رئیس جمهور اوکراین می گوید جبران ارائه شده توسط ایران برای تیراندازی کردن هواپیمای کافی نیست

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy گفته تلویزیونی است که اظهارات ایران ارائه شده 80.000 دلار در هر قربانی پس از آن به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای جت مسافربری در ژانویه 8, اما که اوکراین را قبول ندارد این پیشنهاد را به دلیل “آن را بیش از حد کم است.”

Zelenskiy اضافه شده در نظرات ساخته شده در اوکراین 1+1 تلویزیون است که “البته زندگی انسان است نه با پول اندازه گیری, اما ما فشار برای مطلب” غرامت به خانواده های قربانیان.

هوایی-نیروهای دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) به ضرب گلوله اوکراین پرواز هواپیمایی 752 مدت کوتاهی پس از برخاستن در تهران در ژانویه 8, کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره.

ایران گفته است که سقوط یک حادثه بود و در اواسط ماه ژانویه گفت: این امر قرار دادن در جعبه سیاه ضبط پرواز به کیف برای تجزیه و تحلیل.

اما Zelenskiy گفت که اوکراین تا به حال هنوز به دریافت دستگاه های ضبط و که تهران به جای آن پیشنهاد کرد که متخصصان اوکراینی پرواز به ایران در فوریه 3 به بررسی جعبه های سیاه و سفید.

“من می ترسم که ایرانیان ممکن است جذب متخصصان ما و سپس بگو: بیایید کشف [ضبط] در نقطه’ و سپس بگو: چرا شما نیاز به جعبه های سیاه و سفید در حال حاضر؟'” Zelenskiy گفت.

“نه ما می خواهیم را به این جعبه [اوکراین],” او اضافه شده است.

بر اساس گزارش TASS و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>