انگلستان جانسون مذاکرات سختی در تجارت; اتحادیه اروپا خواستار حقوق ماهیگیری

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون و اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier مجموعه ای از سختی باز می گیرید gambits دوشنبه در مذاکره آینده ایران روشن است که هر دو طرف مایل به راه رفتن دور بدون برخورد به جای سازش در مسائل کلیدی است.

فقط سه روز پس از بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در این کشور برای اولین بار تا به حال به انجام این کار جانسون است که حفاری در پاشنه خود را در مورد روابط آینده. در سخنرانی روز شنبه به رهبران کسب و کار و دیپلمات های بین المللی در لندن جانسون می گوید: “ما می خواهیم یک توافقنامه تجارت آزاد” اما نه به هر قیمتی.

“انتخاب یقین است نه معامله و یا هیچ معامله'” جانسون گفت: با توجه به عصاره از سخنرانی خود. “سوال این است که آیا ما موافق یک رابطه تجاری با اتحادیه اروپا مقایسه با کانادا – یا بیشتر مانند استرالیا.”

استرالیا-سبک تجارت به معنی vulture جدید تعرفه ها و سایر موانع بین انگلیس و اتحادیه اروپا به آن نزدیک همسایه و بزرگترین شریک تجاری.

Barnier بود به همان اندازه تاکید داشته است که اتحادیه اروپا 27 باقی مانده ملل را قبول ندارند به هرگونه معامله تجاری فقط برای جلوگیری از پر هزینه و پر هرج و مرج بدون توافق پایان دادن به دوره انتقالی در پایان سال است. او گفت: اتحادیه اروپا خواهد شد لینک هر گونه دسترسی به بازار برای محصولات به طور مستقیم به آن دسترسی پیدا اتحادیه اروپا برای قایق ها با توجه به u. k. آب.

“ما در حمایت از تجارت آزاد است اما ما در حال رفتن به خالص” گفت: Barnier. “اگر تقاضای گسترده اند دسترسی به یک بازار 450 مصرف کنندگان اروپایی تعرفه صفر صفر سهمیه. که نمی خواهد اتفاق می افتد برای هیچ چیز و یا در هر نوع از وضعیت است.”

Barnier rued کوتاه انتقال تنها 11 ماه به توافق جامع و گفت: اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد به آماده شدن برای هیچ-معامله است. “اگر ما نمی توانیم مدیریت تا پایان سال وجود خواهد داشت گسترده صخره” Barnier گفت.

او گفت که “در جهت منافع انگلستان ماهیگیران و اروپایی و ماهیگیران به متقابل دسترسی به آبهای سرزمینی و بازارهای ما.”

“که توافق در شیلات خواهد بود به طور جدایی ناپذیری به توافقنامه تجارت,” او گفت:.

در طلاق توافق بریتانیا و اتحادیه اروپا توافق کردند که به اعتصاب یک “بلند پروازانه گسترده و عمیق و قابل انعطاف همکاری” از جمله یک تفاهم و توافق برای امنیت و دیگر مناطق. آنها به خود 11 ماه به انجام آن است. پس Brexit “دوره گذار” است که در آن روابط ماندن اساسا بدون تغییر اجرا می شود تا پایان سال 2020 است. برای بقیه این سال انگلیس ادامه خواهد داد به دنبال قواعد اتحادیه اروپا اگر چه آن را دیگر نمی خواهد باید بگویم در اتحادیه اروپا تصمیم گیری.

بریتانیا می گوید که می خواهد یک “کانادا به سبک” توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا پوشش هر دو کالا و خدمات است. اما از آن است که قاطعانه آن را نمی خواهد به توافق برسند به دنبال اتحادیه اروپا کل r ule کتاب در بازگشت به صورت نامحدود و تجارت به دلیل آن را می خواهد به رایگان به انشعاب در سفارش به اعتصاب دیگر معاملات جدید در سراسر جهان است.

بلوک اصرار دارد می تواند وجود داشته باشد هیچ تجارت و معامله مگر اینکه بریتانیا موافقت خود را با یک “سطح میدان بازی” می کند و نه تضعیف مقررات اتحادیه اروپا به ویژه در مناطق زیست محیطی حمایت حقوق کارگران و سلامت و استانداردهای ایمنی.

جانسون دو برابر پایین در بریتانیا موضع سخت.

نخست وزیر تصمیم به ارائه سخنرانی خود در نقاشی سالن در قدیمی کالج سلطنتی نیروی دریایی در گرینویچ بر روی رودخانه تیمز در یک نقطه غرق در بریتانیا در گذشته افتخارات نظامی. قریب به اتفاق سالن های تحت پوشش در نقاشی ستایش انگلیسی دستاورد است که در آن Adm. هوریشیو نلسون دراز در دولت پس از مرگ او در نبرد ترافالگار در برابر نیروی دریایی فرانسه و اسپانیا در سال 1805.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک توافقنامه تجارت آزاد شامل پذیرش قواعد اتحادیه اروپا در, رقابت, سیاست, یارانه ها, اجتماعی, حفاظت محیط زیست, و یا هر چیز مشابه بیش از هر اتحادیه اروپا باید موظف به قبول انگلستان قوانین” او گفت:. “انگلستان را حفظ بالاترین استانداردها در این مناطق بهتر از بسیاری جهات نسبت به کسانی که از اتحادیه اروپا — بدون اجبار از یک پیمان است. و حیاتی است به استرس این در حال حاضر.”

این یک پیام با هدف به همان اندازه در مخاطبان داخلی به عنوان آن را در بلوک اما رهبران اتحادیه اروپا بعید است که تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه آنها را ببینید به انگلیسی ناسازگاری و افکار واهی و پوچ.

رسمی ایران نمی شود و تا ماه آینده یک بار آنها تایید شده توسط باقی مانده اتحادیه اروپا 27 کشور ،

رهبران اتحادیه اروپا بارها هشدار داده است که جدول زمانی تنگ است برای حمله به هر نوع معامله است. رایگان-موافقت نامه های تجاری به طور معمول سال ها طول بکشد. اتحادیه اروپا و کانادا معامله است که دولت بریتانیا اشاره می کند به عنوان یک مدل در زمان هفت سال به مذاکره کنند.

اگر هیچ معامله ای تا پایان سال 2020 و انگلستان حاضر به تمدید مذاکره, دوره, بریتانیا, چهره های ناگهانی و مخرب اقتصادی از شکستن بلوک — با تعرفه ها و سایر موانع تجاری اعمال شده بلافاصله میان بریتانیا و اتحادیه اروپا.

که چشم انداز آلارم بسیاری از کسب و کار به ویژه در بخش هایی مانند صنعت خودرو که بستگی به آسان جریان از قطعات در سراسر مرز.

___

دنبال AP را کامل پوشش مبارزه با تروریسم در اروپا و سیاست بریتانیا در: https://www.apnews.com/Brexit

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت