تا بینی خود را: چرا تست بسیار مهم برای مهار گسترش COVID-19

کلید محدود کردن این بیماری همه گیر کوروناویروس ravaging جهان به خوبی ممکن است یک 15 سانتی متر-چوب بلند ساخته شده از پلاستیک یا چوب با یک پنبه در پایان.

درج شده در بینی خود را تا زمانی که آن را برس پشت فوقانی گلو گرد و خاک استفاده می شود به جمع آوری سلول های که DNA پس از آن می تواند تجزیه و تحلیل و تست شده برای حضور SARS-CoV-2 نام علمی برای آنچه که به طور گسترده ای به نام coronavirus.

آن را لذت بخش ترین احساس. با این حال یکی از موثر ترین و کارآمد راه برای تست تعداد زیادی از مردم و کارشناسان می گویند و به کشف کردن که باید قرنطینه شود که در آن ویروس است که هدف قرار دادن سخت ترین و که ممکن است سیستم ایمنی بدن.

در حالی که برخی از کشورها مانند کره جنوبی کشیده شده اند ستایش دیگران برای نورد کردن در مقیاس گسترده ای تست از جمعیت خود و بدست جلوتر از منحنی برای حاوی coronavirus دیگران تصادفا. که شامل ایتالیا و اسپانیا دو تا از سخت ترین ضربه کشورها و همچنین ایالات متحده است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد تست.

چگونه آزمایش انجام می شود ؟

وجود دارد دو آزمون در حال حاضر در حال استفاده است. کمتر شناخته شده یکی شامل نقشه کشی خون و سپس تست برای آنتی بادی به کوروناویروس. آنتی بادی ها پروتئین در بدن یک فرد است که فعال هستند در پاسخ به یک فرد دستیابی به یک بیماری را باکتری — پنومونی به عنوان مثال-و یا ویروسی مانند آنفلوانزا است.

آنتی بادی بر اساس آزمون, همچنین به عنوان شناخته شده است آزمايشهاي تعیین اینکه آیا یک فرد تا به حال یک بیماری خاص. که به طور معمول رخ می دهد تنها چند روز پس از یک فرد آلوده شده است یا نه آنها نشان داد علائم. که باعث می شود این آزمون کمتر مفید برای شناسایی موارد هنگامی که زمان از جوهر — هنگامی که یک بیماری در حال گسترش است به سرعت در حال از طریق یک جمعیت.

به همین دلیل مهم ترین آزمون در حال حاضر برای coronavirus شناخته شده است به عنوان یک “رونوشت معکوس polymerase chain reaction” آزمون-که یکی با گرد و خاک در بینی خود را.

تست کیت های توزیع شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و یا مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از هر دو استفاده از این روش به عنوان انجام بسیاری از آزمون ها که به سرعت در حال در حال تولید توسط آزمایشگاه های خصوصی.

آزمون انجام شده است با داشتن یک سواب پنبه مخفیگاه آنان را وارد بینی خود را تا زمانی که آن می رسد پشت گلو بالا. برای بسیاری از مردم آن را قطعا احساس ناخوشایند است که اغلب باعث می شود یک فرد به عق زدن.

A member of medical staff takes a swab from a man during drive-through coronavirus testing at a screening center in Abu Dhabi, United Arab Emirates.


عضو کادر پزشکی با یک سواب از یک مرد در هنگام رانندگی از طریق coronavirus تست در یک مرکز غربالگری در ابوظبی, امارات متحده عربی.

با میکروسکوپی سلول های متصل به پنبه نوک گرد و خاک است و سپس وارد یک ویال برای حفاظت و حمل و نقل به یک آزمایشگاه است. در آزمایشگاه کارگران انجام یک آزمون مولکولی است که به نظر می رسد برای قطعاتی از ژنوم coronavirus. اگر ویروس در حال حاضر در مقادیر بزرگ آن می تواند به سرعت تشخیص داده می شود.

