واشنگتن (AP) — مقامات بهداشتی گزارش دادند که برای اولین بار در ایالات متحده کمبود دارو به شیوع ویروسی است که اخلال در تولید در چین, اما آنها کاهش یافته است به شناسایی تولید کننده و یا محصول است.

غذا و دارو گفت: در اواخر روز پنجشنبه که دارو ساز به تازگی در تماس با مقامات در مورد کمبود آن سرزنش در تولید موضوع را با دارو را عنصر کلیدی.

FDA قبلا گفته آن را به حال رسیده به 180 تولید کنندگان مواد مخدر برای بررسی زنجیره تامین خود را و گزارش هر گونه احتمالی. آژانس همچنین گفته است: شناسایی 20 مواد مخدر تولید شده و یا منابع به طور انحصاری از چین اما از آن کاهش یافته است به نام آنها.

در دهه های صنعت داروسازی منتقل شده تولید به چین و هند و کشورهای دیگر را به استفاده از نیروی کار ارزان تر و مواد. امروز حدود 80 درصد از مواد مورد استفاده در ایالات متحده داروهای ساخته شده در خارج از کشور با توجه به فدرال آمار و ارقام. هند و دیگر کشورهای آسیایی را تکیه بر دارو و مواد تشکیل دهنده را به تمام generic قرص.

چین رتبه دوم در میان کشورهای که ارسال مواد مخدر و داروهای بیوتکنولوژی به ایالات متحده آمریکا با توجه به FDA. آن را نیز بالا صادر کننده تجهیزات پزشکی و تجهیزات به آمریکا

کشور تولید کننده عمده ای از آنتی بیوتیک ها برای بازار ایالات متحده و همچنین مواد و داروها به صورت مشترک شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی با توجه به Nicolette Louissaint, مدیر اجرایی, بهداشت و درمان, آماده, گروهی بودجه توسط داروسازان دولت و بنیادها که آهنگ تاثیر شیوع و بلایای طبیعی است.

چین کارخانه های ساخت مواد اولیه دارویی و داروهای هنوز عامل اما کمی زیر ظرفیت Louissaint گفت: به تازگی. حامل محموله هنوز هم حمل و نقل این محصولات از چین به کشورهای دیگر, او گفت:.

این ویروس که موجب شدید محدودیت های مسافرتی در شهرستانها چینی خانه را به بیش از 60 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار است طیف وسیعی از صنایع است. برخی از کارخانه ها سعی کرده اند برای راه اندازی مجدد و اجرا به مسائل مربوط به عرضه.

FDA گفت: هیچ گزارش از کمبود های وابسته به دستگاه های پزشکی مربوط به کوروناویروس. با این حال این سازمان گفت: چندین چینی دستگاه تولید امکانات هستند که “منفی” با شیوع این بیماری با توجه به مشکلات نیروی انسانی از جمله کارگران شده اند که قرنطینه.

FDA گفته است که در تماس با 63 دستگاه تولید کنندگان چینی است که امکانات تولید “ضروری” دستگاه های پزشکی. در حالی که با اشاره به افزایش سفارشات, ماسک, ماسک دستکش و دیگر دنده محافظ رگولاتور وجود دارد گفت: هیچ گزارش کمبود آن موارد در ایالات متحده آمریکا

تحت یک قانون سال 2012 داروسازان نیاز به اطلاع FDA تولید و یا منابع مسائل است که می تواند ایجاد کمبود دارو. این سازمان اشاره کرد این هفته که تولید کنندگان تجهیزات پزشکی موظف هستند که توسط قانون و “لازم نیست برای پاسخ هنگامی که FDA درخواست اطلاعات در مورد پتانسیل زنجیره تامین اختلالات.”

___

جانسون گزارش از ترنتون نیوجرسی.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im