پارلمان اوکراین تصویب بانک قوانین که هموار راه را برای صندوق بین المللی پول

کیف — اوکراین, پارلمان rada Verkhovna به تصویب یک بانکی لایحه کمک خواهد کرد که باز کردن میلیاردها دلار از کمک به کیف از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

این لایحه تصویب شده توسط 270 قانونگذاران در مارس 13, جلوگیری از صاحبان قبلی از بانک ها که بودند و یا ملی منحل در سال های اخیر در طول یک گسترده مالی در بخش پاک کردن از به دست آوردن حقوق مالکیت و یا دریافت جبران پولی.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy بود که در جلسه مجلس به نام لایحه “تاریخی” سند که “به ما کمک خواهد کرد به دفاع از اقتصاد ما.”

هر چند این قانون همچنین به مفهوم دیگر برای اوکراین بانک ها و تحلیلگران می گویند هدف اصلی آن است که برای جلوگیری از یک اوکراین قوی ترین غولهای Ihor Kolomoyskiy سابق شرکت صاحب PrivatBank از به دست آوردن حقوق مالکیت به بانک.

صندوق بین المللی پول است که گفت: به اصرار بر تصویب قانون بانکداری در میان نشانه های دولت با توجه به بازگشت PrivatBank است که در میان عمده حقوقی و سیاسی مبارزه شامل

Ukrainian business tycoon Ihor Kolomoyskiy


اوکراین کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Ihor Kolomoyskiy

بانک ملی در سال 2016 بین المللی که حسابرسان در بر داشت 5.5 میلیارد سوراخ در ترازنامه است. Kolomoyskiy که دارای روابط نزدیک به Zelenskiy کرده و اصرار داشت که بانک نادرست ملی اوکراین توسط تنظیم کننده.

Kolomoyskiy را رد کرده است هر گونه تخلف و حفظ او است صاحب حق از PrivatBank.

اوکراین است در مذاکرات با صندوق بین المللی پول برای سال حدود سه سال 5.5 میلیارد دلار وام به اصلاحات برای کمک به این کشور در دیدار با سنبله در بازپرداخت بدهی های این سال است.

Matti Maasikas, اتحادیه اروپا, سفیر اوکراین مورد ستایش قرار داد این لایحه به عنوان “حیاتی اندازه گیری برای محافظت از امور مالی عمومی و مالیات اوکراین.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.net