چرا این تست برای coronavirus سرعت بسیار مهم است ؟

یکی از دلایل coronavirus می تواند گسترش سریع و دور است که شما می توانید این ویروس برای چند روز بدون برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم-و در آن زمان شما می توانید ندانسته انتقال ویروس به چندین نفر دیگر.

مشکل این است که coronavirus بسیار جدید و گسترش بنابراین به سرعت به اندازه کافی وجود ندارد آزمایشات و نه به اندازه کافی مکان به منظور بررسی آزمون. انفجار از موارد — در ایتالیا, در اسپانیا, در بریتانیا در ایالات متحده-و به سرعت مراتب بیشتر توانایی این کشورها’ سیستم مراقبت های بهداشتی برای تست ویروس.

و که نمی تواند به حساب کشورهایی که بهداشت عمومی سیستم creaky برای شروع با: ایران ،

“یکی از مسائلی که ما با این ویروس خاص…است که ما هنوز هیچ مشاهدهای راه دانستن که آلوده است و چه کسی نیست” گفت: اندرو پرستون یک استاد زیست شناسی و بیوشیمی در دانشگاه باث در انگلستان است. “بنابراین ما نمی توانیم با تکیه بر علائم به تنهایی دلیل آن کمی طول می کشد در حالی که برای کسانی که علائم شروع به نشان می دهد حتی پس از کسی برداشت, ویروس.

“بنابراین اگر ما می خواهیم به انجام هر نوع تعیین شده که این ویروس که دارای عفونت پس از آن ما نیاز به آزمایش به همین دلیل تست بسیار مهم است,” او در مصاحبه با گفت: RFE/RL.

اپيدميولوژيستها و کارشناسان پزشکی می گویند کمبود سریع و گسترده تست مانع است برخی از کشورها ” پاسخ است.

از مارس 29 ایالات متحده آمریکا است که جمعیت 330 میلیون دلار تا به حال انجام آزمایشات بر روی 1 در 366 نفر تقریبا. در مقایسه با ایتالیا که جمعیت حدود 60 میلیون نفر است و یکی از بدترین آمار کشورهای دارای تست شده 1 در 133 مردم و خیلی از آمد که پس از یک افزایش در تست به عنوان ایتالیایی ها در حال حاضر با این بیماری ضعف این کشور در بیمارستان.

A Palestinian health worker collects a swab sample from a worker crossing back from Israel at the checkpoint of Tarqumiya, near the West Bank town of Hebron.


یک فلسطینی سلامت کارگر جمع آوری یک سواب نمونه از یک کارگر عبور از بازگشت از اسرائیل در بازرسی از Tarqumiya در نزدیکی غرب بانک شهر الخلیل.

روسیه, در ضمن تا به حال انجام شده 343,500 آزمون از مارس 30. با جمعیت 144 میلیون, این بدان معناست که تنها 1 در 419 نفر آزمایش شده است.

روسیه تلاش های خود را به سطح شیب دار بالا تست شد و مانع موجود از پروتکل های: تکیه بر تک سیبری آزمایشگاه انجام دهید, دوم, تایید آزمون نتایج اولیه. و برخی از طرفداران گفت: در این آزمون که تا به حال شده است در استفاده گسترده بود ناقص تولید منفی کاذب. دولت پس از تغییر تاکتیک و انجام گسترده تر و سریع تر تست.

بیشتر تحت تاثیر کشورهای در حال ramping تا تست به گسترده تر بخش از جمعیت خود را پس از آن تست نرخ را بهبود بخشد.

چرا برخی از کشورها قادر به انجام آن به سرعت در حالی که دیگران در حال مبارزه?

هر چند در نظر گرفته شده بسیار دقیق و بینی-گرد و خاک تست نگاهی به برخی از زمان برای انجام: از لحظه ای که یک فرد بینی swabbed به زمان است که یک آزمایشگاه می تواند انجام آزمایش و پس از آن اطلاع فرد از نتایج آزمون. و که تحت بهترین شرایط ،

برخی از کشورها را تحت فشار قرار دادند برای تسریع تست پروتکل های: درایو-از طریق آزمایش در حال حاضر ظاهر می شود در برخی از مکان های که در آن مردم می تواند آزمایش می شود در حالی که نشسته در اتومبیل های خود را.

