ما تلفات گرفتگی چین سی ان ان Chris Cuomo آلوده

Virus_Outbreak_Spain_53117 یک کارگر بهداشت با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از coronavirus به نظر می رسد از یک پنجره در یک خانه سالمندان در شهر مادرید اسپانیا سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/مانو فرناندز)
Hungary_Virus_Outbreak_41158 تجهیزات حفاظت فردی و لباس های محافظ در حال تحویل به ريه موسسه در Farkasgyepu مجارستان سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. تحویل شامل فولاد و FFP2 ماسک پزشکی, لاستیکی, دستکش های محافظ مناسب عینک محافظ و تجهیزات دیگر. (Tamas Vasvari/شرکت via AP)
APTOPIX_Virus_Outbreak_China_60031 قرنطینه عودت صف برای یک COVID-19 آزمون در قرنطینه هتل در ووهان در مرکز چین هوبئی در سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. چین روز سه شنبه گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و ده ها تن از موارد جدید این ادعا که تمام موارد جدید آمد از خارج از کشور. (AP Photo/Ng هان Guan)
Virus_Outbreak_Italy_49889 پرچم پرواز در نیمه کارکنان در طول یک دقیقه سکوت برای یادبود Covid-19 ویروس قربانیان در نزدیکی بنای یادبود سرباز گمنام, سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. ایتالیا مشاهده شد یک دقیقه سکوت و پرواز آن پرچم در نیمه کارکنان در سراسر کشور حرکت به افتخار قربانیان coronavirus و خانواده خود را. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/اندرو Medichini)
APTOPIX_Virus_Outbreak_China_75005 یک زن طول می کشد یک COVID-19 آزمون در قرنطینه هتل در ووهان در مرکز چین هوبئی در سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. چین روز سه شنبه گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و چند ده مورد جدید این ادعا که تمام موارد جدید آمد از خارج از کشور. (AP Photo/Ng هان Guan)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Britain_19626 یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت در برابر ابتلا به کروناویروس پیاده گذشته یک پنجره نمایش رنگین کمان در ویندوز معروف لندن فروشگاه Harrods در لندن سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. رنگین کمان در ویندوز استفاده می شود برای نشان دادن امید در مبارزه با Covid-19, آنها برای اولین بار در ایتالیا با پیام “Tutto andra’ بنه” و یا “همه چیز را به نوبه خود خوب است” Harrods نسخه می خواند ” ما’llGet از این طریق با هم – Sunnier روز جلوتر. (AP Photo/کرستی Wigglesworth)
Virus_Outbreak_France_41805 یک کارگر پوشیدن چرخ دنده محافظ اسپری های ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 در طول یک سلول در سراسر کشور برای مقابله با این ویروس در Suresnes خارج از پاریس سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/کریستف Ena)
Virus_Outbreak_Britain_61785 نشانه هایی در حمایت از ملی خدمات سلامت کارکنان که در حال مبارزه با شیوع کروناویروس قرار داده تا توسط دانش آموزان در DLD کالج شسته و رفته St Thomas’ بیمارستان در لندن سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.(AP Photo/کرستی Wigglesworth)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Indonesia_87582 رانندگان هستند با اسپری ضد عفونی کننده در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس در دروازه یک مجتمع مسکونی در ساوت تنگرنگ اندونزی سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. اندونزی خواهد درهای خود را به خارجی ورود در تلاش برای مقابله با کروناویروس گسترش در حالی که این کشور در نظر دارد را به خانه بیش از یک میلیون اتباع کار در خارج از کشور. (AP Photo/Tatan Syuflana)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Thailand_79362 رایگان وعده های غذایی تحویل در Wat Arun معبد در بانکوک, تایلند, سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. Wat Arun معبد ارائه دو وعده غذا در روز برای افرادی که نیاز به, که معیشت تحت تاثیر قرار شده است با توجه به اضطراری مقررات اجرا در تایلند برای کنترل coronavirus. (AP Photo/Gemunu Amarasinghe)
