سفارت آمریکا: آمریکایی ها روی قرنطینه کشتی به پرواز خانه

توکیو (AP) — سفارت آمریکا در ژاپن گفت: آمریکایی ها روی یک قرنطینه کشتی کروز خواهد بود پرواز بازگشت به خانه در یک پرواز اجاره یکشنبه.

حدود 380 آمریکایی ها روی الماس شاهزاده کشتی کروز است که لنگر انداخت در یوکوهاما شهر بندر جنوب غربی توکیو.

این هواپیما وارد خواهد شد در ژاپن اواخر یکشنبه و مردم خواهد بود پرواز به پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا با برخی از مسافران در ادامه به لککلند ایر فورس بس در تگزاس سفارت گفت: در نامه ای به مسافران و خدمه آنلاین پست شنبه.

پس از ورود به ایالات متحده, همه شما نیاز به رفتن را از طریق دو هفته دیگر از قرنطینه نامه است.

هر کس یک معاینه قبل از مجاز در پرواز اجاره و کسانی که نشان می دهد علائم بیماری نمی شود مجاز به هیئت مدیره هواپیما سفارت گفت.

“ما می دانیم این است که یک تجربه استرس زا و ما باقی می ماند اختصاص داده شده به ارائه همه نوع حمایت را از ما می توانیم و دیدن شما با خیال راحت و به سرعت پیوست با خانواده و دوستان خود در ایالات متحده ،

تا کنون 218 نفر از کشتی را آزمایش مثبت برای یک ویروس جدید است. به طور جداگانه از کشتی کروز و ژاپن گزارش شده 44 مورد و یک مورد مرگ.

ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافر به پیاده جمعه گفت که کسانی که بالای 80 سال سن با زمینه ای شرایط پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ماندن در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می توانید اقامت در تعیین تسهیلات در ساحل.

___

آسوشیتد پرس نویسنده ماری یاماگوچی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>