کره جنوبی با موفقیت با استفاده از تلفن غرفه نوع سیستم: مردم قدم به شیشه غرفه و تست شده به سرعت و با خیال راحت. این نیز به حداقل می رساند به امکان یک پزشکی کارگر بودن آلوده در حالی که انجام یک آزمایش.

کره جنوبی که دارای گزارش تست در اطراف 1 در 250 و مردم نیز بهره مند از آن تجربه قبلی با سارس بیماری های دستگاه تنفسی است که همچنین به تازگی در چین در اوایل 2000s با توجه به پرستون.

که بیماری آلوده کمتر از 8,500 نفر در سراسر جهان کشته و حدود 774 مردم با توجه به این که.

“احساس من این است که [کره جنوبی] بهتر بود ظرفیت برای تست در اوایل,” او گفت:. “و همچنین آنها واقعا باعث شده که ردیابی شما, شما می دانید, شناسایی و ردیابی تماس از کسانی که برای اولین بار موارد بسیار به سرعت.”

با یک بزرگ به خوبی تامین می شود, مدرن, سیستم مراقبت های بهداشتی و برخی از جهان بهترین دانشگاههای علوم پزشکی ایالات متحده باید در یک موقعیت خوب برای تست سرعت و به طور گسترده ای.

که اتفاق نمی افتد برای انواع دلایل کارشناسان می گویند از جمله نظارتی تاخیر و پیام های مخلوط مورد دامنه مشکل از کاخ سفید و جاهای دیگر.

“تست بزرگترین مشکلی که با آن مواجه هستیم” گفت: پیتر Slavinرئیس جمهور از بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است.

“ایده این است که شما به طور ناگهانی می تواند از داشتن یک ظرفیت که در آن شما می توانید صدها نفر از آزمون امروز که نوع همه شما نیاز به انجام برای بسیاری از بیماری ها در شرایط طبیعی به انجام ده ها هزار نفر و یا حتی صدها نفر از هزاران نفر از آزمون یک هفته. منظورم این است که دشوار است” پرستون گفت: RFE/RL. که “از آنجا که این آزمون باید به درستی انجام, به خصوص اگر شما در حال رفتن بود ساخت مهم تصمیم گیری در که خوب به ادامه کار در این بیمارستان بر اساس این است.”

The Abbott ID NOW COVID-19 test


به ابوت ID در حال حاضر COVID-19 آزمون

چندین شرکت خصوصی در سراسر جهان, در ضمن عجله دارند برای سرعت بخشیدن به زمان آن طول می کشد برای دریافت واقعی آزمایشگاه نتیجه.

این شرکت در ایالات متحده Abbott Laboratories هفته گذشته برنده تصویب قانونی برای coronavirus تست سیستم است که می توانم بگویم اگر کسی آلوده است در عنوان کمی تا پنج دقیقه است. این سیستم همچنین کوچک و قابل حمل است.

سوئیس غول دارویی Roche همچنین برنده آمریکا تصویب هفته گذشته برای تست فراهم می کند که نتایج در سه ساعت است.

معیوب و تست هم شده یک مشکل است. اسپانیا و گرجستان و ترکیه از جمله کشورهایی است که به دست آمده coronavirus تست از یک شرکت چینی اما بعد از کشف آزمون های معیوبداشتن میزان بالایی از خطا.

“تاپیک سوالات مهمی ناشی آنچه به عنوان…سطح هستند و ما آماده برای رفتن به محافظت از خودمان” پرستون گفت. “بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به تجدید نظر ما زیرساخت های جهانی برای مقابله با بیماری های همه گیر.

“ما پیش بینی شده است این برای سال های بسیاری از, اما آن باقی مانده است مرتب کردن بر اساس یک نظری ورزش به میزان زیادی و به وضوح نمی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im