Virus_Outbreak_France_89265 افراد ایستاده ماسک های تولید شده در این Kolmi-Hopen محافظ ماسک صورت کارخانه در Saint-Barthelemy-d’Anjou نزدیکی آنژو مرکزی فرانسه سهشنبه 31 مارس سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (Loic Venance, استخر طریق AP)
Virus_Outbreak_Vietnam_63476 سلامت کارگران راه رفتن را از طریق این اساس در موقت COVID-19 مرکز آزمایش در هانوی ویتنام در شنبه Mar. 31, 2020. ویتنام راه اندازی اولین موقت امکانات برای سریع coronavirus تست در مناطق مسکونی در تلاش برای تشخیص زود هنگام عفونت. (AP Photo/Hau دینه)
Virus_Outbreak_France_26136 نقاشی از ردپای نمایش داده شده برای اجتماعی فاصله در یک نانوایی در پاریس سهشنبه, مارس 31 سال 2020 به عنوان دولت اعلام کرد یک فرمت اولیه 15 روز در خانه حبس دوره است که به اجرا در آمد در 17 مارس در تلاش برای ترمز گسترش Covid-19. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/فرانسوا موری)
Virus_Outbreak_Israel_20994 فوق العاده ارتدوکس یهودی پسر دریافت COVID-19 تست توسط پرسنل پزشکی پوشیدن دنده محافظ به عنوان بخشی از اقدامات دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus در ارتدوکس شهر ” بنی Brak یک تل آویو و حومه اسرائیل سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. (AP Photo/آریل Schalit)
Virus_Outbreak_Israel_79954 پرسنل پزشکی پوشیدن دنده محافظ برگزاری COVID-19 تست گرفته شده به عنوان بخشی از اقدامات دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus در ارتدوکس شهر ” بنی Brak یک تل آویو و حومه. در اسرائیل سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/آریل Schalit)
Virus_Outbreak_India_01169 یک کارگر بارهای کارتن پودر شیر در یک بسته در مستند به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 در احمدآباد هند سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/Ajit Solanki)
Virus_Outbreak_Britain_45534 یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus پیاده گذشته یک پنجره نمایش رنگین کمان در ویندوز معروف لندن فروشگاه Harrods در لندن سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. رنگین کمان در ویندوز استفاده می شود برای نشان دادن امید در مبارزه با Covid-19, آنها برای اولین بار در ایتالیا با پیام “Tutto andra’ بنه” و یا “همه چیز را به نوبه خود خوب است” Harrods نسخه می خواند ” ما’llGet از این طریق با هم – Sunnier روز جلوتر. (AP Photo/کرستی Wigglesworth)
Virus_Outbreak_Germany_49548 یک عضو از قوه قضائیه در دادگاه منطقه ای اندازه گیری دما از یک بازدید کننده در ورودی در نورنبرگ آلمان سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. به دلیل coronavirus کارکنان قوه قضائیه اندازه گیری درجه حرارت از هر بازدید کننده در ورودی ساختمان دادگاه. به منظور کم کردن سرعت گسترش coronavirus دولت آلمان بطور قابل توجهی محدود زندگی عمومی و خواست شهروندان را به ماندن در خانه. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (دانیل Karmann/dpa از طریق AP)
Virus_Outbreak_Germany_16768 گارد امنیتی می ایستد علاوه بر خواندن نشانه ‘فراموش نکنید که برای ضد عفونی کردن دست های خود را’ در ورودی منطقه از دادگاه منطقه ای در نورنبرگ آلمان سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. به دلیل coronavirus کارکنان قوه قضائیه اندازه گیری درجه حرارت از هر بازدید کننده در ورودی ساختمان دادگاه. به منظور کم کردن سرعت گسترش coronavirus دولت آلمان بطور قابل توجهی محدود زندگی عمومی و خواست شهروندان را به ماندن در خانه. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (دانیل Karmann/dpa از طریق AP)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Russia_09819 ماموران پلیس راه رفتن در سراسر خالی میدان سرخ در مسکو, روسیه, سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. پایتخت روسیه بیدار است به یک مستند ملزم اکثر مردم در این شهرستان از 13 میلیون به ماندن در خانه. دولت دستور داد دیگر مناطق کشور پهناور به سرعت آماده شدن برای همان مسکو برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/پاول Golovkin)
