رئیس جمهور اوکراین آتش سوزی رئیس ستاد منصوب Aide که ملاقات با جولیانی

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy است را رد کرد و رئیس دولت آندری Bohdan و جایگزین او با آندری Yermak یک دستیار است که نام مربوط به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودلف جولیانی.

فرمان ریاست جمهوری در تسکین Bohdan از وظایف خود و انتصاب Yermak امضا شد در فوریه 11 و قرار داده شده در سایت ریاست جمهوری.

شواهد و شهادت جمع آوری شده در طول تهمت های اخیر استیضاح شنوایی را نشان می دهد جولیانی ملاقات با Yermak به “شدت” اصرار بررسی تهمت می خواستم از رقیب دموکرات جو بایدن و پسر خود را از وابستگی به انرژی اوکراین شرکت Burisma.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر برای او به اتهام فساد مالی مربوط به مطالبات برای بررسی تنها یک سوم از جمله شنوایی در برابر یک رئیس جمهور در تاریخ این کشور است.

سنا بعد از تبرئه او در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

Andriy Yermak


آندری Yermak

Bohdan انتصاب به پست در مارس سال گذشته پس از Zelenskiy برنده انتخابات ریاست جمهوری برانگیخت به عنوان Bohdan استفاده می شود یک وکیل قدرتمند سرمایه دار خیلی مهم Ihor Kolomoyskiy که بازگشت به کیف روز پیش از Zelenskiy را افتتاح و پس از دو سال تبعید در ژنو و تل آویو.

Kolomoyskiy ترک کرده بود اوکراین برای جلوگیری از اتهامات جنایی.

تحت قبلی رئیس جمهور پترو پوروشنکو دولت تا به حال ملی PrivatBank که Kolomoyskiy پس از شرکت در مالکیت و او را متهم به سرقت از 5.5 میلیارد دلار در زمانی که کشور جنگ زده بود که لبه پنجره رساند تا توسط صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

بسیاری در آن زمان گفت که Kolomoyskiy بازگشت به نفوذ Zelenskiy این سیاست از طریق Bohdan.

Kolomoyskiy 1+1 کانال تلویزیونی نیز پخش Zelenskiy کمدی را نشان می دهد زمانی که او یک بازیگر و حمایت خود را از پیشنهاد ریاست جمهوری با درخشان دیوار-به-دیوار پوشش در طول مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>