در ژوئن 8 کنفرانس مطبوعاتی یک سازمان بهداشت جهانی دانشمند اشتباه پیشنهاد کرد که بدون علامت انتقال coronavirus است “بسیار نادر” — بیانیه ای که بسیاری از دانشمندان در بر داشت مشکل ساز است که برخی از سیاستمداران و کسانی که در رسانه های اجتماعی کشف و ضبط بر به عنوان شواهدی وجود دارد که برخی از بهداشت عمومی اقدامات نمی شد و لازم است.

آن را به خوبی مستند شده است که افراد بدون علائم می تواند انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. اما هنوز مشخص نیست که چگونه اغلب اتفاق می افتد که یا چگونه اغلب که شامل کسی است که کاملا بدون علامت باشد.

ماریا ون Kerkhoveیک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و این که COVID-19 ویژگی های رهبری که مسئول اظهارات روشن روز بعد که میزان انتقال از افرادی که بدون علامت است “یک سوال باز است.” او گفت: اصلی خود را از نظر کاربردی به تنها یک زیر مجموعه از مطالعات و اطلاعات از کشورهای عضو و تنها مربوط به کسانی که واقعا بدون علامت.

“ما می دانیم که برخی از افرادی که بدون علامت و یا برخی از افرادی که علائم می تواند انتقال این ویروس در,” او گفت: در یک آنلاین زندگی می کنند Q&A رویداد. “آنچه که من بود با اشاره به دیروز در کنفرانس مطبوعاتی بودند یک تعداد بسیار کمی از مطالعات برخی دو یا سه مطالعه که منتشر شده اند که در واقع سعی کنید به دنبال موارد بدون علامت.”

در حالی که ما نه ضروری به کشورهای عضو داده ون Kerkhove است که عمدتا درست است که چند مطالعات اپیدمیولوژی که وجود داشت کمی بعد انتقال از واقعا بدون علامت مردم اگر چه او ممکن است اغراق آمیز است. یک مطالعه که که ذکر شده در آن ماسک راهنمایی شناسایی هیچ ثانویه انتقال از موارد بدون علامت است اما یکی دیگر از شناسایی از نه نفر یا 14 درصد از موارد بدون علامت.

دکتر Oyuka Byambasurenیک محقق در پیوند دانشگاه موسسه مبتنی بر شواهد بهداشت و درمان در استرالیا که با همکاری یک بررسی سیستماتیک و متا آنالیز پرداختن بدون علامت انتقال به ما گفت که بر اساس اطلاعات موجود که درست بود به دولت است که بدون علامت انتقال کم است اما اصطلاح “بسیار نادر” بود “احتمالا نامناسب است.”

ون Kerkhove اولیه خلاصه نیز موفق به شامل مدلسازی مطالعات که پیدا کرده اند به طور قابل توجهی بالاتر کمک به انتقال از افراد بدون علائم است که او اذعان کرد.

خیلی از هسته سردرگمی این ناشی از معانی و استفاده از اصطلاح بدون علامت است که در محافل علمی به طور معمول به معنی کسی است که هرگز هر گونه علائم در طول دوره بیماری. که در مقایسه با کسی که از قبل علامت و می رود به توسعه علائم بعد و به کسانی که تنها بسیار خفیف علائم.

در حال حاضر وجود دارد قابل توجه شواهد که افراد بدون علائم می تواند به گسترش این بیماری به همین دلیل است که مقامات بهداشت عمومی در حال تشویق استفاده از ماسک صورت و اجتماعی فاصله همراه با دیگر همه گیر تلاش های پیشگیری است.

اما دقیقا چقدر گسترش است و از قبل از علامت مردم در مقابل کسانی که هرگز هیچ نشانه توسعه آنچه کمتر روشن است.

به عنوان دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو گفت: ما وجود دارد “خیلی خوب” داده ها نشان می دهد که قبل از علامت مردم مسئول برخی از انتقال COVID-19. اما کمتر اطلاعاتی در مورد افرادی که اقامت علامت رایگان.

“ما در واقع نمی دانیم, به, تاریخ, درجه که افرادی که هیچ نشانه ای تا کنون — در طول این زمان آنها باید این ویروس تا چه حد آنها مسئول برای رانندگی با این بیماری همه گیر” او گفت:.

