شورای امنیت سازمان ملل گزارش لینک های ایران به نفت عربستان حملات اما روسیه هنوز هم می خواهد برای لغو تحریم تسلیحاتی

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است گفت: شورای امنیت در یک گزارش به نقل از رادیو فردا که موشک های کروز مورد استفاده در حملات عربستان تاسیسات نفتی در سال گذشته بودند و تبار ایرانی.

رادیو فردا گفت: آن را تا به حال دیده می شود در این گزارش ارائه شده توسط سازمان ملل متحد به رئیس جمهوری که چند مورد بازیافت در ایالات متحده تشنج از سلاح و مرتبط با مواد 2019 در ماه نوامبر و فوریه سال 2020 نیز از ایران.

هر چند این گزارش هنوز به طور عمومی, روسی, معاون وزیر امور خارجه گفت: در 12 ژوئن که مسکو همچنان معتقد است که سلاح های آمریکا در تهران باید برداشته شود.

“ما متعهد به موضع ما است که تحریم تسلیحاتی نباید تمدید شود,” درگیر گفت.

این گزارش را نشان دهنده یک تغییر از گذشته ارزیابی با اشاره به این حادثه تلخ در دسامبر 2019 زمانی که او گفت سازمان ملل متحد که در آن نقطه به حال شده است قادر به تایید دخالت ایران در پهپاد و کروز-حملات موشکی بر دو نفت عربستان امکانات.

حملات زدم نیمی از پادشاهی تولید نفت خام و سوخت افزایش قیمت نفت است. عربستان سعودی و همچنین ایالات متحده و اروپا مقامات متهم کرده است ایران از مسئولیت سپتامبر 14 بمباران.

اشاره به این حادثه تلخ گزارش به شورای امنیت هر شش ماه در اجرای تحریم تسلیحاتی ایران و محدودیت های دیگر که در محل باقی می ماند پس از معامله.

رویترز به نقل از اشاره به این حادثه تلخ به گفتن این شورای امنیت است که در برخی موارد یافت تا به حال طراحی و ویژگی های شبیه به کسانی که تولید شده توسط یک واحد تجاری در ایران و یا خرس فارسی نشانه گذاری و که برخی از آنها تحویل داده شده به کشور بین فوریه 2016 و 2018.

او اضافه کرد که “این موارد ممکن است منتقل شده اند به شیوه ای متناقض” با 2015 قطعنامه شورای امنیت که پاس تهران در مقابله با قدرت های جهان برای جلوگیری از توسعه سلاح های هسته ای.

“دبیرخانه ارزیابی که موشک های کروز و/یا قطعات آن استفاده می شود در چهار حملات ایران منشاء” اشاره به این حادثه تلخ در گزارش خود نوشت:.

شورای امنیت است که با توجه به بحث اشاره به این حادثه تلخ را گزارش اواخر این ماه.

با گزارش رویترز و اینترفاکس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de