نیروی دریایی ایالات متحده برگزار خواهد شد هاوایی تمرینات اما به ملوانان در دریا

هونولولو (AP) — نیروی دریایی ایالات متحده روز چهارشنبه گفت آن را میزبان بزرگترین دریایی تمرینات در هاوایی دوباره در این سال, اما این آموزش تنها برگزار می شود, در دریا به دلیل coronavirus.

نیروی دریایی برگزار شد که حاشیه اقیانوس آرام تمرینات در هاوایی هر دو سال از اوایل 1970s. هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در اوایل این ماه به خواسته های نظامی برای به تعویق انداختن دریل “تا COVID-19 وضعیت در اینجا در جزایر فروکش.”

ناوگان اقیانوس آرام در بیانیه ای گفت RIMPAC 2020 نخواهد شامل رویدادهای اجتماعی در ساحل. مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam میزبان “حداقل اثرات” از کارکنان لجستیک و پشتیبانی از توابع.

آن گفت: اصلاح ورزش یک راه به “رفتار معنی دار ورزش با حداکثر آموزش ارزش و حداقل خطر برای نیروی متحدان و همکاران و مردم هاوایی است.”

آموزش نیز برگزار می شود بیش از دو هفته از اوت. 17-31 به جای آن از حد معمول پنج هفته از حوادث از اواخر خرداد تا اوایل مرداد.

Ige در بیانیه ای گفت او از نیروی دریایی توافق کردند برای به تعویق انداختن اعمال و رفتار آن در دریا. او گفت: او را ارزيابي و پاسخ مناسب اگر شرایط تغییر کند.

دو سال پیش RIMPAC آورده 46 سطح کشتی و 25,000 پرسنل از 25 کشور به جزایر.

ایالات متحده دارای بیشترین coronavirus موارد در جهان در حالی که شیوع در یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل آلوده نزدیک به 1000 ملوانان. دیگر RIMPAC شرکت کنندگان از جمله ژاپن نیز تجربه شیوع است.

هاوایی تا به حال 613 مورد از این ویروس به عنوان چهارشنبه, هر چند تنها چهار امکانات جدید از جمله سه در اوآهو. کائوآئی شهرستان تا به حال بیش از دو هفته بدون یک مورد جدید.

ساکنان شده است پیوستن به یک ایالت اقامت در خانه سفارش از اواخر مارس برای محدود کردن گسترش ویروس. دولت نیز تحمیل 14 روز قرنطینه در تمام مسافران پس از رسیدن در این جزایر است.

در چهارشنبه هونولولو شهردار کرک کالدول گفت: گلف نمایندگی مجاز و فروش خودرو و حیوان خانگی groomers اجازه داده می شود برای از سرگیری برخی از عملیات تا زمانی که آنها به دنبال اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

کالدول گفت: شهرستان, فرماندار و شهرداران شهرستان مشغول به کار بودند برای تعیین چگونه به نگه داشتن هر کس امن است.

“ما در حال بدست گرفتن اولین گام به سوی یک مطلب باز کردن راه زندگی” کلدول در بیانیه ای گفت. “مردم به کار یک اولویت در حال حاضر و ما ادامه خواهد داد به تصمیم گیری مبتنی بر اطلاعات و علم صدا,” کلدول در بیانیه ای گفت.

شهردار خود را اعلام و پس از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige تصویب این قانون تغییر میکند.

Ige در یک کنفرانس خبری گفت که مقامات اجازه می دهد بحث در مورد سالن مو برای از سرگیری عملیات اشاره کرد اما آن را به یک کسب و کار با سطح بالایی از تماس بین مردم و در نتیجه حمل بالا خطر گسترش این بیماری است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>