سازمان ملل متحد (AP) — U. N. کارشناسان توصیه می شود فهرست سیاه 14 عروق برای نقض تحریم ها علیه کره شمالی در گزارشی که وزیر کشور از افزایش غیر قانونی زغال سنگ, صادرات و واردات محصولات نفتی و در ادامه با حملات سایبری در موسسات مالی و cryptocurrency مبادلات برای به دست آوردن درآمد غیر قانونی.

در 267 صفحه گزارش به دست آمده در شنبه توسط آسوشیتد پرس نیز متهم کرد کره شمالی از واردات خودروهای لوکس ساعت و مشروب و دیگر تحریم اقلام از جمله رباتیک و ماشین آلات و در ادامه به طور غیر قانونی دسترسی بین المللی کانال های بانکی “به طور عمده با استفاده از شخص ثالث واسطه.”

به شورای امنیت سازمان ملل تحمیل کرده است به طور فزاینده دشوار تحریم ها علیه جمهوری دموکراتیک خلق کره این کشور نام رسمی از جمله ممنوعیت بیشتر از صادرات آن به شدت محدود است و واردات به فشار پیونگ یانگ به خود را رها هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های.

گزارش کامل توسط هیئتی از کارشناسان نظارت بر تحریم ها فراهم می کند جزئیات بیشتر به خلاصه و برخی از گزیده ای گزارش شده توسط AP در ماه فوریه است. این مجموعه شامل عکس هایی از موشک های بالستیک پرتاب خبر و عروق توصیه می شود برای لیست سیاه.

پانل ساخته شده 39 توصیه هایی به شورای امنیت و از جمله در فهرست سیاه از 14 عروق.

آن گفت: یک کشتی ثبت شده در سیرالئون و شش قبلا ثبت نام شده در این کشور غرب آفریقا. دو کره شمالی یکی چینی یکی ویتنامی یکی بود که قبلا ثبت نام در توگو یکی بود که قبلا ثبت نام در سنت کیتس و نویس, و پرچم یکی از ناشناخته است.

چین شده است همسایه کره شمالی بزرگترین شریک تجاری بوده و مهم در نظر گرفته شده برای اجرای U. N. تحریم.

این پنل گفت:-پرچم Yun Hong 8 — آن توصیه می شود برای تحریم ساخته شده حداقل 10 پورت تماس بین فوریه و اکتبر 2019 در کره شمالی بندر Nampo و تحویل نفتی تصفیه شده. همچنین مشاهده شد که در طول دوره دریافت نفتی تصفیه شده از دیگر خارجی-پرچم کشتی که یک ناشناس U. N. عضو دولت گفت: به احتمال زیاد برای تحویل به کره شمالی کارشناسان گفت.

چین در پاسخ به پانل پرس و جو در مورد این کشتی با پرسش “جدی عدم صحت اطلاعات مربوطه می باشد”.

چین وزارت امور خارجه و U. N. سفیر باید گفت که این کشور در حال اجرای تحریم.

یک عکس در گزارش ارائه شده توسط ناشناس U. N. عضو دولت های متعدد نشان می دهد زغال سنگ-لادن کره شمالی-پرچم کشتی های لنگر انداخته در نزدیکی Lianyungang چین که در این پنل گفت: در حال استفاده برای انجام کشتی به کشتی زغال سنگ و انتقالات. پانل گفته است که بررسی یک ویتنام-پرچم کشتی Phuong Linh 269 مشکوک از ارائه زغال سنگ منشاء در کره شمالی به بندر Qisha در موارد متعدد.

با وجود U. N. بان کی مون در این پنل گفت: کره شمالی زغال سنگ افزایش صادرات در سال 2019. آن را ذکر ناشناس عضو دولت گفت: کره شمالی صادر 3.7 میلیون تن زغال سنگ بین ماه های ژانویه و اوت 2019 با برآورد ارزش $370 میلیون.

شورای امنیت نیز ممنوع صادرات از زمین و سنگ که شامل شن و ماسه.

این پنل گفت: درحالی دولت عضو گزارش شده است که قابل توجه و ماسه-عملیات صادرات از کره شمالی به چین انجام شده از ماه مه سال 2019 با بیش از 100 محموله قاچاق شامل حداقل 1 میلیون تن شن و ماسه به ارزش حداقل $22 میلیون.

“چین پاسخ داد که آن را متصل اهمیت زیادی به سرنخ های ارائه شده توسط پانل در رابطه با قاچاق شن و ماسه تولید شده در جمهوری دموکراتیک خلق کره” اما قادر به تایید می کنند که شن و ماسه بوده است و حمل و نقل به بنادر چین در این گزارش است.

همانطور که برای واردات محصولات نفتی تصفیه شده است که محدود است از 500.000 بشکه سالانه پانل گفت: علاوه بر این از بزرگتر خارجی-پرچم نفتکش ارائه به کره شمالی خود را گسترش داده غیرقانونی واردات است. آن گفت: یک ناشناس عضو دولت محاسبه شده است که در 10 ماه اول سال 2019 “خارجی-پرچم نفتکش به تنهایی تا به حال ساخته شده و در مجموع 64 تحویل به مقدار بین 560,000 و 1.531 میلیون بشکه محصولات نفتی تصفیه شده.”

این پنل گفت: کره شمالی نیز در ادامه به انتقال حقوق ماهیگیری در نقض تحریم های که به دست آورده و این کشور با 120 میلیون دلار در سال 2018 با توجه به ناشناس عضو دولت است.

زیر یک سال 2017 تحریم وضوح تمام اتباع کره شمالی مشغول به کار در خارج از کشور بود به عودت توسط Dec. 22, 2019.

در چین و روسیه و جاهای دیگر وجود دارد افزایش تقاضا برای ارزان کره شمالی کارگران است. وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین زده بودند در مورد 100,000 کره شمالی کارگران در سراسر جهان و غیر نظامی و کارشناسان گفت: آن دسته از کارگران به ارمغان آورد و کره شمالی حدود 200 میلیون دلار به 500 میلیون دلار درآمد در یک سال است.

این گزارش گفت: “در موارد متعدد کارگران نمی شد عودت به جمهوری دموکراتیک خلق کره است اما با انتقال به یک کشور ثالث.”

این پنل گفت: unnamed عضو دولت ادعایی که از 2000 در کره شمالی “به تازگی وارد چین در روادید بازدید به منظور کسب درآمد است.” در پاسخ به آن پرسش این پنل گفت: چین پاسخ داد که آن را نمی تواند بررسی نماید.

در مورد فردی که به گفته کارشناسان کره شمالی بازیکن فوتبال Han Kwang آهنگ که عضو جناح جوانان از ایتالیا یوونتوس باشگاه فوتبال در سال 2019 پیوست قطر تیم al-Duhail در ژانویه و چو پسر Hyok شده است بازی برای ایتالیا Societa Sportiva آرتزو پس از سال 2018 است. اتریش گزارش داد که آن را تا به حال آغاز روش به لغو اجازه کار از پاک کوانگ Ryong که برای Sportklub Niederösterreich St. Pölten پس از 2017.

به عنوان حملات سایبری در این پنل گفت: کره شمالی در حال تبدیل شدن “به طور فزاینده ای پیچیده” در هدف قرار دادن هر دو موسسات مالی و cryptocurrency مبادلات که در معامله پول مجازی مانند بیتکوین Ethereum و موج دار شدن.

در ماه اوت گذشته در این پنل گفت: کره شمالی کارشناسان سایبری غیر قانونی پول این کشور از سلاح های کشتار جمعی, برنامه های “با مجموع درآمد حاصل از تاریخ تخمین زده می شود تا به 2 میلیارد دلار.”

در گزارش جدید این پنل اشاره کرد دادگاه ایالات متحده سند که در آن ویرژیل گریفیث یک آمریکایی صحبت کرد که در آوریل 2019 “cryptocurrency کنفرانس” در پیونگ یانگ گفت: سازمان به او گفت که “در طول ارائه خود را (او) باید استرس بالقوه پول شویی و تحریم فرار از برنامه های کاربردی از cryptocurrency و فناوری blockchain.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im