سازمان ملل متحد (AP) — U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز چهارشنبه با استقبال تماس با برخی از گروه های فوری آتش بس در درگیری به دلیل کروناویروس گفت که او می بیند “وجدان روشن در حال ظهور” که در آن زمان به تمرکز بر روی جنگ در برابر این بیماری همه گیر.

وی با اشاره به چریک کمونیست در فیلیپین اعلام آتش بس از روز شنبه به 15 آوریل در پاسخ به درخواست تجدید نظر خود را گفت: “او را تشویق به دیدن آتش بس در لیبی بین طرفین متخاصم “برگزاری با مشکلات است.”

U. N. سخنگوی استفان نواز همچنین با اشاره به آتش بس موقت را به نام کردستان به رهبری سوریه نیروهای دموکراتیک در این کشور جنوب شرق برای مقابله با ویروس است. آن را متحد با ایالات متحده در مبارزه با گروه داعش.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک بشردوستانه جلسه که حکومت خودگردان فلسطینی و اسرائیل نیز قادر به کار با هم در ویروس هر چند “ما می دانیم شدید بخش وجود دارد که از لحاظ سیاسی بین این دو است.”

او گفت: U. N. نمایندگان در سراسر جهان در حال صحبت کردن به دو طرف درگیر در مورد آتش بس و او ابراز امیدواری کرد که “این خواهد بود که ممکن است در یمن و سوریه به پیشرفت جدی” برای پایان دادن به مبارزه و مقابله با کروناویروس.

نواز U. N. گفت اشاره به این حادثه تلخ از حزب کمونیست فیلیپین ” نظم جدید خود مردم ارتش چریک به توقف حملات و شیفت به یک موقعیت دفاعی است. اشاره به این حادثه تلخ را تشویق می کند برای پیدا کردن یک راه حل سیاسی پایدار و پایان جنگ است که همچنان در حومه شهر برای بیش از نیم قرن است.

“دبیر کل همچنین امیدوار است که این خدمت خواهد کرد به عنوان مثال در سراسر جهان را به سکوت و اسلحه و گرد هم می آیند به عنوان ما به صورت تهدید جهانی از COVID-19,” نواز گفت.

اشاره به این حادثه تلخ صادر شده درخواست تجدید نظر فوری آتش بس پنج شنبه گفت که “خشم ویروس نشان می دهد که حماقت از جنگ است.”

درگیری های سوریه وارد آن 10 سال جنگ در یمن است که در سال پنجم خود را و لیبی را رقیب دولت شده است مبارزه برای تقریبا یک سال. آفریقا نیز چهره ناآرامی از سومالی و سودان جنوبی به کنگو. جنگ در شرق اوکراین نزدیک به شش سال و کلمبیا هنوز ساخته نشده صلح با کوچکتر از گروه های مسلح آن را به حال مبارزه شده است.

گروه های تندرو مانند دولت اسلامی و القاعده و وابستگان خود را نیز به طور فعال درگیر در حملات در جنوب شرقی آسیا, سوریه, سومالی نیجریه و مالی و بورکینا فاسو و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im