این چین و چروک ممکن است چه ون Kerkhove در تلاش بود برای بحث در مورد اما پیام بسیاری از مردم شنیده بود که این ویروس نمی گسترش زمانی که مردم ندارد و علائم.

یکی Facebook الگوی رفتاری به دروغ ادعا کرد که که “در حال حاضر گفت: آنها در اشتباه بودند” و این که “به نظر می رسد مانند ‘نظریه پرداز توطئه’ درست شد دوباره.” این پست در ادامه می گویند: “این هرگز در مورد یک ویروس مرگبار” و که که بدان معنی است که یک “بدون علامت شخص نمی تواند انتقال ویروس است.”

که درست نیست. نه تنها ون Kerkhove نمی گویند که اما به عنوان کسی که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که در 10 ژوئن کنفرانس مطبوعاتیآژانس گفت: از اوایل فوریه که “افراد بدون علامت می تواند انتقال COVID-19 اما ما نیاز به تحقیقات بیشتر برای ایجاد این میزان بدون علامت انتقال است.”

یکی دیگر از پستبود که یک عکس فوری از یک صدای جیر جیر از محافظه کار مفسر لیز چرخ با اشاره به مستندات و تعطیلی کسب و کار برای افراد سالم گفت: “این که در حال حاضر می گوید بدون علامت انتقال نادر است. ما فریب خورده شده است. دوباره.”

برخی از سیاستمداران جمهوری خواه نیز شروع به پریدن کرد در اخبار. تشکر. جیم اردن از اوهایو اعلام کرد: “بازگشایی امریکا!” در توییتر در حالی که retweeting یک CNBC داستان در مورد این که نظرات.

سناتور. رند پل از کنتاکی های همان داستان گفت: در یک صدای جیر جیر “خبر خوب! افرادی که گرفتن coronovirus اما هیچ علائم به ندرت گسترش این بیماری است. ترجمه: فرستادن بچه ها به مدرسه نیازی به میلیون ها نفر از کیت های آزمایش.”

این CNBC داستان بود و پس از آن به روز شده و یکی دیگر از داستان توضیح که روشن منتشر شد صبح روز 9 ژوئن. این مقاله به نظر می رسد بعد از پل جیر اما دقیقه قبل از اردن به اشتراک گذاری مقاله اول. نه سیاستمدار مشترک خبر که توضیح در مورد این موضوع.

ما را بررسی خواهیم کرد آنچه را که گفت: شواهد بدون علامت انتقال و به همین دلیل این موضوع تبدیل شده است به طوری مبهم.

آنچه که گفت:

ون Kerkhove اولین نظر آمد و در پایان این که ژوئن 8 مطبوعاتی کنفرانسهنگامی که یک خبرنگار مهر در مورد خواسته بدون علامت گسترش داده گزارش در سنگاپور که حداقل در نیمی از موارد جدید بودند و بدون علائم است.

ون Kerkhove آغاز شده توسط ذکر است که در بسیاری از کشورها زمانی که COVID-19 مورد بوده است تماس, ترسیم, بسیاری از به ظاهر بدون علامت موارد به طور کامل و بدون علائم بلکه بسیار خفیف علائم.

“آنها ممکن است توسعه یافته, تب, هنوز, آنها ممکن است معنیداری سرفه و یا آنها ممکن است تنگی نفس,” او گفت: بپذیریم که وجود دارد برخی از افرادی که واقعا بدون علامت نیز هست.

او پس از آن تبدیل به این سوال که چگونه بسیاری از افراد بدون علامت انتقال این ویروس گفت که این ارزیابی نیاز به نظارت دقیق از افراد به دنبال ثانویه انتقال.

“ما تعدادی از گزارش های از کشورها که انجام می دهند بسیار دقیق تماس ردیابی. آنها پس بدون علامت موارد آنها زیر تماس و آنها در حال پیدا کردن ثانویه انتقال به بعد” ون Kerkhove گفت. “این بسیار نادر است.”

او افزود که بسیاری از این شواهد است که منتشر شده و با اشاره به برخی دیگر از مطالعات منتشر شده.

