ما سهام گسترش تظاهرات به عنوان شرکت گزارش سود جامد

نیویورک (AP) — سهام خود را گسترش تظاهرات در وال استریت شنبه سرمایه گذاران به ارزیابی آخرین دسته ای از جامد شرکت ها گزارش های درآمدی را کنار بگذارند و ترس در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع ویروس که در چین نشات گرفته.

های عمده در حال رفتن به یک سوم راست بعد از سود و S&P 500 شاخص در محدوده یک رکورد دیگر. روند صعودی نگه داشتن است tech-سنگین نزدک بالاتر از رکورد این مجموعه در روز سه شنبه.

ورساچه پدر و مادر کاپری منابع پرید 7.2% و CoverGirl صاحب Coty شروع به پریدن کرد 14.4 درصد برای برخی از قوی ترین دستاوردهای به عنوان وال استریت پاداش خود را جامد درآمد.

Chipmakers از جمله اینتل ساخته شده و دستاوردهای گسترده و کمک کرد بلند بخش فن آوری.

مراقبت های بهداشتی شرکت ها نیز صعود کرد. بیمه های غول پیکر UnitedHealth Group و دارو توسعه دهنده Amgen شد standouts.

قیمت نفت خام افزایش 3.9% و برداشته انرژی سهام. اکسون موبیل به دست آورد 2.5%.

سرمایه گذاران معطوف به دور از امن-بازی holdings به عنوان آنها در خطر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 1.64% از 1.60% اواخر روز سه شنبه. آب و برق و شرکت املاک و مستغلات عقب مانده بازار است.

نگه داشتن نمره: S&P 500 index 0.8% به عنوان 10:25 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز رز 295 امتیاز یا 1% به 29,104. Nasdaq 0.6%. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت افزایش یافت 1.1%.

بازارهای اروپا و آسیا افزایش یافت.

ویروس به روز رسانی: اخیر شیوع ویروس آلوده بیش از 24,500 مردم در سطح جهان بوده ولی عمدتا محدود به چین است. جهان دومین شرکت باقی می ماند در مستند و شرکت ها همچنان به هشدار می دهند و انتظار می رود تاثیر به درآمد و سود هر چند میزان همچنان نامشخص است.

کاهش کابینه پزشکی: Merck سقوط 4% پس از ساز مواد مخدر گزارش ضعیف سه ماهه چهارم درآمد و گفت: آن را به چرخش برخی از عملیات خود را از جمله سلامت زنان را بدست آورد. در همه, غول دارویی است که به دنبال ریختن کسب و کار است که بوسیله اسباب گردنده از 6.5 میلیارد دلار درآمد سالانه به عنوان آن بر رشد مناطق از جمله درمان سرطان, واکسن و داروهای دامپزشکی.

کاهش بخش: میسی رز 2.3% پس از فروشگاه غول گفت: آن را قطع 2,000 مشاغل شرکت های بزرگ و نزدیک 125 از آن حداقل مولد فروشگاه. فروشگاه تعطیلی نمایندگی حدود یک پنجم از macy’s زمان کل. میسی مانند همسالان خود Nordstrom و J. C. Penney است در برخورد با سخت شدن رقابت و خریداران تغییر رفتار به صورت آنلاین و تخفیف خرید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت