رئیس جمهور اوکراین متهم روزنامه نگار از عبور از خط که ویرایشگر را انکار می کند

کیف — رئیس ولدیمیر Zelenskiy متهم کرده است یک خبرنگار از Skhemy (طرح های) مشترک تحقیقاتی پروژه توسط RFE/RL و UA: Pershy تلویزیون از عبور از خط متعادل روزنامه نگاری و شکستن قوانین در پیگیری اوکراین رهبر اتهام را رد کرده بود.

طی یک کنفرانس خبری در مارس 20 به مناسبت سال اول خود را در قدرت Zelenskiy خاص Skhemy خبرنگار Mykhaylo Tkach و گفت که روزنامه نگار بود “همه جا, جایی که من زندگی می کنند, که در آن من حرکت می کند که در آن کار میکنم…همیشه یا تقریبا هر روز در وظیفه مانند یک گارد ملی.”

“لطفا به من بگویید اگر حداقل یک کشور در جهان که در آن یک روزنامه نگار سفر رئیس جمهور و کاروان راست در داخل جمهور کاروان فیلمبرداری یا نه فیلمبرداری — من نمی مراقبت از من چیزی برای پنهان کردن — اما در داخل کاروان ریاست جمهوری,” Zelenskiy گفت.

“به ذهن من وجود دارد نباید هر چیزی را شخصی بین روزنامه نگاری و دولت و یکی نمی تواند شکستن قانون” Zelenskiy گفت.

Skhemy هیئت تحریریه بلافاصله با صدور بیانیه ای در پاسخ به رئیس جمهور نظر کرد و گفت که Zelenskiy اتهامات شد و اساس و روزنامه نگاران عمل منحصرا در اوکراین قوانین و مطابق با استانداردهای روزنامه نگاری.

Mykhaylo Tkach speaks before Ukraine's parliament in November 2019.


Mykhaylo Tkach صحبت می کند قبل از اینکه پارلمان اوکراین در ماه نوامبر سال 2019.

“رئیس جمهور تصمیم گرفته است به شکایت در مورد کار ما publicly. به نظر می رسد که مقامات اوکراین بسیار اذیت کار از رسانه های مستقل است که پوشش کاستی های آن و وعده unfulfilled,” ناتالیا Sedletska این پروژه سردبیر نوشت: در Facebook.

“Zelenskiy حتی خطاب بتن فرد حمله Mykhaylo Tkach نویسنده متعدد با مشخصات بالا روزنامه نگاری تحقیقات به آنچه که واقعا اتفاق می افتد در حاشیه سیاست اوکراین. Skhemy هیئت تحریریه متحده است که همه ما روزنامه نگاران از جمله Mykhaylo Tkach عمل منحصرا در هنجارهای قانون و مطابق با استانداردهای روزنامه نگاری,” او اضافه شده است.

Sedletska اشاره کرد که Skhemy کار “است که به طور انحصاری در پوشش اجتماعی اطلاعات مهم که در غیر این صورت راز باقی می ماند و یا غیر عمومی.”

“ما روزنامه نگاران در حال هدایت تنها با منافع جامعه و نه یک دولت خاص یا خاص رئیس جمهور و این چیزی است که مستقل روزنامه نگاری است که در مورد” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de