“ما به طور مداوم به دنبال در این داده ها و ما در حال تلاش برای دریافت اطلاعات بیشتر از کشورهای به راستی پاسخ این سوال” او گفت:. “آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که یک فرد بدون علامت در واقع انتقال به بعد.”

ون Kerkhove سپس گفت: در رسانه های اجتماعی Q&A در ژوئن 9 که او می خواست به “برخی از توضیحات” به آدرس “شاید برخی از سوء تفاهم” از آنچه که او گفت: روز قبل از.

او اولین نکته این بود که روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم واقعا بدون علامت با برخی برآوردها اعم از 6 درصد به 41 درصد از جمعیت آلوده.

“ما می دانیم که افرادی که مبتلا به COVID-19 بسیاری از توسعه علائم. اما وجود دارد برخی از افرادی که نمی,” او گفت:. “و به راستی در درک چگونه بسیاری از مردم نمی باید علائم و ما در واقع مجبور است که جواب نشده است.”

در انتقال از افراد بدون علامت و بیانیه روز قبل از ون Kerkhove گفت: او با اشاره به “برخی دو یا سه مطالعات” همراه با اطلاعات از کشورهای عضو.

“من در پاسخ به یک سوال در کنفرانس مطبوعاتی من در بیان سیاست از چه کسی و یا هر چیزی شبیه به آن, من فقط تلاش برای بیان آنچه که ما می دانیم,” او گفت:. “و در که من با استفاده از عبارت “بسیار نادر” و من فکر می کنم که این [یک] سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت در سطح جهان گسترش بسیار نادر است.”

تماس با مقدار بدون علامت انتقال یک “عمده ناشناخته” او همچنین گفت که او تا به حال غفلت به ذکر است مدل سازی مطالعات که وارد شده بسیار بالاتر از برآوردهای انتقال از افراد بدون علائم است.

“وجود دارد یک محدوده بزرگ از مدل های مختلف بسته به اینکه چگونه این مدل در حال انجام,” او گفت:. “اما برخی برآوردها حدود 40 درصد از انتقال ممکن است با توجه به بدون علامت [پخش]. اما کسانی که از مدل های. و بنابراین من را شامل نمی شود که در پاسخ من دیروز اما می خواستم تا مطمئن شوید که من تحت پوشش است که در اینجا.”

تعاریف نامشخص

برخی از دانشمندان در نظر گرفته ون Kerkhove اولین اظهارات یک سوء تفاهم در حالی که دیگران بیشتر مهم است.

“من فکر می کنم که که در نظر گرفته شده خارج از چارچوب و اشتباه” پیتر hotez را بازتوییت کردکه دین برای مدرسه ملی طب گرمسیری در دانشگاه به ما گفت. “اگر شما در حال برقراری ارتباط زیادی در نهایت شما باید اشتباه.”

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه با صدور بیانیه ای از طریق ایمیل و گفت که که “ایجاد سردرگمی” و “[a]ll از بهترین شواهد نشان می دهد که افراد بدون علائم و می تواند به راحتی گسترش سارس-CoV2 ویروس است که باعث COVID-19.”

“در واقع, برخی از شواهد نشان می دهد[s] که مردم ممکن است عفونی بیشتر در روز قبل از تبدیل شدن آنها به علامتی — است که در قبل از علامت فاز زمانی که آنها به خوبی احساس کرده اند هیچ نشانه ای ندارند اما ممکن است ریختن مقدار قابل توجهی از ویروس” در این بیانیه ادامه داد.

Bogoch به نام نظرات خود را یک “اشتباه” و اشاره کرد که که تحت فشار زیادی, اما آن را تا به ارتباط خود حق است. “این یک بیت از یک ساده و مورد نیاز روشن و برخی از اصلاح” او به ما گفت.

اما Bogoch همچنین گفت که جامعه علمی شده بود سخت کوش در افتراق بین خفیف علامتی قبل از علامت و کاملا بدون علامت باشد.

“از همان ابتدا مطالعات که منتشر شده است را واقعا نمی شده است به طور کامل حذف در افتراق بین این گروه ها,” او گفت:. “و آن را انجام داده به ما بدی فوق العاده ای.”

وی با اشاره به چندین بالا مشخصات مطالعات که بر روی سطح به نظر می رسد نشان می دهد که تعداد نسبتا بالایی COVID-19 عفونت بدون علامت است نه به طور کامل قادر به کسانی که ادعا می کند به دلیل ناقص بودن گزارش.

برای مثال یک مطالعه در ایسلند که شد منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در آوریل مشاهده شده است که 43 درصد از شرکت کنندگان که تست مثبت برای COVID-19 آیا علائم در زمان, اما آن را پیگیری با شرکت کنندگان برای دیدن اگر آنها توسعه علائم بعد.

یکی دیگر از به طور گسترده ای ذکر شده اما منتشر نشده کاغذ از Vo, ایتالیا, که در بر داشت که حدود 40 درصد از موارد بدون علامت Bogoch گفت: مشکل بود چرا که نویسندگان محدود علائم تب و سرفه.

“ما می دانیم که عادلانه نیست,” او گفت:. “هستند بسیاری از علائم دیگر برای COVID-19 و تب و سرفه کافی نیست.”

“اکثر مطالعات و یا بیشتر داده است که گزارش ها از افراد مورد آزمایش در یک زمان تنها نقطه. به طوری که آنها ترکیبی از افرادی که علائم (pre-علامتی) اگر به دنبال برای مدت طولانی به اندازه کافی و کسانی که باقی خواهد ماند بدون علامت” توضیح دکتر نیکولا کم, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه برن در سوئیس.

کم است که یک نویسنده یک بررسی سیستماتیک و متا آنالیز ارسال شده به preprint سرور medRxiv سنتز اطلاعات موجود در مورد بدون علامت COVID-19 موارد است. بر اساس 28 مطالعات کافی در پیگیری او گفت: او تخمین می زند که حدود 15 درصد از افراد بدون علامت باقی می ماند در سراسر عفونت است.

یک جداگانه بررسی سیستماتیک و متا آنالیز ارسال شده به medRxiv و اشاره کرد که در آن ماسک ارشاد آمد تا با همان درصد موارد بدون علامت.

پیوند دانشگاه Byambasurenکه منجر نقد و بررسی به ما گفت که نتایج بر اساس نه “خوب مطالعات” و این که این تیم تنها شامل “مطالعات معتبر به نمونه برداری و به دنبال مردم برای حداقل 7 روز پس از اولیه خود را تست مثبت” به اذیت کردن این موارد بدون علامت از قبل علامتدار هستند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, در ضمن تا ثابت به تعداد تقریبی بدون علامت موارد بر اساس داده همانطور که از پایان ماه آوریل در 35 درصد است.

ارزیابی چگونه اغلب افرادی که واقعا بدون علامت انتقال ویروس است و حتی سختتر از سنجاق کردن درصد موارد بدون علامت.

حداقل داده است که وجود Bogoch گفت: آیا نقطه به نقطه نسبتا غیر معمول انتقال است.

یک مطالعه شیوع در کره جنوبی با تماس با مرکز برای مثال پیدا کردم بدون علامت چهار مورد از 97 عفونت و هیچ یک از آن افراد خانواده مخاطبین به دست آورد عفونتهای ثانویه.

یک تماس با ردیابی تحقیقات در تایوان نیز هیچ انتقال از نه بدون علامت بیماران به 91 نزدیک تماس با ما.

اما Bogoch گفت: کسانی که برق شواهد کافی نیست واقعا رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد بدون علامت گسترش یافته است. “این به طور کامل روشن نیست اگر آن را بسیار نادر فقط رتبهدهی نشده است,” او گفت:.

در نقد و بررسی, Byambasuren شامل چهار مطالعات — دو قبلا ذکر شد آنهایی که به همراه دو نفر دیگر — با برآورد بدون علامت انتقال است که می تواند در مقایسه با علامتی انتقال است. برای کسانی که چند مطالعات بدون علامت نرخ انتقال دامنه از 0% به 2.2% در حالی که علامتی نرخ انتقال در محدوده 0.8% به 15.4%.