Virus_Outbreak_India_Kashmir_14408 یک نقاب کشمیری بود که سفر تاریخچه ساعت از یک اتوبوس بعد از اینکه منتشر شد و پس از 14 روز قرنطینه در سرینگر هند کنترل کشمیر سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/ Dar یاسین)
Virus_outbreak_India_Kashmir_87319 کشمیری زن و شوهر دست و پا زدن خود را Shikara بازگشت به خانه پس از خرید آرد و دیگر مواد غذایی از یک نزدیکی بازار در طول مستند در سرینگر هند کنترل کشمیر سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/ Dar یاسین)
Virus_Outbreak_South_Korea_Daily_life_12342 بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus راه رفتن در امتداد Huga جریان تحت پوستر برای آینده شورای ملی انتخابات در مرکز شهر سئول کره جنوبی سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. انتخابات برگزار خواهد شد و در مارس 15 مورد 14,300 مراکز رای دهی در سراسر کشور به انتخاب مجلس. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/Lee Jin-مرد)
Virus_Outbreak_Myanmar_07872 یک عضو از شهرستان یانگون کمیته توسعه اسپری های ضد عفونی کننده در دفاتر میانمار اقتصادی بانک برای کمک به گسترش جدید کروناویروس در یانگون میانمار سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/Thein Zaw)
Virus_Outbreak_Myanmar_40820 یک عضو از شهرستان یانگون کمیته توسعه اسپری ضد عفونی کننده بر روی نیمکت پلاستیکی در میانمار اقتصادی بانک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در یانگون میانمار سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/Thein Zaw)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Paraguay_64130 همسایگان خط به صورت رایگان مواد غذایی و کالاهای اساسی خارج از سانتا آنا مدرسه ابتدایی در آسونسیون, پاراگوئه, سهشنبه, مارس 31 سال 2020 بخشی از یک موجود در حال حاضر از برنامه غذایی از طریق وزارت آموزش و پرورش به عنوان مردم ماندن در خانه از کار در میان گسترش جدید کروناویروس. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/Jorge Saenz)
Virus_Outbreak_New_York_16822 یک samaritan’s Purse خدمه و پرسنل پزشکی کار بر روی آماده سازی برای باز کردن یک 68 تخت اورژانس بیمارستان صحرایی ویژه مجهز به دستگاه تنفسی واحد در پارک مرکزی نیویورک, سهشنبه, مارس 31 سال 2020 در نیویورک است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/مریم Altaffer)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Florida_Travel_52297 دو کشتی کروز لنگر دریایی گذشته یک نجات غریق برج سهشنبه, مارس 31 سال 2020 در ساحل میامی, فلوریدا. (AP Photo/Wilfredo لی)
Virus_Outbreak_India_49804 پزشکی هند افسران بازرسی از یک مرکز قرنطینه در Sarusojai مجموعه ورزشی در Gauhati هند سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. هند است که با اضافه کردن منابع بیشتر برای مقابله با افزایش آن در coronavirus موارد اعلام کرد که بیمارستان های خصوصی ممکن است requisitioned برای کمک به درمان بیماران مبتلا به ویروس و تبدیل راه آهن ماشین و موتور مسابقه مدار به موقت قرنطینه امکانات. مراحل گرفته شد و پس از یک مستند در سراسر کشور اعلام کرد در هفته گذشته توسط نخست وزیر نارندرا منجر به خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر از شهرها به روستاهای خود اغلب در پا و بدون آب و غذا بالا بردن ترس است که این ویروس ممکن است رسیده اند به روستا که در آن مراقبت های بهداشتی و امکانات محدود هستند. (AP Photo/Anupam Nath)
Virus_Outbreak_Belgium_14732 یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در سفر تقریبا خالی مترو در بخشی از مستند در برابر گسترش coronavirus در بروکسل سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/فرانسیسکو Seco)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Spain_53117 یک کارگر بهداشت با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از coronavirus به نظر می رسد از یک پنجره در یک خانه سالمندان در شهر مادرید اسپانیا سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/مانو فرناندز)
Virus_Outbreak_New_York_46498 یک samaritan’s Purse خدمه و پرسنل پزشکی کار بر روی آماده سازی برای باز کردن یک 68 تخت اورژانس بیمارستان صحرایی ویژه مجهز به دستگاه تنفسی واحد در پارک مرکزی نیویورک, سهشنبه, مارس 31 سال 2020 در نیویورک است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/مریم Altaffer)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Malaysia_80637 مقامات بهداشتی اسپری ضد عفونی کننده در Kampung Baru, روستای سنتی مالایی در کوالالامپور مرکز شهر به عنوان یک احتیاط ایمنی در برابر کروناویروس جدید, سه شنبه, 31 مارس سال 2020 است. دولت مالزی صدور یک جنبش محدود به عمومی برای بقیه ماه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. (AP Photo/Vincent Thian)
APTOPIX_Virus_Outbreak_China_81153 مردم با پوشیدن ماسک صورت سوار شدن پله برقی در نزدیکی یک بالدار مجسمه در یک مجلل مرکز خرید در پکن سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. چین روز سه شنبه گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و چند ده مورد جدید همه آورده شده از خارج از کشور. (AP Photo/علامت Schiefelbein)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Spain_11362 داوطلب کارگران در یک کارخانه تولید پوشاک, تولید, آتش نشانی, دنده, را, در بیمارستان, لباس برای کارکنان پزشکی برای محافظت از آنها را از coronavirus در Arnedo شمال غرب اسپانیا, دوشنبه, مارس 30 سال 2020 است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/آلوارو Barrientos)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Malaysia_76548 سلامت رسمی اسپری ضد عفونی کننده در Kampung Baru, یک روستای سنتی مالایی در کوالالامپور مرکز شهر به عنوان یک احتیاط ایمنی در برابر کروناویروس جدید, سه شنبه, 31 مارس سال 2020 است. دولت مالزی صدور یک جنبش محدود به عمومی برای بقیه ماه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/Vincent Thian)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Mexico_80971 یک مرد است که در انعکاس یک آینه به عنوان فروشندگان راه اندازی اصطبل خود را در آغاز روز در یک خیابان بازار در مکزیکو سیتی روز شنبه, مارس 28 سال 2020 به عنوان کسب و کار کاهش می یابد و در میان گسترش جدید کروناویروس. (AP Photo/ربکا Blackwell)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Mideast_Israel_palestinians_27308 یک کارگر disinfects درهای بسته کلیسای مقبره مقدس در اورشلیم شهر به عنوان عموم حرکات محدود به جلوگیری از گسترش coronavirus دوشنبه, مارس 30 سال 2020 است. (AP Photo/محمود Illean)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Germany_23691 صدها نفر از مردم نشستن در اتومبیل های خود را با تماشای یک فیلم تریلر در یک درایو در سینما به عنوان دیگر تئاتر در آلمان بسته هستند با توجه به کروناویروس در اسن آلمان روز دوشنبه, مارس 30 سال 2020 است. تنها دو نفر از افراد مجاز در هر خودرو بلیط در دسترس هستند فقط به صورت آنلاین و بدون تنقلات به فروش می رسد برای محدود کردن تماس های اجتماعی است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/مارتین Meissner)
APTOPIX_Virus_Outbreak_New_York_97434 ایالات متحده گارد ساحلی هلیکوپتر پرواز سربار به عنوان USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت-ظرفیت اسکله در اسکله 90, دوشنبه, مارس 30 سال 2020 در نیویورک است. کشتی استفاده می شود برای درمان نیویورکی که اصلا coronavirus به عنوان زمین مبتنی بر بیمارستان ها را پر کنید تا با و درمان کسانی که نمی. (AP Photo/کتی Willens)

