طی هفته گذشته.

فشارهای رشد کرده است که پیش بینی می گویند یک رکود جهانی به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و کاهش چشم انداز رشد برای ایالات متحده و چین و دیگر اقتصادهای بزرگ.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im