“از پژوهش های ما تخمین می زنند که افراد بدون علامت انتقال حدود 40 درصد کمتر از علامتی مردم,” او گفت:, و اشاره کرد که می تواند به دلیل آن مردم عفونی برای یک دوره کوتاه از زمان و به دلیل تولید آنها کمتر عفونی قطرات تنفسی زیرا آنها در حال سرفه یا عطسه. “متاسفانه و بر اساس اطلاعات موجود ما نمی توانیم که هر دو مورد می تواند به انتقال به همان اندازه است.”

کم گفت که با دقت تعیین چگونه اغلب بدون علامت مردم انتقال ویروس در یک مطالعه فوق العاده سخت به انجام بنابراین جایگزین این است که نگاهی به مدل های ریاضی از انتقال.

“آنها به طور کلی پیدا کردن که 40-60 ٪ از تمام انتقال می آید از افرادی که علائم در آن زمان” او گفت:.

به طور جداگانه از دیگر تجزیه و تحلیل بسیاری از موارد بدون علامت پایین ارزیابی چهار مدل سازی مطالعات آن ارزیابی قبل از علامتی انتقال تنها. با توجه به بررسی های چهارم مطالعه منتشر شده در مجله علم توسط محققان در انگلستان دریافتند که بدون علامت انتقال مسئول 6 درصد از انتقال در حالی که قبل از علامت انتقال کمک 47%.

برخی از کارشناسان با این حال هشدار داد در برابر ساخت بیش از حد از مدلسازی مطالعات.

“شما رو به مدل داده” Bogoch گفت. “و هر مدل را برای رفتن به مفروضات.”

“ما نیاز به داده های واقعی به جای مدلسازی مطالعات” Byambasuren گفت.

مفاهیم سیاست

متعدد کارشناسان به ما گفت که در حالی که بحث بر سر بدون علامت انتقال ممکن است به نظر می رسد به عنوان یک دانشگاهی, ورزش, آن یکی که در نهایت مهم است.

“تماس با ردیابی و آزمایش متکی بر بسیاری از افراد تبدیل شدن علامتی به طوری که آنها می تواند جدا شده و تماس های خود را علامتی یا نه – قرنطینه شود” گفت: Byambasuren. “قبل از علامتی موارد را در این آهسته تر اما هنوز هم می تواند تشخیص داده شود; در حالی که به طور کامل بدون علامت موارد آن را بسیار سخت تر – و تکیه بر دستگیر شدن توسط مخاطب ردیابی علامتی موارد است.”

بر این اساس اگر بیشتر بدون علامت گسترش است که اتفاق می افتد از آنچه قبلا فکر می کردم بیشتر تست ممکن است حاوی ویروس است.

Bogoch گفت که این می تواند یک مزیت عمده برای سلامت عمومی اگر آن را معلوم است که بسیاری از افرادی که تصور می شود بدون علامت هستند و در واقع خفیف علامتی یا نمایشگاه بیشتر غیر معمول COVID-19 علائم. اگر مردم می تواند بهتر از این آموزش در مورد که بیشتر مردم می تواند زودتر گرفتار در عفونت و مخاطبین خود را می تواند محدود کردن جامعه گسترش یافته است.

حتی اگر واقعی بدون علامت گسترش نادر است — که هنوز هم برای بحث دانشمندان گفت: غذای آماده باید بود که مردم می توانند با کنار گذاشتن اقدامات پیشگیرانه.

“شواهدی وجود دارد که مردم می توانند انتقال به دیگران قبل از آنها علائم (pre-علامتی دوره)” توضیح دانشگاه فلوریدا biostatistician ناتالی دین در توییتر موضوع. “این به این معنی است که مردم بدون زمان علائم می تواند عفونی.”

و با وجود سردرگمی ون Kerkhove اشاره کرد در پایان از رسانه های اجتماعی Q&A که عدم اطمینان در مورد کوروناویروس انتقال — از جمله مقدار ناشی از هر نوع از کسی که فاقد علائم است چرا, فیزیکی, فاصله, دست, شستن, پوشیدن ماسک صورت و پس از اقامت در خانه سفارشات بسیار مهم است. “همین دلیل است که همه از آن است که واقعا مهم است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de