اوکراین و منطقه ای رسمی نتواند به نمایش در شنوایی در Handzyuk قتل

رئیس شورای منطقه ای در جنوب شرق اوکراین منطقه Kherson که مظنون به سفارش یک حمله مرگبار در محلی مبارزه با فساد فعال Kateryna Handzyuk موفق به نشان می دهد در یک جلسه در کیف خواهد بود که تصمیم گرفته اند ممکن است خود را پیش از محاکمه بازداشت.

نمایندگان Vladyslav Manher گفت: Pechera دادگاه منطقه در کیف در روز 15 ژوئن که Manher قادر به سفر از Kherson به پایتخت اوکراین, چرا که او در حال درمان در یک واحد اورژانس در یک بیمارستان محلی است.

این دومین بار Manher شکست خورده است را به نشان می دهد تا در دادگاه در کیف. او هرگونه دخالت در این حمله است.

هفته گذشته او از دست رفته یک جلسه که وکلای او گفته بود چون Manher است و از رفتن به عمل جراحی است.

دادگاه متعاقبا حکم داد که Manher می تواند به ارمغان آورد ژوئن 15 جلسه با زور. اما هنگامی که محققان وارد در Kherson در ژوئن 14 به ارائه حکم دادگاه آنها دریافتند که Manher خود بود و در بیمارستان است.

وکلای Handzyuk خانواده متهم Manher از “پنهان” از عدالت است.

Kateryna Handzyuk a 33-year-old فعال مدنی و مشاور شهردار دریای سیاه در بندر شهر خرسون درگذشت در نوامبر 2018 — سه ماه پس از او به شدت مجروح در یک حمله با اسید.

دادستان بازداشت Manher در ماه فوریه سال گذشته و به اتهام او را با سفارش این حمله است. Manher بود و بعد با قید وثیقه آزاد شد.

در ژوئن 2019 پنج نفر محکوم به زندان از نظر بین 3 و 6 1/2 سال برای سازماندهی و اجرای این حمله پس از آنها ساخته شده تقاضای معاملات با محققان.

فعالان حقوق بشر را متهم به سازمان های اجرای قانون اوکراین از شکست به طور کامل به بررسی تعداد فزاینده ای از حملات در, فعالان و حتی تبانی با مجرمان در برخی موارد.

با گزارش Suspilne و UNIAN

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de