نیویورک (AP) — آمریکا مرگ و میر از coronavirus صعود گذشته 3,500 شنبه گرفتی چین رسمی شمارش به عنوان بحران در نیویورک ضربه به صفحه اصلی برای فرماندار اعلام کرد که با اشک در چشمان او که برادر خود را, سی ان ان, لنگر, Chris Cuomo است آلوده شوند.

“خوشبختانه ما آن را در اوایل به اندازه کافی” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: از 49 ساله برادر در حال حاضر قرنطینه در زیرزمین خانه خود را. “اما من آن را خانواده خود را, آن را به همه خانواده های ما. اما این ویروس این است که موذی و ما باید از نگه داشتن آن در ذهن.”

در جای دیگر در سراسر جهان سخت-آمار ایتالیا گزارش داد که ميزان عفونت به نظر می رسد درست کردن و موارد جدید می توانید شروع به کاهش اما این بحران به مراتب بیش از. اسپانیا تلاش برای دفع فروپاشی آن سیستم بیمارستان. ولادیمیر پوتین روسیه نقل مکان کرد و به سرکوب قرنطینه نقض و “خبر جعلی” در مورد شیوع. و چین لبه و نزدیک به حالت عادی به عنوان فروشگاه ها در مرکز شهر ووهان آغاز بازگشایی.

در سراسر جهان بیش از 800,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 40 ، 000 فوت کرده اند با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا و اسپانیا برای اختصاص نیمی از مرگ و میر در حالی که آمریکا تا به حال در اطراف 3,550 با ظهر سبقت چین رسمی تلفات حدود 3,300.

نیویورک شد و ملت مرگبارترین نقطه داغ با حدود 1,550 مرگ و میر در سطح ایالت, بسیاری از آنها در شهر نیویورک است.

1000 تخت در اورژانس بیمارستان در ماموت Javits مرکز کنوانسیون شروع به مصرف غیر coronavirus بیماران برای کمک به تسکین این شهرستان را ضعف سیستم بهداشت و درمان. یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت که وارد دوشنبه شد و انتظار می رود برای شروع پذیرش بیماران در روز سه شنبه.

سرپوشیده تنیس, مرکز است که سایت از ایالات متحده باز مسابقات در حال تبدیل به یک بیمارستان به عنوان به خوبی.

Chris Cuomo, توییتی که او دچار تب و لرز و تنگی نفس و آن که او انجام می شود و نشان می دهد خود را از زیرزمین خانه خود را. او گفت که او نگران است در مورد آلوده کردن همسر و فرزندان خود را اما افزود: “همه ما این ضرب و شتم توسط هوشمند بودن و سختی و متحد!”

در همین حال نیویورک مقامات مشغول به کار را در بیشتر داوطلب متخصصان مراقبت های بهداشتی و امیدوار بود که آنها را در هیئت مدیره توسط پنج شنبه.

حدود 80,000 سابق پرستاران و پزشکان و دیگران در حال حاضر گفته می شود پله رو به جلو برای کمک به نیویورک و فرماندار گفت: مقامات در حال انجام چک های پس زمینه برای اقدامات انضباطی و در غیر این صورت مطمئن شوید که آنها مناسب برای انجام وظیفه.

این شهر نیز کار می کرد به در آوردن در 250 خارج از شهر آمبولانس و 500 امدادگران به کمک آن غرق EMS سیستم.

این شهر آمبولانس در پاسخ به حدود 6000 تماس در روز یا 50 درصد بیشتر از میانگین, مقامات گفت. آتش کمیسر دانیل نیگرو گفت: پنج روز کشش هفته گذشته شلوغ ترین در تاریخ این شهر EMS عملیات.

آمار مرگ و میر و عفونت در سراسر جهان در حال عرضه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی و گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اما این شماره ها در نظر گرفته با شک و تردید توسط کارشناسان بهداشت عمومی به دلیل های مختلف شیوه های شمارش عدم تست در مکان های متعدد در موارد خفیف شده اند که از دست رفته و شاید تلاش های دولت برای تطهیر شدت بحران است.

برای مثال در ایتالیا که در آن مرگ و میر قرار داده شد در مورد 12,400 کشور اورژانس هماهنگ کننده دومنیکو Arcuri, اذعان کرد که مقامات ندارد و یک دسته در چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند در خانه و یا در خانه های سالمندان.

