تست های کشاورزی اجرایی می کشد بیش از عنوان جدید اوکراین وزیر اقتصاد

پارلمان اوکراین را تایید کرده است 44 ساله Ihor Petrashko به عنوان وزیر اقتصاد که مدیریت حرفه ای شده است در مقیاس بزرگ کشاورزی, بانکداری سرمایه گذاری و مشاوره است.

اکثریت با ثبات از 243 نمایندگان مجلس با رای برای نخست وزیر Denys Shmyhal را منصوب در 17 مارس آخرین روز قبل از مجلس رفت و در قرنطینه میان یک گلوله برفی کردن شیوع کروناویروس.

آرا در همان روز Iryna Venedyktova تصویب شد به عنوان دادستان جدید کل تکمیل یک ترمیم کابینه آغاز شده توسط رئیس جمهور در مارس 4 بعد از شش ماه از نصب خود را در تیم اصلی.

به عنوان وزیر اقتصاد تجارت و کشاورزی, سیاسی, تست نشده Petrashko طول می کشد کنترل بیش از یک اقتصاد نیروبخش برای یک پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

ملت, نرخ ارز hryvnia است نیز با کاهش 5 درصد از اوایل ماه مارس و بانک مرکزی هفته گذشته با صرف بیش از $1 میلیارد دلار از $26 میلیارد دلار ذخیره به عنوان بخشی از مداخله برای جلوگیری از کاهش ارزش.

Petrashko اخیرا معاون مدیر عامل شرکت UkrLandFarming اوکراین بزرگترین تخم مرغ تولید کننده و اپراتور از یکی از گسترده ترین زمین های کشاورزی منابع متعلق به oligarch توسط Bakhmatyuk.

Bakhmatyuk است که در حال حاضر ساکن خارج از کشور در میان مشکلات بدهی ها و تحقیقات خود را به معاملات کسب و کار از جمله یک بانک متعلق به او است که مظنون به اختلاس نزدیک به 50 میلیون دلار قبل از آن مجوز لغو شد در سال 2015.

Petrashko تحصیل کرده بود در Lviv ملی پلی تکنیک دانشگاه و همچنین به مطالعه در خارج از کشور در تنسی بر اساس دانشگاه فارغ التحصیل در سال 2001 با رشته مدیریت بازرگانی. او به Lviv به کسب مدرک حقوق خود را در سال 2002.

او رفت و به کار با انرون خدمات انرژی و GlobalSpec هر دو ایالات متحده آمریکا-شرکت های مبتنی بر.

در سال 2004 Petrashko مهاجرت به مسکو از حسابرس Ersnt و جوان و سپس پیوست شرکت کیف در کمتر از یک سال.

سه سال بعد او شروع به کار برای واحد اوکراین از روسیه سرمایه گذاری بانک هر دسته سه تایی گفت و گو به عنوان مدیر عامل.

بین 2012 و 2013 Petrashko کار برای دولتی Sberbank در اوکراین عنوان شرکت خود را در بخش کسب و کار.

در آوریل سال 2013 او را استخدام کرد تا به عنوان معاون مدیر عامل شرکت UkrLandFarming.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im