نامشخص فصل است که هیچ چیز جدید برای Washington Redskins سر مربی

ران ریورا آماده است تا نظارت خود را در اولین پیش نویس به عنوان سر مربی از Washington Redskins. از خانه جدید خود را در ویرجینیا او در یک کنفرانس خبری گفت: چه انتظار می رود.

ریورا حتی نمی باید تلویزیون رو تا دوشنبه. او و لپ تاپ و آی پد و بازی فیلم ،

در سال جاری پیش نویس در حال رفتن به مجازی چون تیم در حال قفل شده است و از امکانات با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

شنبه قرار بود بعد که جدید مربیان را همراه با تیم برای اولین بار. هیچ کس نمی داند که اتفاق می افتد در حال حاضر. اما ریورا برای آن آماده است, داشتن تجربه کاری مشابه.

“نه سال پیش من رفت و از طریق همان چیزی که با تحریم در نظر گرفتن به کار با بچه ها,” او گفت:. “این یک مجموعه کاملا متفاوت از شرایط در این جهان در حال حاضر و ما کاملا طبیعی است. اما فقط داشتن رفته از طریق آن در یک نقطه در زمان و فقط نوع و گفت: ‘خوب حداقل چیزی که ما در حال رفتن به قادر به انجام هنگامی که ما دریافت ترخیص از لیگ و از NFLPA ما قادر خواهید بود برای شروع به کار با بازیکنان ما عملا.”

ریورا می داند که او نمی توانید کنترل کنید که این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که آن را می کند او می داند که چه باید انجام شود.

“بزرگترین چیزی است که فقط به آماده هنگامی که زمان می آید به عقب بر گردیم در این زمینه با آنها,” او گفت:. “اگر آن را برخی از زمان در اواخر ماه مه یا ژوئن یا هک نیست تا زمانی که اردوگاه های آموزشی و هر زمان است. من نه بیش از حد نگران است چرا که من از طریق آن رفته اند.”

تا آنجا که پیش نویس نگران است ردسکینز دارای شماره 2 به طور کلی انتخاب کنید.

وجود دارد مقدار زیادی از حالات است که می تواند اتفاق می افتد زمانی که ردسکینز هستند در ساعت اما ریورا است بسیار با اعتماد به نفس در آنچه که او می خواهد به انجام است.

“من می خواهم به این باور در ذهن من من می دانم که آنچه ما می خواهیم به انجام,” او گفت:. “اما شما باید برای رفتن از طریق فرایند.”

ریورا صدا مانند یک مربی که آماده است به تجارت در پیش نویس و جمع آوری پیش نویس میدارد. بسیاری انتظار ردسکینز به پیش نویس ایالتی اوهایو standout تعقیب جوان در شماره 2.

“اگر شما در حال رفتن به یک تجارت و شما در حال رفتن به رفتن به عقب که پسر است که شما در حال رفتن به را در آن نقطه به نوع تاثیر شما نیاز به اعتبار از دست رفته فرصت برای یک بازیکن که بالا تاثیر مرد” ریورا گفت.

“به عبارت دیگر اگر شما در حال رفتن به تصویب یک بازیکن و شما بروید و شما را به بازیکن D بازیکن D باید برابر با یک بازیکن چرا که اگر یک بازیکن در حال رفتن به بازی برای شما برای 10 سال و بازیکن D ممکن است نه, آیا شما واقعا ارزش و یا شما فقط می توانید یک دسته کامل از میدارد؟؟؟”

ریورا همچنین صحبت در مورد کارفرمایی وضعیت. او معامله برای کایل آلن, یک بازیکن او مربی سال گذشته در کارولینای شمالی که در نهایت بیش از زمان برای مخفی نیوتن در کارفرمایی. در ضمن, Dwayne هاسکینس وارد فصل دوم خود را با ردسکینز و فکر به آینده است. چگونه می خواهد به هر دو رسیدگی به رقابت ؟

“من فکر می کنم از آن خواهد شد یک رقابت خوب من واقعا عمدتا به دلیل داشتن شده است در اطراف کایل برای دو فصل من به نوعی او را تماشا تعامل با quarterbacks که در اتاق بودند” ریورا گفت. “آنچه که او واقعا نگران حال انجام بهترین کار او می تواند و اگر او به پایان می رسد تا شروع و پسر بزرگ او را اخراج می شود تا در مورد آن. و اگر او را, او را در نقش پشتیبان گیری او را اخراج می شود تا در مورد آن را به عنوان به خوبی.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im