آن آربور میشیگان. (AP) — پنج بیماران سابق گفته اند که اواخر دانشگاه میشیگان پزشک مورد آزار جنسی آنها در طول امتحانات با یک متهم گفت: Dr. Robert E. اندرسون اقدامات در طول چند دهه ساخته شده او را “درنده جنسی.”

سخنگوی اذعان کرد که برخی از کارکنان دانشگاه آگاه بودند از اتهامات علیه پزشک قبل از سال 2018 شکایت که منجر به تحقیقات پلیس است.

“این است که درک ما را از تحقیقات پلیس که شایعاتی وجود دارد و برخی از نشانه ای که U-M کارکنان آگاه بودند از دکتر اندرسون نامناسب پزشکی و امتحانات” در این رابطه گفت: ریک فیتزجرالد.

رابرت جولیان سنگ آسوشیتدپرس گفت که اندرسون حمله او را در طول قرار ملاقات های پزشکی در دانشگاه مرکز بهداشت در سال 1971. سنگ گفت: او هشدار مسئولان دانشگاه در تابستان گذشته با الهام از ملی #MeToo جنبش در برابر سوء رفتار جنسی.

سنگ برای اولین بار در مصاحبه با اخبار دیترویت آغاز شد که گزارش این اتهامات قبل از این دانشگاه اعلام کرد بررسی است. سنگ است که 69 گفت: او در تماس با روزنامه از آنجا که او احساس “stonewalled” توسط دانشگاه زمانی که او به دنبال اسناد و مدارک در تحقیقات این سال است.

“در نهایت این دانشگاه را درک کرده است که این چیزی است که نیاز به خطاب در مد” سنگ گفت: صحبت کردن ساعت پس از دانشگاه در آن آربور انتشار بیانیه ای که یک تحقیقات مستقل راه اندازی شده است به اتهامات علیه اندرسون.

مدیر سابق بهداشت دانشگاه خدمات یک پزشک تیم های مختلف ورزشی در میشیگان از سال 1966 تا بازنشستگی اش در سال 2003. او فوتبال را از تیم پزشک برای سه به علاوه دهه کار با مربیان مانند بو Shembechler و لوید یابند. ملی مربی ورزشی انجمن به اندرسون رئیس جمهور جایزه چالش در سال 1988.

اندرسون از L’Anse میشیگان در دولت فوقانی شبه جزیره. درگذشت او در سال 2008. این مدرسه گفت: این مجموعه تا یک خط برای دیگران که اطلاعات به جلو آمده.

آیات اکو با مشخصات بالا سوء استفاده جنسی اتهامات ساخته شده در برابر ورزشی پزشکان دیگر در آمریکای شمالی دانشگاه. صدها نفر از زنان جوان و دختران گفت: آنها تعرض سابق دانشگاه ایالتی میشیگان ورزشی پزشک لری Nassar که محکوم شد و در ژانویه سال 2018 به 175 سال زندان برای سوء استفاده. حدود 350 مردان باید شکایت دانشگاه ایالتی اوهایو بیش از خود را به اتهام سوء استفاده توسط مرحوم دکتر ریچارد اشتراوس در دانشگاه که چند دهه پیش. و این اولین اتهام علیه یک دانشگاه میشیگان رسمی; کشيش مارتین Philbert شده و در مرخصی با حقوق در ماه ژانویه پس از اتهام سوء رفتار جنسی.

آسوشیتد پرس نمی کند به طور معمول شناسایی قربانیان تجاوز جنسی اما سنگ علنا صحبت کرد به اخبار و AP.

سنگ چه کسی است, گی, گفت که او نگران در تابستان 1971 که او تا به حال شده است در معرض یک بیماری مقاربتی است و نیاز به یک پزشک را ببینید. او 20 سال سن و در مقطع کارشناسی در دانشگاه.

یکی دیگر از دوستان پیشنهاد کرد که او را ببینید اندرسون به این دلیل که دکتر شده بود nonjudgmental با دیگر دانش آموزان همجنسگرا سنگ گفت.

سنگ گفت: پزشک در معرض خود را در طول امتحان و سپس مورد استفاده سنگ دست به لمس خود را.

“من فکر کردم او باید مستور گی مرد و من سعی کردم به بهانه رفتار و احساس متاسفم برای او” سنگ گفت. “اما این چیزی است که او بود. او یک درنده جنسی ، preying در دانش آموزان پسر در دانشگاه میشیگان است.”

سنگ گفت: او گفت که پیشنهاد دیدن Anderson چه اتفاقی افتاده است. او نمی تواند به یاد نام مرد. سنگ گفت: او بگویید او شریک سابق که در سال 2013 و شوهر خود از پنج سال گذشته است.

او سعی کردم به آن را فراموش کرده ام برای سال. اما در سال 1993 او شروع به تعجب می کنم اگر نوشتن یک مقاله شخصی در مورد تجربه مفید خواهد بود و درخواست پرونده پزشکی خود را از دانشگاه نظام بهداشتی به تایید جزئیات.

“مردان شده اند موضوع را به تجاوز جنسی به احتمال زیاد به آن را تعطیل و عمل به عنوان اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است” سنگ گفت. “در مورد آن صحبت نمی وانمود مانند آن اتفاق نمی افتد شاید آن را دور خواهد رفت.”

دانشگاه بیانیه منتشر شده روز شنبه را تایید کرد گزارش های متعدد از سوء رفتار جنسی وارد در برابر اندرسون در سال های اخیر است.

اولین گزارش از سابق دانشگاه میشیگان ورزشکار که نوشت به مدیر ورزشی Warde مانوئل در جولای 2018 ادعا سوء استفاده توسط Anderson در طول امتحانات پزشکی در اوایل دهه 1970 با توجه به بیانیه. مصاحبه با ده ها تن از دیگر دانشجویان سابق کشف چندین بیشتر افرادی که ادعا می کنند آنها دچار مشابه سوء و غیر ضروری پزشکی و امتحانات در طول آن دوران و همچنین حداقل یک حادثه در اواخر 1990s.

“اتهامات که گزارش نگران کننده و بسیار جدی” رئيس دانشگاه علامت Schlissel در بیانیه ای گفت. “ما بی درنگ شروع به تحقیقات پلیس و همکاری کامل با دفتر دادستان است.”

این خبر نیز صحبت به دو اندرسون ، جیل اندرسون به نام این اتهامات را “مضحک” گفت: پدر او “معشوق” و “احترام” اما او به رسمیت شناخته شده قدرت از قربانیان که صحبت کردن در مورد دیگر سوء استفاده پزشکان.

“من قدردانی بزرگ برای مردم صحبت کردن و گفتن که چیزی اشتباه است,” او گفت:. “این چیزی است که من می خواهم که تا کنون اعتقاد بر این پدر من است.”

مقامات می گویند که آنها در حال ساخت, اطلاعات عمومی در حال حاضر به دنبال تعيين شنبه توسط Washtenaw County دادستانی که پرونده اتهامات خواهد بود مجاز به دلیل اندرسون مرده است. توانایی به تعقیب دیگران به صورت فرعی جرائم شده است خاموش به دلیل اساسنامه محدودیت ها و مقامات می گویند.

ده ها تن از افراد متصل به Nassar در ایالت میشیگان و در سازمان های دیگر در صورت پیگرد قانونی و یا از دست داده اند شغل خود را در خرید اینترنتی از رسوایی که باز شدن در اطراف او در سال های اخیر است.

با توجه به 2008 داستان در مورد اندرسون یادبود در روزنامه دانشجویی میشیگان روزانه او تاسیس یک برنامه رایگان ارائه فیزیکی امتحانات به دانش آموزان دبیرستانی در حالی که او ساکن در Hurley مرکز پزشکی در سنگ چخماق است. جان Potbury معاون دستیار دادستان در Genesee County, که در آن سنگ چخماق واقع شده است گفت که او آگاه از هر گونه بررسی اندرسون.

پیام به دنبال نظر شدند با سنگ چخماق اداره پلیس و Hurley.

Schlissel گفت که او تا به حال راه اندازی یک “پیروی از خط” برای کمک به تعیین این که چه کسی دیگری ممکن است تحت تاثیر قرار شده است در مدرسه و برای دریافت اطلاعات بیشتر از آنها.

خارج از نقد و بررسی که انجام شده توسط واشنگتن-بر اساس قانون شرکت Steptoe & Johnson.

در ایالت اوهایو اشتراوس بود متهم به سوء استفاده از دانش آموزان بیش از نزدیک به دو دهه آغاز و در اواخر 1970s. از کسانی که این اتهامات برای اولین بار به وجود آمد و در سال 2018 مدرسه می گوید آن را یاد گرفته است و از بیش از 1000 نمونه از اتهام سوء رفتار جنسی توسط مرحوم دکتر. در ایالت میشیگان بیش از 300 قربانیان گفت: Nassar تعرض آنها را تحت پوشش درمان برای مشکلات و آسیب های دیگر. Nassar نیز مشغول به کار در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و همچنین دیدم ورزشکاران مراجعه کننده به او. او در خدمت چه طور موثر به زندگی, جملات برای کودک رابطه اختیار و آزار جنسی زنان جوان و دختران است.

___

Karoub گزارش از دیترویت و Foody گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان, لری Lage در آن آربور ریس Dunklin در دالاس و آسوشیتد پرس محقق Rhonda Shafner در نیویورک کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است را نشان می دهد مقتولین از ریچارد اشتراوس در حال حاضر شکایت ایالتی اوهایو به جای در حال برنامه ریزی برای شکایت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im