سازمان ملل: رهبران مذهبی به کار برای صلح مبارزه با ویروس

سازمان ملل متحد (AP) — U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر به رهبران مذهبی همه ادیان در روز شنبه “برای پیوستن به نیروهای به کار برای صلح در سراسر جهان و تمرکز بر ما رایج نبرد به شکست COVID-19.”

U. N. رئیس گفت: مسیحیان خواهد شد جشن عید پاک یهودیان به مناسبت عید فصح و مسلمانان را به زودی شروع ماه رمضان که معمولا موارد از جوامع و خانواده ها با هم “از در آغوش گرفتن و دست دادن و جمع آوری بشریت است.”

اما اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس با مستندات و اجتماعی فاصله منجر به یک “جهان حقیقی” از سکوت خیابان توقیف فروشگاه جاهای خالی از عبادت و نگرانی “در مورد عزیزان ما که به همان اندازه نگران ما است.”

در تلاش به جشن می گیرند در این زمان دبیر کل خواست مردم را به یاد “آسیب پذیر ترین آسیب پذیر در سراسر جهان” در مناطق جنگی و پناهندگان اردوگاه های فقیرنشین و جاهای دیگر “حداقل مجهز به مبارزه با ویروس.”

اشاره به این حادثه تلخ نیز گفت: ویژه افکار باید با توجه به “قهرمانانه سلامت کارگران در خط مقدم مبارزه با این ویروس افتضاح و برای تمام کسانی که در تلاش برای حفظ شهرهای ما و شهرهای رفتن.”

او از مردم خواست تا “قرعه کشی قدرت” از جوامع متنوع ادیان و سنت های قومی متحد “برای مراقبت از یکدیگر.”

“ما می تواند و خواهد شکست این ویروس با همکاری همبستگی و ایمان به انسانیت مشترک ما” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>