یک سرباز اوکراینی Markiv درخواست تجدید نظر به تعویق افتاد و در ایتالیا با توجه به کروناویروس

یک دادگاه استیناف در میلان به تعویق افتاد جلسه در مورد شهروند اوکراین ویتالی Markiv که چالش برانگیز است و 24 سال حبس برای نقش او شش سال پیش در حالی که خدمت در اوکراین گارد ملی که درگیر مرگ یک عکاس خبری ایتالیایی و روسی خود مترجم.

وکلای این متهم گفت: RFE/RL در 8 مارس که دادگاه در لمباردی, استان تصمیم گرفته است به شنیدن در مورد مارس 31 با توجه به دولت تحمیل اقدامات است که باید ممنوع کرد.

این اقدامات معرفی شدند در مارس 7 در حد شمالی کشور و پس از تمدید شده است در سراسر کشور در میان شیوع یک بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19 که به کشته و 463 نفر و آلوده 9,172 در ایتالیا.

سرایت شناخته شد در نزدیکی ایتالیا مالی سرمایه در فوریه 21, برخی سه ماه پس از آن در چین نشات گرفته و گسترش یافته است به حداقل 106 کشور کشته و نزدیک به 4000 نفر و بیش از آلوده 113,000 در سراسر جهان است.

از آن زمان به بعد افزایش كمربند و بیماری را حیرت زده ایتالیا سیستم مراقبت های بهداشتی.

پس از 30 ژوئن 2017 دستگیری در بولونیا Markiv یک تیم اوکراینی-ایتالیایی ملی داده شد 24 سال حکم زندان در ماه جولای برای اقدامات او که گفته شده است در حالی که در حال ارسال شده در نزدیکی Slovyansk یک شهر در منطقه دونتسک که برگزار شد و تیم ملی ایگور Girkin یک سرهنگ سابق فدرال خدمات امنیتی و نیروهای او پیشرو متشکل از دیگر روسیه و جدایی طلبان محلی.

در آن زمان Markiv و حدود 150 اوکراین مدعی بودند مستقر در بالای Karachun تپه, احاطه شده توسط Girkin نیروهای و حدود دو کیلومتر از جایی که گروهی از روزنامه نگاران واقع در یک کارخانه سرامیک در لبه Slovyansk.

Markiv بومی غرب اوکراین استان ترنوپیل به ویژه داشت به جرم کارگردانی خمپاره که منجر به مه 24, 2014 قتل عکاس خبری ایتالیایی Andrea Rochelli و مترجم آندره Mironov که همچنین به عنوان شناخته شده بود یک فعال حقوق.

یک سوم شخص عکاس فرانسوی ویلیام Roguelon بود زخمی در بمباران.

در ماه فوریه رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در اولین سفر رسمی به ایتالیاصحبت در مورد Markiv مورد در رم با نخست وزیر ایتالیا جوزپه کرد.

روسیه ضمیمه دریای سیاه و شبه جزیره کریمه در مارس 2014. یک ماه بعد مبارزه شکست در شرق اوکراین بین نیروهای پلیس و روسیه و حمایت از جدایی طلبان در یک جنگ که به کشته شدن بیش از 13000 نفر و آواره بیش از 1.5 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>