مقام آمریکایی: بازیابی سرعت در پورتوریکو با سرعت بالا

SAN JUAN, Puerto Rico (AP) — تازه منصوب مقام آمریکایی با سرکشی بازیابی در پورتوریکو گفت: در حالی که با سرعت از بودجه فدرال پروژه برای کمک به طوفان و زلزله است سریع او را نگران طولانی مدت تلاش.

این نظر توسط پیتر براون در کاخ سفید نماینده پورتوریکو را بازیابی آمد او پس از ملاقات برای اولین بار با مقامات در خاک ایالات متحده در میان انتقاد که محلی و دولت فدرال پاسخ آهسته بوده است.

“شهرت و اعتبار به نظر می رسد به تاخیر واقعیت. واقعیت رو به بهبود است,” او گفت:, و اضافه کرد که او را در گزارش به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر بازگشت به سرزمین اصلی ایالات متحده. “من فکر می کنم او را متقاعد خواهد کرد که فدرال پول و فدرال در تلاش است که صرف عاقلانه اینجا.”

تا کنون پس از طوفان ماریا آمار پورتوریکو به عنوان یک دسته 4 طوفان در ماه سپتامبر سال 2017 نسبت ناروا متهم شده است به تاخیر انداختن و انکار کمک به خاک ایالات متحده نگرانی از فساد و ناکارآمدی دولت در این جزیره است. کنگره ایالات متحده تایید کرده است نزدیک به 50 میلیارد دلار برای کمک به پورتوریکو اما مقامات فدرال باید تنها با پرداخت حدود 15 میلیارد دلار است.

قهوه ای که قبلا به عنوان فرمانده مستقر در میامی-U. s. Coast Guard هفتم منطقه گفت که در حالی که او را آگاه بسیاری از ناراضی بودند با سرعت از بهبود آن به طور چشمگیری تغییر کرده در بخشی به دلیل ارتباط با پورتوریکو فرماندار جدید.

الکس Amparo, پورتوریکو هماهنگی افسر فدرال مدیریت اضطراری آژانس گفت: آژانس بود به طور آزمایشی تصویب 10-15 پروژه یک ماه شش ماه پیش. در حال حاضر آن را تا به 160 پروژه در هر ماه.

“ما در حال دیدن نتایج,” او گفت:. “انتظار می رود که ادامه پیدا کند.”

در علاوه بر این به کمک به طوفان قربانیان FEMA همچنین ارائه بودجه فدرال برای کسانی که تحت تاثیر یک 6.4 ریشتری زلزله که زده Jan. 7 و به دنبال آن پس لرزه قوی است که آسیب دیده و یا تخریب صدها خانه در طول این جزیره در ساحل جنوبی. آمپارو گفت: FEMA دریافت کرده است نزدیک به 30000 نفر درخواست کمک و صادر شده برخی از 19 میلیون دلار به عنوان یک نتیجه از جمله 5 میلیون دلار برای مسکن اجاره.

اما براون هشدار داد آن را سال برای پورتوریکو به بازیابی از طوفان و زلزله.

“نگرانی اصلی من این است که پایداری” او گفت:. “این است که یک بار تزریق پول به اقتصاد و یا زیرساخت های پورتوریکو… تداوم حیاتی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

کفش اسپرت