آبهای بسته به تا آوریل میان شیوع ویروس

واشنگتن (AP) — کنگره بستن کنگره عمومی تا آوریل در واکنش به گسترش coronavirus مقامات اعلام کردند پنج شنبه, نادر, گام که بر رشد گرانش است که با دولت در واکنش به شیوع بیماری های ویروسی.

در بیانیه مجلس نمایندگان و سنا sergeants در اسلحه گفت: کنگره ساختمان های اداری و کنگره مرکز بازدید کنندگان از طریق آن گردشگران وارد کنگره شد نیز توقیف.

تنها کارمندان روزنامه نگاران و بازدید کنندگان با کسب و کار رسمی مجاز خواهد بود برای ورود به ساختمان است. این تعطیلی شروع در 5 p. m. EDT پنج شنبه و ساختمان در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در تاریخ 1 آوریل.

مقامات گفته بودند اقدام به مشاوره ناحیه کلمبیا, مقامات بهداشت و کنگره خود پزشکان است.

“ما در حال بدست گرفتن موقت این عمل را از نگرانی برای سلامت و ایمنی کنگره کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان عمومی” آنها نوشت. “ما درک درستی از کسانی که با برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است قطع شده توسط این لازم است اما محتاطانه تصمیم گیری است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>