هنوز هم وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید وجود دارد: دکتر سیلویو Brusaferro سر از ایتالیا در موسسات بهداشت و درمان گفت که سه هفته به سراسر کشور مستند سخت ترین-آمار کشور در اروپا شاهد میزان عفونت های جدید سطح است.

“منحنی نشان می دهد ما در فلات” او گفت:. اما “پس از رسیدن به فلات معنا نیست که ما باید فتح قله و ما در حال انجام است. یعنی در حال حاضر ما باید شروع به دیدن این کاهش اگر ما همچنان به جای حداکثر توجه به آنچه که ما هر روز انجام دهید.”

در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی کمانش تحت فشار یک بیمارستان صحرایی ساخته شده فقط در 10 روز رونمایی شد در میلان fairgrounds.

“ما ساخته شده یک وعده و ما آن را نگه داشته است” گفت: سر از پروژه سابق حفاظت مدنی رئیس گیدو Bertolaso که به پایان رسید تا ابتلا به این ویروس در حالی که در کار بود و به کار خود را از تخت بیمارستان.

در روسیه, نمایندگان مجلس با تصویب شدیدتر مجازات از جمله زندان از چند سال برای نقض قوانین قرنطینه و گسترش اطلاعات غلط. دکتر رئیس در مسکو top بیمارستان برای coronavirus بیماران گفت: او مثبت آزمایش یک هفته بعد از دست دادن با پوتین.

اسپانیا گزارش داد بیش از 840 جدید, مرگ و میر, هل دادن تلفات بالای 8000 و مجبور مادرید برای باز کردن یک دوم سردخانه موقت پس از یخ به خدمات فشرده در هفته گذشته غرق شد.

ده ها تن از هتل ها در سراسر اسپانیا تبدیل شده است که به بازیابی و مقامات ساختمان بیمارستان در مراکز ورزشی و کتابخانه ها و سالن های نمایشگاه.

اسرائیل در وزارت دفاع گفت: آن را تبدیل به یک موشک-تولید تسهیلات به خط مونتاژ برای هواکش.

میشیگان و لوئیزیانا شد در حال اجرا از دستگاه تنفس با وجود وعده های کاخ سفید از تجهیزات است. کومو توصیف مناقصه برای هواکش به عنوان مثل بودن “در eBay.”

لوئیزیانا فرماندار گفت: سخت ضربه New Orleans منطقه است در مسیر اجرا از هواکش با تعطیلات آخر هفته و تخت بیمارستان و یک هفته بعد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به ارسال 150 هواکش از ملی ذخایر اما دولت دریافت نکرده یک تاریخ ورود. میشیگان گفت: این نیاز از 5000 تا 10000 بیشتر.

در فلوریدا هلند امریکا خط کروز التماس کرد با مقامات دولتی اجازه دهید به دو بارانداز کشتی ها و حمل کردن بیمار و مرده است. ده ها سرنشین را گزارش کرده اند آنفولانزا مانند علائم و چهار نفر کشته شده اند.

اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در فاکس نیوز: “ما نمی توانیم به افرادی که حتی فلوریدا ریخته به جنوب فلوریدا با استفاده از آن منابع با ارزش.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

در میان معدود نشانه های مثبت: در بریتانیا که در آن تعدادی از مرده رسیده حدود 1800 پزشکی مدیر خدمات بهداشت ملی عملیات در انگلستان گفت: شواهدی وجود دارد که اجتماعی فاصله در حال کار است.

و چین گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و 48 مورد جدید همه از آنها از خارج از کشور. در ووهان مردم آماده بودند به “انتقام فروشگاه” به عنوان شهر بود که یک بار در مرکز شیوع بازگشایی شد.

هنوز دکتر تاکشی کسایی سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای غرب اقیانوس آرام هشدار داد که خطر در آسیا و اقیانوس آرام رفته است.

“این است برای رفتن به یک دراز مدت نبرد و ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما,” کسایی گفت.

___

افزایش کمک از برلین از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im